قیمت‌ها در بازار ارز دیجیتال چهارشنبه ۲۶ مرداد؛ توقف بیت‌کوین روی مرز ۲۴ هزار دلار

فرارو– بیت‌کوین برای سومین روز متوالی حوالی مرز ۲۴ هزار دلار پول شد. قیمت لحظه‌های بیت‌کوین صبح امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۲۴ هزار و ۲۵ دلار بود که مهمترین ارز دیجیتال دنیا یکشنبه از مرز ۲۵ هزار دلار عقب‌نشینی کرد و از آن زمان کف محدوده ۲۴ هزار دلار خرید و فروش می‌شود. اتریوم همپای بیت‌کوین در این مدت نوسان محدودی داشته و طی ۲۴ ساعت ارزش آن با رشد نیم‌درصدی به هزار و ۹۰۰ دلار افزایش پیدا کرده است. در شبانه‌روز گذشته ارزش کل بازار ارز دیجیتال با رشد تقریباً یک درصدی به ۱.۲ تریلیون دلار افزایش پیدا کرده است اما مهم‌ترین اتفاق بازار را می‌توانیم جهش قیمت هشت درصدی دوج‌کوین بدانیم. در روز دوج‌کوین هشت درصد افزایش پیدا کرد و با قیمت 0.085 دلار به بالاترین سطح خود از 10 خرداد امسال رسید.

قیمت بیت کوین ۲۴ هزار و ۲۵ دلار

به گزارش فرارو، قیمت بیت کوین صبح امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد ۲۴ هزار و ۲۵ دلار بود و نسبت به دیروز سه دهم درصد کاهش یافت. بیت‌کوین دیروز ۲۴ هزار و ۱۱۵ دلار پول می‌شد و طی این مدت ۹۵ دلار از ارزش این ارز دیجیتال کاست شده است. یک ظرف ۲۴ ساعت گذشته بیشترین قیمت بیت‌کوین ۲۴ هزار و ۱۱۰ دلار بوده است و ارزش این ارز دیجیتال تا ۲۳ هزار و ۷۴۰ دلار کاهش یافته است. با وجود نوسان بیت‌کوین را در شبانه‌روز گذشته درقیاس با یک هفته قبل که این ارز دیجیتالی ۲۲ هزار و ۹۴۵ دلاری می‌شد، بازدهی بیت‌کوین حدود پنج درصد می‌شود. به این ترتیب قیمت بیت‌کوین نسبت به بالاترین قیمت تاریخی خود یعنی محدوده ۶۸ هزار دلاری ۶۵ درصد فاصله دارد. همچنین حجم ۴۶۰ میلیارد دلاری بیت‌کوین تسلط این ارز دیجیتال به کل بازار را نزدیک به ۳۸ درصد نشان می‌دهد.

قیمت اتریوم هزار و ۹۰۰ دلار

قیمت لحظه‌های اتریوم صبح امروز چهارشنبه ۲۶ مرداد هزار و ۹۰۰ دلار به‌ثبت رسید و شاهد رشد نیم‌درصدی آن نسبت به دیروز بودیم. قیمت اتریوم صبح دیروز هزار و ۸۸۵ دلار بود و ظرف ۲۴ ساعت پنج دلار به قیمت اتریوم اضافه شده است. اما در این مدت قیمت لحظه‌ای هزار و 910 دلار به‌ثبت رسیده و کمترین سطح آن هزار و 865 دلار بوده است. بازدهی هفتگی اتریوم نزدیک به ۱۴ درصد است، چون چهارشنبه هفته قبل از هر واحد اتریوم هزار و ۶۷۵ دلار رد و بدل می‌شد. حالا اتریوم با بیشترین قیمت تاریخی خود یعنی چهار هزار و 851 دلار که آبان پارسال به‌ثبت رسید، حدود 60 درصد فاصله دارد. اتریوم با دراختیار داشتن ۱۹ درصد از سهم کل بازار ارز دیجیتیال، دومین توکن مهم دنیا به‌شمار می‌رود.

قیمت انواع ارز دیجیتال

کاردانو در شبانه‌روز گذشته چهار درصد بازدهی داشته است، اوضاع برای دوج‌کوین بهتر بوده و قیمت ترون و شیبا به‌ترتیب دو و صفر درصد به‌ثبت رسیده است. قیمت کاردانو صبح امروز چهارشنبه 26 مرداد 0.577 دلار بود که ارزش کاردانو با نماد ADA ششمین ارز دیجیتال مهم دنیا 0.553 دلار بود. قیمت دوج‌کوین صبح امروز به 0.085 دلار رسید و نسبت به روز گذشته هشت درصد افزایش پیدا کرد. بالاترین قیمت دوج‌کوین در شبانه‌روز گذشته 0.088 دلار بوده است که بالاترین سطح ارزش این ارز دیجیتال از ۱۰ خرداد امسال به‌شمار می‌رود. قیمت ترون در ۲۴ ساعت گذشته از ۰.۰۶۸ دلار به ۰.۰۷۰ دلار افزایش یافت و بازدهی روزانه آن دو درصد می‌شود. قیمت شیبا طی این مدت روی رقم 0.00016 دلار باقی مانده است.

تغییر قیمت انواع ارز دیجیتال

انواع ارز دیجیتال

هفته قبل

دیروز

امروز

بیت کوین

۲۲ هزار و ۹۴۵ دلار

۲۴ هزار و ۱۱۵ دلار

۲۴ هزار و ۲۵ دلار

اتریوم

هزار و ۶۷۵ دلار

هزار و ۸۸۵ دلار

هزار و ۹۰۰ دلار

کاردانو

0.59 دلار

0.553 دلار

0.577 دلار

دوجکوین

0.068 دلار

0.079 دلار

0.085 دلار

شیبا

0.00012 دلار

0.00016 دلار

0.00016 دلار

ترون

0.068 دلار

0.068 دلار

0.07 دلار

Aria Coffey

مجری کل کارشناس موسیقی. الکل گیک لاعلاج ایجاد کننده. علاقه مندان به زامبی ها

تماس با ما