The Joyce Theater یک فصل پربازدید را اعلام کرد

پس از مجموع 72 هفته برنامه لغو شده از مارس 2020، از جمله لغوهای پراکنده در بهار امسال، تئاتر جویس فصل پاییز سالانه 22 هفته ای خود را با امیدهای دوباره برای اجرای هر یک از اجراهای برنامه ریزی شده ارائه خواهد کرد.

لیندا شلتون، مدیر اجرایی جویس گفت: “ما یک سال کامل افتتاح و بسته شدن و باز کردن و بسته شدن را پشت سر گذاشتیم.” هر هفته با خود فکر می‌کردیم که آیا هفته را پشت سر می‌گذاریم؟»

فصل پاییز و زمستان که در روز چهارشنبه اعلام شد، از سپتامبر تا فوریه ادامه خواهد داشت و قرار است 18 شرکت را به نمایش بگذارد، از جمله اولین حضور لاتاشا بارنز – آشنا به صحنه چلسی به عنوان یک رقصنده اما جدید به عنوان یک طراح رقص – با “The Jazz Continuum”. (11-16 اکتبر)، جشن بین نسلی رقصندگان و نوازندگان سیاه پوست. فواد بوسف، که رقص او از رقص معاصر، هیپ هاپ و جنبش سیرک به همراه رقص سنتی از زادگاهش مراکش در “Näss” (18-23 اکتبر) نشأت می گیرد. و شرکت آلمانی معاصر tanzmainz با “زنجیره روح” شارون ایال (24-28 ژانویه).

فصل با «Burn» (20-25 سپتامبر)، یک اثر انفرادی رقص-تئاتر توسط آلن کامین، بازیگر برنده جایزه اولیویه و تونی و استیون هاگت، طراح رقص برنده اولیویه، در تولید مشترک با تئاتر ملی اسکاتلند، آغاز می شود. جشنواره بین المللی ادینبورگ، با محوریت پیروزی ها و آشفتگی های شاعر اسکاتلندی رابرت برنز.

شلتون گفت که اخیراً، کامینگ در پشت صحنه یک اجرا به او گفت: “من یک قطعه رقص دیگر در خودم دارم، آیا حاضری؟” که او پاسخ داد: “البته.”

بازگشت به تئاتر جویس در این فصل، کامیل اِی براون (دوبار نامزد تونی در سال 2022 برای کارگردانی و طراحی رقص «برای دختران رنگی که به فکر خودکشی افتاده اند/وقتی رنگین کمان انوف است») با سه اثری است که هویت سیاه را بازتعریف می کند. که یکی از آنها نیز قصیده ای است برای دختری سیاه پوست (25-30 اکتبر)، و رونالد کی براون و شرکتش Evidence، با “برابری شب و روز” (17-22 ژانویه)، که هدف آن به چالش کشیدن است. پیش فرض های اجتماعی برابری و انصاف

گروه کوبایی رقص مالپاسو (4 تا 9 اکتبر)، در اجرای دهمین سالگرد، و شرکت معاصر کولبرگ، از سوئد، با “اسب، تکنوازی” (1 تا 5 فوریه)، یک نمایش جدید، از خارج از کشور بازدید می کنند. اثر دبورا هی

در حال حاضر، این تئاتر که به صورت هفتگی سیاست‌های کووید-19 خود را بررسی می‌کند، همچنان از تماشاگران ملزم به پوشیدن ماسک و ارائه مدرک واکسیناسیون خواهد شد.

شلتون گفت: «اشتیاق زیادی برای حضور در صحنه وجود دارد. ما این را از هر شرکتی می شنویم که آنها نمی توانند دوباره روی صحنه باشند.

او افزود: “ما نمی دانیم که سال آینده چه خواهد داشت، اما ما به دنبال آن هستیم.”

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج

تماس با ما