(ویدئو) ببر آدم خوار کشته شد

یک تیم نیروی ویژه پلیس بیهار هند روز شنبه یک ببر بنگال را که به آدم‌خوار تبدیل شد را کشتند.

به گزارش فرارو، در روند کشتن 200 نفر شرکت کردند که برخی از آن‌ها بر پشت فیل‌ها در این عملیات مشارکت کردند. این حیوان باعث ایجاد رعب و وحشت در بین ساکنان اطراف ذخیره‌گاه ببر والمیکی در چمپاران در شرق هند شده و دستکم جان ۹ نفر را گرفته بود. آخرین قربانی ببر یک زن و بچه اش در روستای بلوا در منطقه گووردان بودند.

پرابهات کومار گوپتا، سرپرست حیات وحش بیهار گفت: این عملیات ویژه در اینجا به پایان می‌رسد، ببری که برای جان انسان‌ها خطرناک شناسایی شده بود، توسط نیرو‌های پلیس بیهار در ساعت 3.15 بعدازظهر کشته شد.

ببر نر سه ساله که آدم‌خوار چمپاران نیز نامیده می‌شد، در مزرعه نیشکر به دنیا آمد و بیشتر عمر خود را در نزدیکی انسان‌ها گذراند و دست کم ۱۰ انسان را کشت و در مزرعه نیشکر جان باخت.

گوپتا گفت: ببر بسیار نترس بود، زیرا که توسط تیم‌های ما، از جمله تیمی از پارک ملی چی می‌توانم نپال، از همه طرف در مزرعه نیشکر محاصره شد، سعی کرد از کندن جلوگیری کند.

وی گفت: بیشتر جرات داشت که با اسلحه با مردان روبرو شود، حتی در حالی که توسط فیل‌های آموزش دیده و تعداد زیادی از مقامات اداره جنگل، پلیس و همچنین بخشداری محاصره شده بودند.

از زمان صدور دستور برای ببر آدم خوار، حدود 500 نفر متشکل از کارمندان جنگل، مقامات پلیس محلی، تیراندازان، ردیاب‌ها و روستاییان در حال جستجوی منطقه برای شناسایی بودند. بعدازظهر شنبه، ببر مشاهده شد و تیراندازان او را به ضرب گلوله کشتند.

با انتشار اخبار مبنی بر کشته شدن این ببر، ساکنان روستاهای منطقه که وحشت زده بودند، نفس راحتی کشیدند و به جشن و شادمانی پرداختند.

(ویدئو)

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما