پرونده قتل Umesh Pal: STF داماد عتیق احمد را از Meerut دستگیر کرد | اخبار هند

پرایاگراج: منابع پلیس آگاه کردند که در یک تحول بزرگ در پرونده قتل اومش پال، نیروهای ویژه (STF) برادر همسر عتیق احمد، گانگستر، اخلاق از میروت را دستگیر کردند. اخلاق به اتهام پناه دادن به تیراندازان و کمک به فرار آنها پس از جنایت دستگیر شد. او ساکن منطقه ناچاندی در مروت اوتار پرادش است. به گفته منابع پلیس، پس از قتل اومش پال، تیرانداز و پسر عتیق احمد، اسد، با کمک اخلاق متواری شدند. در انتظار جزئیات بیشتر در مورد این پرونده است.

عتیق احمد که تبدیل به سیاستمدار مافیایی شده بود در 28 مارس توسط دادگاه MP-MLA مجرم شناخته شد و در پرونده ربودن امش پال که اکنون متوفی شده بود، به حبس ابد شدید محکوم شد. این اولین بار بود که عتیق احمد، که بیش از 100 پرونده علیه او در 43 سال گذشته دارد، در یک پرونده محکوم می شود.

به غیر از عتیق احمد، دادگاه دینش پاسی و خان ​​صولت حنیف را به حبس ابد محکوم کرد و همچنین برای هر یک از این سه محکوم 5000 روپیه جریمه نقدی تعیین کرد. هفت متهم دیگر این پرونده از جمله اشرف برادر عتیق احمد تبرئه شدند. محکومیت احمد پس از آن صورت گرفت که امش پال، وکیل مدافع و شاهد اصلی پرونده قتل BSP MLA راجو پال در سال 2005، در 24 فوریه سال جاری در پرایاگراج به ضرب گلوله کشته شد.

عتیق همچنین متهم اصلی پرونده قتل اومش پال است. به جز اومش پال، دو پرسنل امنیتی او نیز به ضرب گلوله کشته شدند. عتیق، نماینده سابق پارلمان و MLA، توسط پلیس اوتار پرادش از زندان سابارماتی احمدآباد به زندان نائینی پرایاگراج پس از 24 ساعت رانندگی در روز دوشنبه آورده شد.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما