پمپ آب قیمت پمپ آب خانگی راهنمای خرید انواع پمپ کوچک و بی صدا آی ناین

در ادامه انواع پمپ آب خانگی کوچک و اجزای پمپ آب را مورد بررسی قرار می‌دهیم. شناخت انواع پمپ های موجود به شما کمک خواهد کرد که انتخاب درستی نسبت به نیاز و هدف خود داشته باشید. این موضوع را باید در نظر داشت که پمپ آب مناسب الزاما” پمپ قوی نیست چرا که پمپ قوی باعث آسیب به سیستم لوله کشی نیز می شود؛ لذا باید پمپی را انتخاب کرد که دقیقا” پاسخگوی نیاز شما باشد.

پمپ آب

این قطعه یکی از مهم‌ترین اجزای موتور پمپ آب خانگی است که از نشت مایعات و گازها جلوگیری می‌کند. اهمیت این قطعه درحدی است که با از کار افتادن آن، کل دستگاه خاموش می‌شود.

پمپ نیم اسب پنتاکس مدل PM45 ایرانی ا pentax

یا برخی دو دوتا چهارتای اقتصادی می‌کنند که یک پمپ قوی‌تر بخرند که اگر ساکن یک ساختمان بلندتر شدند، بتوانند از آن استفاده کنم!

  • با این وجود مطالعات انجام شده بر روی سامانه‌های پمپاژ در کشورهای مختلف نشان می‌دهد راندمان سامانه‌های پمپاژ به‌طور میانگین کمتر از ۴۰ درصد است.
  • اگر به دنبال خرید بهترین پمپ آب خانگی هستید، پمپ پمپ خودمکش رونیکش با کدآیتم RH-4022 انتخاب مناسبی برای شما است.
  • برای انتخاب و خرید یک پمپ آب مناسب، باید به عوامل مختلفی نظیر مقدار آب مورد نیاز، میزان مصرف انرژی، فشار مورد نیاز و… توجه کرد.
  • این پمپ ها بدنه ای از جنس چدن ضد زنگ دارند و از برند معتبر این محصول می توان به پمپ لیو اشاره کرد.

هرچقدر که عدد این واحد بالاتر باشد شما می توانید حجم بیشتری از آب را در یک زمان معین منتقل کنید.

اهمیت ویژگی­ های فیزیکی سیال

نکته‌ای که باید به خاطر داشته باشید این است که انتخاب بهترین پمپ خانگی کار دشواری است؛ چرا که انتخاب پمپ باید بر اساس فاکتورها و عوامل مختلفی صورت بگیرد.

در ساختمان های بزرگتر از بوستر پمپ آب با چند موتور پمپ و چند پروانه برای تامین فشار آب مورد نیاز واحد ها استفاده می گردد. توجه داشته باشید که هنگام خرید بهتر است با کارشناسان فروش در انتخاب دستگاه مناسب نیازتان مشاوره داشته باشید. در حوزه خرید و فروش پمپ اب خانگی، افراد کلاهبردار و جنس تقلبی بسیار زیاد است و به همین دلیل نمی‌توان به هر فردی اعتماد کرد. افرادی هستند که جنس تقلبی و بی‌کیفیت را به قیمت بسیار پایین به فروش می‌رسانند و به همین دلیل نباید به قیمت ارزان پمپ آب خانگی اکتفا کنید.

نکته اول فاکتور H یا (هد) که در مورد ارتفاع یا فشار آب هست، و دومین نکته فاکتور Q یا ظرفیت که همان (دبی) میزان آب دهی، که ارتباط مستقیمی با تعداد واحد ها و تعداد شیر های آب در ساختمان دارد.

کیفیت موتور و همچنین موادی که پمپ از آن ساخته شده است بسیار مهم است. مثلا پمپ های آتش نشانی و پمپ های انتقال آب از آلومینیوم با کیفیت بالا ساخته می شوند یا بهتر است پمپ های لجن کش از جنس چدن باشند و پمپ های شیمیایی نیز از فولاد ضد زنگ. از انواع مختلف پمپ خانگی می توان به پمپ نیم اسب، پمپ یک اسب، پمپ دو اسب، پمپ جتی، پمپ بشقابی و پمپ دو پروانه اشاره کرد. ویژگی بارز پمپ لجن کش، در بزرگتر بودن دهانه ورودی آن نسبت به کف کش است.

با بهترین پمپ آب خانگی می‌توانید تامین آب منازل مسکونی، کشاورزی و صنایع گوناگون را انجام دهید. به همین منظور خرید پمپ آب خانگی با کیفیت بالا و مناسب، از مهمترین تصمیماتی است که در رابطه با حل مشکل تامین آب گرفته می‌شود. مجموعه آبیاران جزو شرکت های پیشرو در زمینه تامین انواع پمپ خانگی، کشاورزی و صنعتی است. قیمت پمپ آب با توجه به کارایی آن از 1,950,000 شروع و تا 103,524,200 تومان ادامه دارد.

پمپ آب خانگی چیست؟ چه کاربردی دارد؟ چگونه می‌توان خرید مناسبی داشت؟ پمپ آب از جمله تجهیزات کاربردی و پراستفاده‌ای است که می‌تواند کاربردهای متعدد صنعتی، غیر صنعتی و نیمه‌صنعتی داشته باشد. پمپ آب خانگی از جمله پمپ‌هایی است که برای استفاده در خانه‌ها و ساختمان‌های مسکونی استفاده می‌شود.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما