چکمه های ویژه جام جهانی لیونل مسی که روی آن ها تاریخ تولد پسرانش نوشته شده، VIRAL، PIC را بررسی کنید | اخبار فوتبال

لیونل مسی، شنبه (26 نوامبر)، به آرژانتین کمک کرد تا مکزیک را در دومین بازی خود در جام جهانی 2022 شکست دهد. مسی از زمان گل حماسی خود در مقابل مکزیک، در وب سایت های رسانه های اجتماعی ترند شده است. آرژانتین در نهایت این دیدار را 2-0 برد تا امیدهای مسابقات را زنده نگه دارد. اما حتی قبل از بازی، مسی نه به خاطر بازی اش بلکه به خاطر چکمه هایی که در جام جهانی فعلی به پا می کند، خبرساز شده بود. لیگ قهرمانان اروپا تصویری از کفش‌های او را در دسته‌های شبکه‌های اجتماعی خود منتشر کرد و توجه هواداران را به خود جلب کرد.

همچنین بخوانید | پس از اینکه آرژانتین لیونل مسی مکزیک را شکست داد، چگونه می توانند به مرحله حذفی مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی فوتبال راه پیدا کنند، اینجا را بررسی کنید.

کفش های مسی در جام جهانی چه ویژگی خاصی داشت؟ روی کفش های مسی که به رنگ طلایی است، نام پسرانش و تاریخ تولد آنها نوشته شده است. چکمه‌ها برای فوتبالیست‌ها بسیار خاص هستند و مسی احتمالاً در آخرین جام جهانی خود آن را خاص‌تر کرده است. روی چکمه‌هایش نام بچه‌هایش نوشته شده بود: «Tiago 02 11 12, Mateo 11 09 15».

در ادامه نگاهی به کفش های مسی بیندازید:

هواداران مسی از زمانی که عکس چکمه ها منتشر شد دیوانه شدند. یکی از طرفداران در قسمت نظرات نوشت: “ساخته شده برای یک افسانه”. این کلمات نمی توانند درست تر از این باشند.

مسی اکنون دو گل در جام جهانی قطر به ثمر رسانده است. او تنها گل آرژانتین را در بازی افتتاحیه آنها در 22 نوامبر مقابل عربستان سعودی به ثمر رسانده بود. این تبدیل پنالتی بود. گل مقابل مکزیک در این جام جهانی یک گل نادر بیرون از محوطه بود. مسی در موقعیت خوبی قرار گرفت و گیرمو اوچوا، دروازه بان افسانه ای مکزیک را مغلوب کرد و توپ را به ثمر رساند. سپس انزو فرناندز در دقایق پایانی بازی یک گل به ثمر رساند تا این تیم آمریکای جنوبی را به پایان برساند.

آرژانتین در مرحله بعدی با لهستان دیدار می کند و در آن بازی پیروز می شود و آنها را به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی می رساند.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما