استفاده از 7 روش کمپ ترک اعتیاد مانند حرفه ای ها

ضروری است که محصول مناسبی را انتخاب کنید که برای سلامتی شما ایمن باشد. ترک دخانیات زمانی ساده‌تر است که این کار را به آرامی انجام دهید، مگر اینکه دلیلی برای جلوگیری از سیگار کشیدن فوری وجود داشته باشد. اینجا را در سایت اینجا مرور کنید تا معنی پشت آن را بخوانید. این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد. آیا می خواهید چنین محتوای بیشتری در صندوق ورودی خود داشته باشید؟ البته برای غلبه بر اعتیاد این مردان بیش از یک سفر هواپیما از آسیا طول کشید. مهم نیست که چقدر سعی می کنید این کار را نکنید، در نهایت گوشی خود را می گیرید و دوباره اینستاگرام را بارگذاری می کنید و دوباره به اسکرول باز می گردید. وقتی می خواهید سیگار را ترک کنید، سعی نکنید یک شبه این کار را انجام دهید. در سال 1997، FDA آن را به عنوان اولین دارویی برای کمک به افراد برای ترک سیگار تأیید کرد که تحت نام Zyban فروخته می شود. ترک سیگار را کاهش دهید و به زودی برای بدن جای تعجب کمتری خواهید داشت. او می‌گوید: «من اساساً کریگزلیست را مانند کفتارهایی که به دنبال میان‌وعده می‌گردند، ترول می‌کنم،» و اضافه می‌کند که گاهی اوقات خود را در موقعیت‌های نامتعارفی در این فرآیند می‌دید (سلام، مقیاس قتل).

اگر هر کاری که می توانید انجام دهید تا مغز انسان خود را در حال انجام تفکر نگه دارید، می توانید آن را به طور کامل پردازش کنید و عواقب آن را در نظر بگیرید. بنابراین، ترک سیگار به عنوان فرآیندی در نظر گرفته می‌شود که طی آن افراد از مرحله‌ای به مرحله دیگر حرکت می‌کنند، گاهی اوقات به مرحله قبلی پسرفت می‌کنند تا سرانجام آن را ترک کنند. ماموریت من این است که با مقالات آموزنده و تحقیقات گسترده نه تنها در مورد مضرات احتمالی سیگار و تنباکوی بزرگ، بلکه جنبه عینی سیگارهای الکترونیکی، سیگارهای الکترونیکی را برای مردم کمتر ترسناک کنم. استفاده از بهترین سیگارهای الکترونیکی مزایای زیادی دارد. در اینجا برخی از دلایل تغییر به بهترین Ecigs آورده شده است. نوجوانان دلایل زیر را برای چکیدن گزارش کردند: ایجاد بخار غلیظ تر (63.5 درصد)، بهبود طعم (38. 7 درصد) و برای ایجاد ضربه گلوی قوی تر، احساس خوشایندی که بخار هنگام انقباض گلو ایجاد می کند (27.7 درصد).2 تحقیقات بیشتری در مورد خطرات این عمل مورد نیاز است.

با این حال، تحقیقات بیشتری مورد نیاز است. این یک تحقیق بیش از حد تفسیر می‌شود اگر بی‌پرده اعلام کنیم «این حکم متعارف را تأیید می‌کند که مؤلفه اعتیادآور سیگار در یک یا دو روز از بین می‌رود، و بنابراین کسانی که انگیزه سیگار کشیدن را بیشتر به دلیل اعتیاد و اعتیاد دارند. کسانی که می‌خواهند سیگار را ترک کنند فقط باید از آن قوز عبور کنند؛ کسانی که انگیزه‌های دیگری دارند داستان کاملاً متفاوتی هستند و انتخاب آنها برای سیگار کشیدن را نمی‌توان با اعتیاد توضیح داد، حداقل نه در این مقیاس زمانی/کمی».

اگر به دنبال ترک سیگار با استفاده از عصاهایی مانند دارو و مقاطع هستید، باید مراقب باشید. هنگامی که شروع به توقف عصا کردید مراقب باشید. وقتی عادات خرج کردنتان با اولویت هایتان در زندگی هماهنگ باشد، احساس رضایت بیشتری خواهید کرد و با نیت زندگی می کنید. درست مانند عادت هایی که می توانند به سختی شکسته شوند، و برخی از آنها خطرناک تر از دیگران است، اعتیاد نیز می تواند. پودر گیاهی آیورودا Vediclyf No Addiction Nasha Mukti می‌تواند به فرد معتاد کمک کند تا هر عادت بدی اعم از مصرف الکل، سیگار، تنباکو، مواد مخدر را ترک کند. در بهبودی طولانی مدت از هر کسی بپرسید، و آنها به شما خواهند گفت که وقتی اهداف بلندمدت و امید به آینده را ایجاد کردید، زمانی برای مواد مخدر یا الکل نخواهید داشت. این بیماری مغزی نامیده می شود زیرا ساختار مغز و شیمی معتاد به دلیل تأثیر مواد مخدر و الکل تغییر می کند. هنگامی که الکل در خون وجود ندارد، این گیرنده ها به حالت بیش فعالی می روند.

برای قطع نوشیدن الکل از این پودر استفاده کنید و خیلی سریع نتیجه را خواهید دید. به نوعی برای من بهتر کار می کرد و هر زمان که هوس می کردم افکارم معمولاً چیزی شبیه به "اگر بخواهم می توانم سیگار بکشم، 5 دقیقه با یک پاکت سیگار فاصله دارم، اما نمی خواهم.""من نمی گویم این تنها عاملی بود که باعث شد من را ترک کنم یا این "راز ترک سیگار" است یا آسان است، فقط برای من بهتر کار کرد. در عرض 20 دقیقه پس از اینکه آخرین سیگار خود را ترک کردید، تغییرات شروع می شود. هنگامی که شما شروع به مصرف این مواد دیگر می کنید، متعاقباً خود را در معرض خطر ایجاد یک اعتیاد خطرناک جدید قرار می دهید. با ترک اکنون، خطر قربانی شدن به یک بیماری بالقوه کشنده را کاهش می دهید. برای کنترل و پیشگیری از بیماری ها می گوید که روزانه حدود 114 نفر در اثر مصرف بیش از حد یا حدود 44000 نفر در سال جان خود را از دست می دهند. سیگار کشیدن متناوب، هر چقدر هم که سیگار در روز یا در آخر هفته یا هر مهمانی تعریف کنید، خطرناک است.

تعداد سیگارهای خود را در هر روز کاهش دهید تا زمانی که به صفر برسید. منتخب: افراد زیر به عنوان صاحب منصب شری ساناتان دارم سبها، سابهاش ناگار، مانی ماجرا (UT) انتخاب شده اند: رئیس-دارام پال شارما; دبیر کل – رام کاران شارما; وزیر دارایی – Surender Kumar Vats; حسابرس- GCManchanda; منشی تبلیغات- هاریش شارما; مسئول فروشگاه – Sahi Ram Chauhan; و اعضا: بال کیشان شارما، پوران سینگ، آشوک شارما، هانس راج تاکور و تیلاک راج. با یکی از دوستان یا اعضای خانواده در مورد آنچه که می خواهید صحبت کنید یا حتی در صورت نیاز به دنبال مشاوره باشید.

پزشکان به طور منظم علائم حیاتی شما را بررسی می کنند تا اطمینان حاصل کنند که تا حد امکان راحت هستید. این امکان وجود دارد که هر زمان که پنج تا ده دقیقه به این طرف می گذرد، این میل ممکن است از بین رفته باشد. به خود بگویید هر زمان که هوس سیگار کشیدن کردید پنج یا ده دقیقه صبر کنید. هنگامی که قند خون شما کاهش می یابد و احساس گرسنگی می کنید، مغز لابرادور شروع به پارس کردن برای غذا و هر چیز دیگری که به میدان دیدش می رسد می کند. الکل بر بخشی از مغز که به گیرنده های GABA معروف است تأثیر می گذارد و سیستم عصبی مرکزی را تحت فشار قرار می دهد. این به آنها کمک می کند اولین و خطرناک ترین مرحله ترک الکل را پشت سر بگذارند.

پرداختن به علائم در یادگیری مقابله با هوس مهم است، اما این تنها بخشی از درمان مورد نیاز برای زندگی بدون الکل است. اما من واقعاً خوشحالم که "همه چیز را دیده ام" و به طور فعال در تحولی شرکت کرده ام که تأثیر عمیقی بر جامعه داشته است و برای میلیون ها نفر به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی تبدیل شده است.. قرار گرفتن مداوم در معرض دود سیگار، به علاوه بخش اجتماعی سیگار کشیدن با هم، به طور خودکار امیدهای شما را برای موفقیت از بین می برد.

به جای دود، می توان روی نی نگه داشت. برای اینکه بتوانید سیگار را ترک کنید، چیز دیگری پیدا کنید که می‌توانید آن را در دست بگیرید و در دهان بگذارید. مورون جادوگر به من آموخت که به عقل سلیم و همدلی خود پایبند باشم، و تلمین جادوگر از من خواست که هرگز از کنجکاوی خود یا عشق به کلمات آنقدر بزرگ که یک کودک 9 ساله نمی تواند به راحتی از آن استفاده کند دست نکشم. احساس سبکی سر یا سرگیجه نیز در لیست علائم ترک کافئین قرار دارد.

در حالی که ممکن است وسوسه شوید که این کار را انجام دهید، سعی کنید روی همه دلایلی که ترک می کنید تمرکز کنید. ترفندهای حیله گر و شوخ طبعی Vol'jin در طول سال ها به خوبی به Thrall خدمت کرده است. تا کنون کاملاً خسته شده‌ام، (حتی پس از انتخاب شروع هفته‌ای که کارم را تعطیل کرده‌ام) احساس می‌کنم «کم» مطلقاً انرژی ندارم، تحریک‌پذیر هستم، بیش از حد نگران همه چیز هستم. اگر بوقلمون سرد را ترک کنید، احتمال عود بیماری بسیار بیشتر است، بنابراین آن را آهسته انجام دهید و برای بار اول آن را اصلاح کنید. اگر تعداد سیگارهایی که در روز می کشید را کاهش دهید، در تلاش برای ترک سیگار سود بیشتری خواهید داشت. این نباید شما را از تلاش مجدد منصرف کند. محققان در تلاشند تا تعیین کنند که آیا موارد مکرر سوء استفاده یا غفلت در کودکی – به ویژه غفلت عاطفی – می تواند با ایجاد BDD مرتبط باشد یا خیر.

برندهای زیادی به صورت آنلاین در دسترس هستند. هر زمان که برخی از بدن تلاش می کنند تا کاری را که برای چندین دهه انجام داده اند ارائه دهند، احتمالاً مبارزه ای وجود خواهد داشت. شما می توانید پاداش خود را در درجه اول بر اساس زمان سپری شده نیز انتخاب کنید و دستاوردی بسیار شیرین تر ایجاد کنید. شما باید مطمئن شوید که یک سیستم پاداش قابل قبول برای چنین شغل دشواری دارید. شما می خواهید حداقل برای 3 روز اول ترک سیگار و دو هفته اول به خودتان پاداش دهید. با تکمیل موفقیت آمیز این برنامه، من برای اولین بار پس از چندین سال، آزادانه و با هدف زندگی می کنم.

برای انجام این کار، ابتدا باید یاد بگیرید که چگونه بر اعتیاد به کوکائین غلبه کنید. اگر سیگاری هستید، لازم نیست به شما گفته شود که این تمرین سالم نیست. اکنون قبل از اینکه کسی بخواهد نوشیدن الکل زیاد را ترک کند، باید سطوحی که در حال حاضر در آن قرار دارند را درک کند. سعی کنید آن را برای مدتی به تعویق بیندازید، اگر حتماً اکنون باید سیگار بکشید. در مرحله بعد، سعی کنید زمان کمتری را در فیس بوک بگذرانید. قرار آینده برای قطع کردن و به تعویق انداختن آن خیلی وسوسه انگیز خواهد بود، بنابراین بهتر است تصمیم بگیرید که امروز زمانی است که متوقف شوید. شما در حال حاضر می دانید که اکثر مردم می خواهند سیگار را ترک کنند اما نتوانسته اند به آن هدف دست یابند. در مقدمه اعتقاد بر این بود که شما از قبل می دانید که سیگار کشیدن برای کیفیت زندگی شما مفید نیست. همچنین اعتقاد بر این بود که شما حداقل یک بار تلاش کرده اید که دست از کار بکشید. اما من حداقل آن را انجام می دهم و ببینم چه می شود. در صورت لغزش تسلیم نشوید.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد کمپ ترک اعتیاد بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Felipe Holmes

گیک تلویزیون متخصص رسانه های اجتماعی ایجاد کننده. نویسنده پرشور. نینجا سفر افراطی. کل کارآفرین معتاد به اینترنت

تماس با ما