یک نماینده تاج: مردم می‌گویند دولت از یک فاسد حمایت کرده است

رشیدی کوچی عضو کمیسیون امور داخلی و شوراها گفت: وقتی پرونده تاج باز است، نباید به انتخابات فدراسیون فوتبال وارد شود. اطلاع رسانی و مقابله با فساد باید در حد فساد بزرگ باشد.

به گزارش جماران، مهدی تاج به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال، به دلایلی که در مسائل مالی به وی وارد شده است، تعابیر و انتقادات بسیاری را به همراه داشت، انتخاب کرد.

در این خصوص، جلال رشیدی کوچی عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس گفت: مهدی تاج در انظار عمومی به عنوان یکی از مدیران شناخته می‌شود که یک قرارداد نامناسبی را به کشور تحمیل کرده است. اگر در برخی از رسانه‌ها گفته می‌شود خبری ندارم، اما وقتی که نگاه‌ها به افراد منفی است، به نظر می‌رسد تا زمانی که این یک فرصت برطرف شود، نباید به آن منطقه بپردازد. زمانی که پرونده قضایی او باز است و این برای مردم است که فرق بین فدراسیون و دولت را نمی‌دانند، حرف و حدیث‌های بسیاری را پیش می‌آورند. می‌گویند دولت جمهوری اسلامی از یک فاسد حمایت کرده و این امر بازخورد خوبی ندارد. به نظرم وقتی کسی با این خصوصیت بین مردم شناخته می شود قبل از ورودش باید تصمیم بگیرد و مردم را قانع کرده باشد که آن چیزی باشد که پشت سرم گفته شود نمی شود. امروز این حضور و اتفاق قشنگ نیست.

عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس در خصوص مبارزه با فساد گفت: اگر مبارزه با فساد صورت گرفته توسط مجلس بوده است. یعنی اگر فسادی شکل گرفته، مجلس آن فساد را برای بررسی و پرداخت به قوه قضاییه ارجاع داده است. رئیس قوه مجریه هم در این امر دستور به برخورد با مدیران دولتی که منتسب به قوه مجریه را داده بودند. از نظر بنده این مبارزه سیستماتیک با «فساد» است، نه «فساد سیستماتیک»! در نظام وقتی یک قوه‌های فساد را تشخیص می‌دهند و به قوه دیگری ارجاع می‌دهند. عموم مردم بر این عقیده هستند که چون ما ندیدیم برخوردی با مفسدین صورت گیرد، این مبارزه برای ما ملموس نبوده است.

رشیدی کوچی در پایان با بیان اینکه ما معتقدیم بر این نداریم که با مبارزه با فساد نمی‌شود، تصریح کرد: به نظرم قوه قضاییه باید اطلاع‌رسانی و رسیدگی به یک بیماری، در حدّ همان فساد بزرگ باشد. این که می‌گوییم فلان فرد سلطان سکه است و او را می‌گیریم درست نیست، چون اصل کاری‌ها وصل هستند و از قوانینی هستند که سوءاستفاده می‌کنند و این نگران کننده است.

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما