پنج فیلم ترسناک برای پخش در حال حاضر

آن را در اکثر سیستم عامل های اصلی اجاره کنید.

کوری دشون، نویسنده و کارگردان، وقت خود را برای ساختن سناریویی فاسد تلف نمی‌کند که به فیلم هیجان‌انگیز آرام او دامن می‌زند. در دقایق ابتدایی، مردی که از کنار پدر می‌گذرد (کاسپر ون دین، دیوانه)، زنی را روی تپه‌ای متروکه می‌کشد. برید تا پدر از روی زن جوانی (ویوین انگو) که او را ربوده است سرپوش ببندد تا پسرش که با نام برادر (یان الکساندر) شناخته می‌شود، بتواند یک “خواهر” جدید به جای خواهری که پدر تازه کشته است داشته باشد.

وارد مادر (الیزه دین) می شود که به اسیر وحشت زده اطمینان می دهد که تا زمانی که پدر را راضی نگه دارد حالش خوب است. (هر دو زن ویتنامی هستند، ارتباطی که محوری می شود.) پدر به دنبال رابطه جنسی نیست – این امری محارم و ناخوشایند است – بلکه به دنبال این است که خواهر برادر را در خانه مشغول کند و از دنیای بیرون بی خبر باشد، جایی که فقط پدر جرات می کند. چیزی که پدر نمی‌داند این است که دختر اشتباهی را انتخاب کرده تا با او سر و کله بزند.

اولین فیلم بلند دیوانه وار دشون به بررسی این می پردازد که وقتی مردانگی شکننده با ایمان و تعصب بی چون و چرا روبرو می شود چه اتفاقی می افتد. این یک نمونه‌برداری کم‌هزینه از «اتاق»، «ایمن» و «دندان سگ» است که بر روی فیلم 16 میلی‌متری ساخته شده و از دوربینی یخی گرفته شده است که به ندرت، به سختی حرکت می‌کند. صبور باش. فینال خون ریزی است.

نیو (اشلی مادکوه) با همسرش و دو نوجوان خوش اخلاق در یک خانه دوست داشتنی در حومه شهر زندگی می کند. اما نیو مدام همان دو نفر را می‌بیند که به او خیره شده‌اند – در خیابان و در سالن‌های مدرسه نخبگان که او معاون مدیر مدرسه است. اتفاقاً هر کدام سیاه‌پوست هستند و این غریبه‌ها ویلی‌ها را به Neve می‌دهند، حتی اگر خودش یک زن سیاه‌پوست روشن باشد. هنگامی که آن دو (جوردن ماری و باکی باکری) به طور غیرمنتظره ای در یک مهمانی به نِو سلام می کنند، فیلم مسیری غیرمنتظره را طی می کند که نِو (و ما) را مجبور می کند تا همه چیزهایی که قبلاً آمده است را زیر سوال ببریم، بدون هیچ سرنخی که در آینده باید منتظر چه چیزی باشیم.

من تمام تلاشم را می‌کنم تا این تریلر روان‌شناختی بریتانیایی را خراب نکنم، زیرا وارد شدن به آن سرد بهترین راه برای تجربه ترسی است که نویسنده و کارگردان ناتانیل مارتلو وایت در ذهن دارد. آیا فیلمنامه رژیم غذایی جردن پیل در مورد تنش های نژادی، مایکل هانکه کم کالری در بخش تعلیق است؟ شرط می بندی. اما چه کسی اهمیت می دهد که مسائل مربوط به مادری، نژاد و طبقه هنوز به شدت با هم برخورد کنند؟

آن را در اکثر پلتفرم های بزرگ اجاره یا خرید کنید.

جو (کلین کرافورد، عالی) یک فروشنده بیمه است که با همسر و فرزندانش در روستایی آلاباما زندگی می کند. او یک روز صبح زود بیدار می‌شود تا به شکار برود، مهارتی که می‌خواهد در صورتی که دنیا به جهنم می‌رود و نیاز به تهیه غذا برای خانواده‌اش داشته باشد، آن را تقویت کند. جو به تنهایی چرت می زند و در جنگل پرسه می زند اما هیچ شلیک نمی کند – تا زمانی که به طور تصادفی و تکان دهنده این کار را انجام دهد.

در ادامه رابرت ماچویان برای «کشتن دو عاشق»، فیلم هیجان‌انگیز نئو نوآر دردناک او که کرافورد را نیز در نقش پدری بازی می‌کند که تلاش می‌کند و سخت تلاش می‌کند تا کار درست را انجام دهد، چیزهای زیادی برای تحسین وجود دارد. همانطور که در آن فیلم، ماچویان با ملایمت و تحسین برانگیز به بررسی این موضوع می‌پردازد که چگونه مردان خواسته‌های مردانگی و پدر بودن را با تهدید خشونت با اسلحه بر سر همه چیز می‌چرخانند.

حیف که عناصر کمدی و تقریباً دلقک در فیلمنامه برخلاف سؤالات اخلاقی که فیلم جدی می گیرد عمل می کند و باعث می شود که کل ماجرا بیشتر شبیه یک طرح شخصیت باشد تا یک درام واقعی.

آن را در اکثر پلتفرم های بزرگ اجاره یا خرید کنید.

بنجامین (کوپر کخ) با رویاهای ستاره شدن OnlyFans به لس آنجلس می رود. اما ابتدا دوست مستقیم او، دام (ژوزه کولون)، او را متقاعد می کند که آنها باید برای آلیس (جنا مالون)، قاطرهای مواد مخدر باشند، که به آنها قول پول می دهد اگر گلوله های پر از مواد مخدر را ببلعند. اما وقتی Dom به طور تصادفی یکی را اخراج می‌کند، چیزی که بیرون می‌آید یک موجود کوچک تکان‌دهنده است که وقتی به جریان خون برخورد می‌کند، اوج می‌دهد. (کارتر اسمیت، نویسنده و کارگردان فیلم، در فیلم کوتاه ترسناک و ترسناک همجنس‌گرای خود در سال 2006، کارتر اسمیت، قلمروی ترسناک و ترسناک را استخراج کرد.) متأسفانه، زمانی که بنجامین و دام با ریچ (مارک) ملاقات می‌کنند، کل معامله بد و مرگبار می‌شود. پاتون)، یک ملکه پیر بداخلاق که مشتاق است داروهای حشره‌اش را از ته‌نشینش خارج کند.

ژانرهای زیادی در اطراف این فیلم عجیب و غریب وجود دارد که معمولاً می‌توانم بگویم دوری کنید. اما طرفداران ترسناک عجیب و غریب ممکن است آن را برای یک برومنس صمیمانه (و گره خورده) همجنسگرای مستقیم در مرکز آن امتحان کنند. درود بر پاتون، ستاره «کابوس در خیابان الم 2: انتقام فردی» (1985)، یکی از را جذاب ترین فیلم های ترسناک، برای پرداختن به نقش یک گروتسک همجنس گرا.

آن را در Tubi پخش کنید.

هیچ پلتفرم پخش جریانی به اندازه Tubi به طور مداوم (و رایگان) وحشت کمپ را ارائه نمی دهد. آنچه را که فیلم‌های اصلی آن از نظر خلاقیت و بودجه کم ندارند – با «تایتانیک 666» خسته نشوید – آن‌ها با تماشای بی‌طبیعی جبران می‌کنند.

آخرین لذت گناه من، فیلم جدید استالکر پرخاشگر کریس استوکس، بخشی از فهرست قوی توبی از تریلرهای جدید سیاهپوست است که در اینجا توسط گروهی از زنان سیاه پوست رهبری می شود.

آنی (پارکر مک کنا پوزی) بی دست و پا و خجالتی است، اما در کارش به عنوان دستیار دکتر ریون فیلدز (اریکا منا)، یک متخصص زنان و زایمان موفق نیز مهارت دارد. این دو در خارج از مطب با هم دوستی برقرار می کنند و وقتی دکتر فیلدز متوجه می شود که آنی در یک پناهگاه زندگی می کند، از زن جوان دعوت می کند تا با او زندگی کند. اما هر دو آنی و دکتر فیلدز رازهای مخرب مادر و دختر را پنهان می کنند، و در حالی که دکتر فیلدز بیشتر از آسیب های خود عبور کرده است، آنی این کار را نکرده است. همانطور که او بیشتر درگیر زندگی رئیسش می شود، روکش صیقلی آنی ترک می خورد و عواقب خشونت باری به همراه دارد.

استوکس بیشتر از اینکه ترسناک باشد، از روحیه «زن سفید مجرد» و «وسواس» استفاده می‌کند و پیچش‌هایی را اضافه می‌کند که به طور همزمان قابل پیش‌بینی هستند و به‌طور خنده‌دار ناراحت‌کننده هستند. اگر به دنبال وحشت جدی هستید، به راه رفتن ادامه دهید. اگر می‌خواهید ملودرامات‌های ترسناک را یک شب با شراب و دوستان تماشا کنید، این فیلم به شما کمک می‌کند.

Emerson Brooks

گورو تلویزیون. حل کننده مشکل علاقه مندان به وب. ماون مسافرتی بی عذرخواهی تنظیم کننده.

تماس با ما