“چه شوهری”: میچل استارک برای همسرش آلیسا هیلی از غرفه های UP Warriorz Jersey تشویق می کند. واکنش توییتر | اخبار کریکت

کاپیتان UP Warriorz، آلیسا هیلی، زمانی که برای بازی پرتاب پیش از درگیری WPL 2023 Eliminator در برابر سرخپوستان بمبئی Harmanpreet Kaur در روز جمعه (24 مارس) بیرون آمد، باید واقعاً احساس خاصی داشته باشد. این احساس خاص به خاطر یک مهمان ویژه در سکوهای استادیوم دکتر دی پاتیل در ناوی بمبئی بود. او کسی نبود جز شوهر کریکت آلیسا، میچل استارک. تیم ضربی تیم مردان استرالیا به تازگی حضور خود در تیم استرالیا را با پیروزی سری 2-1 مقابل روهیت شارما و شرکت به پایان رسانده است و اقامت خود را در هند تمدید کرده است تا در کنار همسرش که برای جام WPL بازی می کند، در زمین حضور داشته باشد.

استارک روی سکوها نشست و با پیراهن Warriorz نیز دیده شد.

این اولین بار نیست که استارک در مسابقه کریکت همسر زیبایش شرکت می کند. او در فینال جام جهانی T20 در سال 2020 و همچنین سایر بازی‌های خیمه شب بازی که تیم کریکت زنان استرالیا در گذشته انجام داده بود، حضور داشت.

توییتر پر از توییت های دلگرم کننده زیادی در رابطه با استارک و آلیسا بود. بسیاری از طرفداران استارک را به خاطر “شوهر خوب” بودن و حمایت از کریکت زنان ستایش کردند.

به عکس های استارک در ورزشگاه و بهترین واکنش ها در توییتر به عکس زیر نگاه کنید:

Warriorz برنده بازی پرتاب شد و اولین میدان را در مسابقه بسیار مهم Eliminator انتخاب کرد. گریس هریس در 11 بازی برای Warriorz بازگشت. به جای شبمان اسماعیل. هیلی در دفاع از تصمیم خود برای اولین میدان، گفت: “ویکت به نظر بهتر می رسد، فکر نکنید که تغییر زیادی خواهد کرد. امید است که بعداً شبنم وارد شود. چند تیم آخری که اول ضربه می زنند بازی را باخته اند. تغییرات کمی نسبت به آخرین مسابقه.” از سوی دیگر، سرخپوستان بمبئی بدون تغییر باقی می مانند. کاپیتان MI Harmanpreet گفت: “زمانی که آخرین بار بازی کردیم، ویکت بسیار خوبی برای ضربه زدن بود. تعقیب چیزی است که همه ترجیح می دهند، همین کار را انجام می دادیم. اما ما جنبه خوبی داریم. وقتی شروع کردیم مثبت به نظر می رسیدیم. اما آن دو بازی جدول را تغییر دادند. اما ما می خواهیم مثبت باشیم. با یک تیم می رویم.”

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما