(ویدئو) در جنوب، دوچرخه‌ها منتظر بازگشت صاحبان خود هستند

صدها دوچرخه رها شده در یک شهر کوچک در خط نزدیکی مقدمه اصلی داستانهای جنوبی از صاحبان خود را روایت می کنند که مجبور به فرار از تهاجم روسیه شده اند.

به گزارش فرارو، دوچرخه‌ها در همه رنگ‌ها عبارتند از: سبز، قرمز، سیاه، آبی، همه در داخل و خارج از یک انبار در شهر زلنودولسک نگهداری می‌شوند.

ویتالی رخلیتسکی، کارگر شهرداری می‌گوید: ما آن‌ها را برای صاحبانشان نگاه می‌داریم تا در پایان جنگ بیایند و آن‌ها را ببرند.

یکی از دوچرخه‌ها روکش زین بافتنی دارد، دیگری کیسه کوچکی دارد که روی آن وصل می‌شود، خیلی دیگر زنگ زده و در اثر زمان و سفر ضربه خورده است. برخی از صندلی های کودک هستند. در میان بیش از ۶۰۰ دوچرخه ذخیره شده، ویلچر، سه چرخه و یک دوچرخه کودکان نیز وجود دارد.

بسیاری از آن‌ها از اوایل ماه مارس، زمانی که ارتش روسیه به منطقه خرسون را اشغال کرد در اینجا نگهداری می‌شود.

رخلیتسکی به خبرگزاری فرانسه گفت: مردم می‌گریختند، گاهی با هیچ چیز، گاهی با یک کیف. برخی از دوچرخه‌های چند دهه‌ای که به نظر می‌رسند مربوط به دوران اتحاد جماهیر شوروی هستند، فرار می‌کنند.

دیمیترو کوستنکو، که از این وسایل نقلیه رها شده، می‌کند، گفت: برای افراد مسن، از دوچرخه‌های ضایعه بزرگی می‌دهند.

با پیشرفت نیرو‌های خود در مقابله با حملات اخیر، بازپس گیری روستاهای مجاور، دوچرخه‌های بیشتر توسط سربازان بازگردانده شده است. حدود 50 نفر برای گرفتن دوچرخه‌های خود بازگشته اند.

زلنودولسک که تنها در ۱۵ کیلومتری خط مقدم جنوبی، یک شهر کوچک با حدود ۱۳۰۰۰ ساکن است که در دهه ۱۹۶۰، زمانی که برخی از اتحاد جماهیر شوروی بود، ساخته شد. نام آن به زبانی زبانی و روسی به «دره سبز» ترجمه می‌شود، که اشاره‌ای به زمین‌های کشاورزی است که شهر روی آن ساخته شده است.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما