Google مشکل همگام‌سازی Gmail را که بر کاربران Outlook تأثیر می‌گذارد رفع می‌کند | اخبار فناوری

سانفرانسیسکو: گوگل روز پنجشنبه اعلام کرد که مشکل همگام‌سازی جی‌میل با سرورهای مایکروسافت هنگام استفاده از پروتکل دسترسی به پیام‌های اینترنتی (IMAP) را برطرف کرده است که به احتمال زیاد بر کاربران Outlook تأثیر گذاشته است.

این شرکت در صفحه وضعیت خود گفت: “مشکل همگام سازی Gmail با سرورهای مایکروسافت هنگام استفاده از IMAP اکنون حل شده است. از صبر و شکیبایی شما تا زمانی که مشکل را حل کردیم سپاسگزاریم.”

به گفته گوگل، به دلیل قطعی که از چهارشنبه آغاز شد، کاربران قادر به همگام‌سازی پیام‌های جدید در حین دسترسی به حساب‌های ایمیل Outlook یا Hotmail در برنامه Gmail در تمام پلتفرم‌های دستگاه نبودند.

روز چهارشنبه، این شرکت گفته بود که تیم مهندسی آن با همکاری تیم مایکروسافت برای بررسی مشکل همگام‌سازی ایمیل از طریق IMAP کار می‌کند.

“به روز رسانی: تیم مایکروسافت اذعان کرده است که سایر ارائه دهندگان ایمیل بزرگ فراتر از Gmail نیز قادر به همگام سازی با سرور IMAP مایکروسافت نیستند. آنها در حال کار بر روی این مشکل هستند.”

با استفاده از توییتر، چندین کاربر این موضوع را گزارش کرده بودند.

یکی از کاربران پرسید: “ایمیل outlook من از نیمه های شب گذشته قطع شده است. من چند توییت در این رابطه دیده ام اما تعداد زیادی از آنها وجود ندارد. هر کس دیگری با هیچ ایمیلی از Microsoft Outlook مشکل دارد؟”

دیگری پرسید: “آیا شخص دیگری با حساب های #gmail و #Outlook مشکل دارد؟”

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

تماس با ما