MG Hector 2022 Facelift با مشبک مشبک الماسی برای دریافت بزرگترین صفحه نمایش 14 اینچی هند | اخبار خودرو

MG Motor India اولین تیزر را از نمای بیرونی MG Hector Facelift 2022 منتشر کرده است که به زودی معرفی می شود و طراحی بیرونی این شاسی بلند را برجسته می کند. هکتور جدید از یک مشبک مشبک الماس الهام گرفته از آرگیل در جلو بهره می‌برد که همان‌طور که در تصویر تیزر دیده می‌شود، حالتی فرمانده به هکتور 2022 اضافه می‌کند. طراحی جلوپنجره به گونه ای ساخته شده است که با DRL های امضا کننده Hector متصل می شود. هکتور فیس لیفت 2022 که قرار است تا پایان سال 2022 عرضه شود، در کنار هکتور موجود در بخش خودروهای شاسی بلند متوسط ​​به فروش می رسد.

MG Motor India پیشتر اعلام کرده بود که هکتور جدید بزرگترین صفحه نمایش اطلاعات سرگرمی پرتره 14 اینچی HD هند را در کابین ارائه می دهد که تجربه ای سینمایی و همه جانبه را ارائه می دهد.

MG Hector اولین SUV این برند بود که در سال 2019 در پیکربندی 5 نفره با فناوری خودروهای متصل به بازار عرضه شد. ام‌جی موتور بعداً گزینه‌های 6 و 7 نفره را در قالب MG Hector Plus به هکتور اضافه کرد و خانواده را تکمیل کرد. خودروهای موریس گاراژ که در سال 1924 در بریتانیا تأسیس شد، به خاطر خودروهای اسپرت، رودستر و سری کابریولت شهرت جهانی داشتند.

MG Motor India وسایل نقلیه ای را با چشم انداز تحرک CASE (مرتبط، خودکار، اشتراکی و الکتریکی) عرضه کرده است و خودروهایی مانند MG ZS EV SUV الکتریکی، اولین شاسی بلند خودکار (سطح 1) هند – MG Gloster و MG Astor – هند را ارائه می دهد. اولین SUV با دستیار هوش مصنوعی شخصی و فناوری خودکار (سطح 2) و همچنین ارزان‌ترین خودرو برای دریافت ADAS.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما