5 جمله الهام بخش درباره تور نوروزی

بیشتر سرمایه‌گذاری‌های مخاطره‌آمیز در این بخش برای تحریک رشد شرکت‌هایی بوده است که نه تنها به عنوان راه‌حل‌های مدیریت درآمد و بازده برای اپراتورهای کوچک عمل می‌کنند، بلکه به عنوان خود پورتال‌های رزرو عمل می‌کنند. از لغو و بسته شدن رزرو هتل گرفته تا پروازهای کمتر، و شرکت‌های کرایه خودرو که اعلام ورشکستگی می‌کنند، به نظر نمی‌رسد هیچ بخشی از صنعت سفر دست نخورده باقی بماند. تورهای آفریقایی Gill-Can-Do – سافاری، مسیر شراب، شبه جزیره، شهر مادر، اپراتورهای تور برده داری و تورهای جاز مسافرتی و گردشگری را ارائه می دهد. برخی از زیرمجموعه‌های بخش سرگرمی صنعت سفر و گردشگری در زیر مشخص شده‌اند. برای به دست آوردن درک عمیق تری از مسائل پیرامون پایداری در صنعت سفر و گردشگری و مطالعه نمونه های خاص. ص: کوه اسموکی به یک طرح پاکسازی و پایداری با بطری آب خالی نیاز دارد.

درست قبل از غروب آفتاب رسیدیم و 20 دقیقه وقت داشتیم تا برای خوابیدن خود در حاشیه کوه Erta Ale با نام مستعار Smoky Mountain سازماندهی کنیم. قدم زدن از میان درهای برنزی به داخل پناهگاه فوق‌العاده باشکوه و زیبای تزیینی درون یک کوه نفس‌گیر بود. حداقل مخروط های درخشان داخل دهانه و دود عکس های خوبی در شب و مزارع گدازه تازه 2017 ایجاد می کردند. دستورالعمل‌های دریافت: بلیط‌ها را باید حداقل 15 دقیقه قبل از زمان حرکت تور در میز پذیرش دره یوسمیتی دریافت کنید. آن "5 دقیقه" با شمن به بیش از یک ساعت همراه با بخور و یک جلسه خصوصی (برای چند گردشگر منتخب) با آن پسر تبدیل شد. 8. توصیه می شود که شما و کل مهمانانتان حداکثر 15 دقیقه قبل از زمان حرکت برنامه ریزی شده آماده سوار شدن به تور باشید. رنگ های دالول به طرز جالبی منحصر به فرد بود و به شدت توصیه می شد.

این یک سواری آرام و آرام بود که به مادرید برمی‌گشتیم و جمال و ماریا در طول مسیر به نکاتی از علاقه‌مندان اذعان داشتند. جمال منتظر بود که ما بیرون آمدیم و ما را از تپه به پایین برد، جایی که ما را با ماریا برای گردش در روستا گذاشت. کمی زودتر به موزه باب مارلی رسیدیم، بنابراین لوپز ما را به یک مکان محلی برد تا صبحانه ای بخوریم که عالی بود. در آن دوران سخت، آنها با لغو تور باقیمانده به شدت حمایت کردند و از ما مراقبت کردند.

تور 4X1 معقول به نظر می رسید و به مکان هایی رفت که برای دیدن آنها ابراز تمایل کرده بودند. در این مرحله گروه خیلی ساکت شد، فکر می کنم همه ما ناامید شدیم. اگر اندازه گروه برای شما مهم است، اطلاعات مربوط به هر تور تور آنتالیا نوروز – https://safaryaar.com/tour/antalya-nowruz – را بررسی کنید. ما دائماً در حال گسترش فهرست سفرها و سفرهای موضوعی خود هستیم، بنابراین مرتباً بررسی کنید تا ببینید چه چیزی جدید است! می‌توانید اطلاعات بیشتری را در بخش گولت ما از تور در گزارش روز به روز سفر در زیر مشاهده کنید.

Julissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

تماس با ما