HEFTYart ‘Kollur 2147’ را با همکاری بنیانگذار، مدیر خلاق Animal – Kunel Gaur معرفی کرد | اخبار

موفقیت حراج تحسین شده Phygital “Fury” متعلق به MF Husain، با مشارکت Sotheby’s، یک فروش که کاتالیزوری برای رشد و پذیرش هنر Phygital در بازار گسترده تر است.

برجسته ترین فضای هنری Web3 اکنون با کیوریتور Kunel Gaur همکاری کرده است تا از برخی از بهترین هنرمندان از سراسر کشور دعوت کند تا در یک حراج دیجیتالی بومی برای حداکثر 23 اثر هنری منحصر به فرد با الهام از الماس نمادین کوهینور کار کنند. این آثار هنری دیجیتال از 19 ژانویه در پلتفرم HEFTY.art برای خرید در دسترس هستند.

Kollur 2147 شکل نمادین کوهنور را به تصویری دوباره از هند منتقل می کند. الماس کوهنور یا کوه نور که در معادن کولور یافت می شود، نماد تمام چیزهایی است که در طول قرن ها استعمار از هند غارت شده است. دقیقاً مانند جنبه های انکساری الماس، این پروژه به بررسی عناصر متنوع فرهنگی، روانی و فلسفی جامعه در هند می پردازد که تحت تأثیر حکومت استعماری بریتانیا بوده، بوده و خواهد بود. شکل نمادین الماس به هنرمندان کمک می کند تا چهره های مختلف هند را تجسم کنند که تا سال 2147 به عنوان فرصت و آسیب جانبی ظاهر می شوند. 200 سال از استقلال.

این پروژه جبهه‌های متمایز را از هنرهای تجسمی، فناوری و سینما گرفته تا معنویت و سیاست برجسته می‌کند. هنرمندانی که از این دسته‌ها انتخاب می‌کنند، تفسیر خود را از نحوه تأثیرگذاری این عوامل با استفاده از ساختار ابعادی الماس تجسم می‌کنند. این مجموعه دارای 23 NFT منحصربه‌فرد در نسخه‌های 10 تایی است. از میان صدها مورد، بهترین‌ها توسط Kunel برای این فروش نمادین انتخاب شدند. برخی از هنرمندان شرکت کننده عبارتند از: مینیمالیست بزرگ چاق، پراتیک واتاش، رشیدف رک، ستو چوداری، فریک، آمار چاوراسیا، آنوبهاو کسروانی، و روهان جوگلکار.

برای کاهش، 30٪ از کل درآمد به طرح کرایون توسط بنیاد هنری روبل ناگی اختصاص می یابد. این ابتکار از هنرمندان محرومی حمایت می کند که به دلیل محدودیت های مالی یا فیزیکی قادر به نمایش هنر خود نیستند. بنیاد هنری روبل ناگی با حمایت از بیش از 450 هنرمند در طول 13 سال، با هدف ارائه فرصت های شغلی برای کارآفرینان محروم و روستایی است. این بنیاد در حال حاضر پنج برنامه را اجرا می کند که عمدتاً بر توسعه مهارت، آموزش حرفه ای، توانمندسازی زنان، آموزش و رفاه کودکان تمرکز دارد.

کونل گار: «برای سرپرستی کولور، با HEFTY.art، من واقعاً تمایل داشتم که سازندگان را با روایتی اجتماعی-سیاسی که عمق و تاریخ را در خود جای داده است، درگیر کنم» – کونل گور.

Kunel Gaur بنیانگذار Animal، Nubula و Indianama است. به عنوان یک هنرمند، سبک بصری شخصی کونل تحت تأثیر طراحی عملکردی، معماری بروتالیستی و جنبش طراحی که در دهه 1950 پدیدار شد، که به عنوان پاسخی به استفاده گسترده از تزیینات در ارتباطات بصری، چه آنلاین و چه آفلاین، تکامل یافته است.

HEFTY.art با قهرمانی در مفاهیم و پتانسیل دارایی های دیجیتال در هند، برندی متمایز از هنر “فیگیتال” را به نمایش می گذارد که در همگرایی بین فضای هنر فیزیکی و دیجیتال قرار دارد. HEFTY.art یک پلتفرم وب 3.0 منحصر به فرد را با چشم انداز ارائه مداوم مجموعه های NFT متنوع، ماهرانه و ممتاز با اولویت هنر Phygital که توسط فهرستی استثنایی از هنرمندان و متصدیان ایجاد شده است، ارائه می دهد.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما