Fetty Wap به جرم مواد مخدر به 6 سال زندان محکوم شد

فتی واپ، خواننده رپ از نیوجرسی که با آهنگ تراپ کویین خود به شهرت رسید، قصیده ای از یک عاشقانه درگیر تجارت مواد مخدر، روز چهارشنبه به جرم قاچاق مواد مخدر در سراسر کشور به شش سال زندان فدرال محکوم شد.

این خواننده، که نام قانونی وی ویلی جونیور ماکسول دوم، 31 ساله است، پس از لغو وثیقه‌اش در ماه آگوست، پس از اینکه دادستان‌ها گفتند که او در تماسی با فیس‌تایم، اسلحه‌ای را به نمایش گذاشته و تهدید به کشتن شخصی کرده است، در بازداشت به سر می‌برد. او متعاقباً به توطئه برای توزیع 500 گرم کوکائین یا بیشتر اعتراف کرد.

او روز چهارشنبه در برابر قاضی جوآنا سیبرت در دادگاه فدرال در ایسلیپ مرکزی نیویورک حاضر شد تا یک سال بیشتر از حداقل مجازات دریافت کند. آقای ماکسول برای حدود 20 نفر از اعضای خانواده و دوستانی که در جلسه صدور حکم شرکت کرده بودند، دست تکان داد، در حالی که او با پوشیدن لباسی بژ وارد دادگاه شد، در حالی که بندکشی هایش از صورتش جدا شده بود.

وکیل او، الیزابت مکدونیو، استدلال کرد که آقای ماکسول از بسیاری از اقوام و فرزندان حمایت می‌کرده و پس از پایان همه‌گیری سرگرمی زنده، به پول نیاز داشت تا آنها را حفظ کند. خود آقای ماکسول از جوامع و خانواده های مصرف کنندگان مواد مخدر که به آنها آسیب رساند عذرخواهی کرد.

آقای ماکسول به قاضی گفت: “من فقط می خواستم به خانواده ام کمک کنم.” “من هرگز از خودم نپرسیدم که آیا همه چیز درست است.”

دادستان‌ها برای طولانی‌مدت بحث کرده بودند و می‌گفتند که او از شهرت خود برای «تجلی بخشیدن به تجارت مواد مخدر» استفاده کرده و در عین حال میلیون‌ها دلار از موسیقی خود پس از انتشار «Trap Queen» در سال 2015 به دست آورده است. آنها به استفاده از کودکان به عنوان وسایل اضافی در آهنگ اشاره کردند. موزیک ویدیو و توجه رسانه ها به این پرونده را متذکر شد.

کریستوفر کافرون، دادستان، روز چهارشنبه از قاضی خواست تا «عواقب جانبی» سوء مصرف مواد مخدر را به خاطر بسپارد و خاطرنشان کرد که بسیاری از مردم در طول این همه‌گیری رنج برده‌اند، اما «آنها به سمفروشی روی نیاوردند».

قاضی سیبرت این پرونده را یکی از سخت‌ترین پرونده‌هایی خواند که طی 30 سال گذشته روی نیمکت‌نشینی تصمیم‌گیری کرده است و خاطرنشان کرد که آقای ماکسول برای دستیابی به “شهرت باورنکردنی” بر موانع غلبه کرد و فقط آن را دور انداخت. او به خانواده محبت آمیز و حامی او که بسیاری از آنها برای او نامه نوشته بودند و رابطه او با فرزندانش اشاره کرد. او گفت، اما جرم او جدی بود و اقدامات او در حالی که با وثیقه آزاد بود، سؤالات جدی را ایجاد کرد.

او گفت: «چیزی که نمی‌توانی از آن فرار کنی این است که انتخاب‌های دیگری وجود داشت.

در ماه مارس، یکی از متهمان آقای ماکسول، آنتونی سینتجه، افسر سابق اصلاحات نیوجرسی، به دلیل ایفای نقش به عنوان پیک کوکائین به شش سال محکوم شد. چهار متهم دیگر ماکسول به گناه خود اعتراف کردند و در انتظار صدور حکم هستند.

آقای ماکسول که اهل پترسون، نیوجرسی است و چشم چپ خود را به دلیل گلوکوم مادرزادی از دست داده بود، در اوج موفقیت خود در موسیقی بود که در حال فروش مواد مخدر بود. «Trap Queen» که ترکیبی متمایز از خوانندگی و رپ را به نمایش می‌گذارد، در می 2015 به رتبه دوم جدول 100 بیلبورد ایالات متحده رسید. ابزار.” او در سال بعد نامزد دو جایزه گرمی شد و در برنامه واقعیت مجازی VH1 “Love & Hip Hop: Hollywood” ظاهر شد.

در دادگاه روز چهارشنبه، خانم Macedonio موانعی را که آقای ماکسول قبلا با آن روبرو بود، از جمله قلدری مداوم به دلیل آب سیاه و اعتیاد به مواد مخدر قبل از شروع کار موسیقی خود با گروه Remy Boyz، بیان کرد. سپس “Trap Queen” به روی آنتن رفت.

او گفت: “ناگهان بچه پاترسون، بچه ای که قرار بود جایی برود، در کانون توجه ملی قرار گرفت.”

وی خاطرنشان کرد که این اتهامات تنها شامل یک دوره شش ماهه فعالیت در حدود سه سال پیش بود و دادستان ها را متهم کرد که قصد دارند از شهرت او علیه او در استدلال خود برای مجازات طولانی تر استفاده کنند و گفت که این نشان دهنده “انفصال کامل” بین اجرای قانون و اجرای قانون است. دنیای موسیقی

از ماه اوت، او در بازداشتگاه حفاظتی متروپولیتن در بروکلین نگهداری می‌شود، زیرا نگران است که به خاطر شهرتش مورد هدف قرار گیرد.

او گفت که پس از دستگیری آقای ماکسول، او برای کسب درآمد برای خانواده‌اش تا جایی که می‌توانست در کنسرت‌های زیادی شرکت کند، او می‌دانست که حکم زندان طولانی‌مدت خواهد داشت.

حتی زمانی که پرونده در حال بررسی بود، آقای ماکسول یک جم آر اند بی آهسته به نام «یامز شیرین» منتشر کرد. دادستان ها گفتند که این کد برای مواد مخدر است.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما