شرط بندی 100 میلیون دلاری برای یافتن آقای بعدی. جانور

این شرکت که دفاتری در آستین، تگزاس و سانفرانسیسکو خواهد داشت، تیم کوچکی از سرمایه گذاران TCG و Night Media را استخدام خواهد کرد.

مفهوم پایتخت شبانه در سال 2018 در استیک‌خانه‌ای در آستین شکل گرفت. در طول شام، مایک کرنز، یکی از بنیان‌گذاران TCG، به آقای دوشچر گفت که علاقه‌مند به پیدا کردن سازندگانی است که بتوانند موفقیت آقای هیولا را در این فیلم تکرار کنند. دسته های دیگر آقای کرنز گفت که نایت کپیتال به جای سرمایه گذاری مخاطره آمیز به دنبال تصاحب سهام بزرگ در مشاغل سودآور است.

آقای کرنز گفت، با دادن ارزش سهام به سازندگان در مشاغلی که می‌خرد، Night Capital قصد دارد مدل سنتی جبران خسارت را برای تأثیرگذاران تغییر دهد. سازندگان در طول تاریخ تنها بخش کوچکی از درآمد حاصل از پست‌ها و ویدیوهای خود را دریافت کرده‌اند، در حالی که پلتفرم‌های دیجیتالی که برای انتشار محتوای خود استفاده می‌کنند، بخش عمده‌ای از درآمد را به دست آورده‌اند. او گفت، اما این در حال تغییر است.

آقای کرنز گفت: «همه پلتفرم‌ها انگیزه‌هایی برای کمک به استعدادهای برترشان برای موفقیت بیشتر دارند. و اگر این کار را نکنند، این استعدادها به پلتفرمی تبدیل می‌شوند که مخاطبان بهتر، درآمد بهتر و فناوری بهتر را برایشان فراهم می‌کند.»

آقای کرنز گفت که مفهوم سرمایه شبانه از سرمایه‌گذاری‌های TCG در شرکت‌هایی که محتوا را با تجارت الکترونیکی جفت می‌کنند، مانند Barstool Sports، شرکت رسانه‌های ورزشی، آگاه شده است. Food52، که بر پخت و پز تمرکز دارد. و MeatEater که از گوشتخواران تغذیه می کند. آقای کرنز گفت که شرکت رسانه ای Hello Sunshine که توسط بازیگر زن ریس ویترسپون تأسیس شد، نیز الهام بخش بود.

پایان نامه Night Capital تا حدی ناشی از تجربه آقای کرنز به عنوان رئیس تجارت رسانه ای یاهو از سال 2013 تا 2015 است، زمانی که او دید که فیس بوک از این شرکت پیشی گرفته است. کسب و کار تبلیغاتی اگر یاهو با یک میلیارد کاربر ماهانه و هزاران مهندس نمی توانست تجارت تبلیغات آنلاین خود را فراتر از فیس بوک گسترش دهد، استارت آپ هایی مانند Vox Media و Bustle Digital Group چه شانسی برای ایجاد یک ضربه بزرگ داشتند؟

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی

تماس با ما
ما از هوش مصنوعی برای تولید محتوای این وب‌سایت استفاده می‌کنیم و تضمینی برای صحت یا اعتبار اطلاعات ارائه شده نداریم و از استفاده از آن تشویق نمی‌کنیم.