وزیر اطلاعات: انگلیس بودجه سازی برای ناامن ایران را خواهد داد/ عوامل اینترنشنال تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.

حجت‌الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در گفت‌وگو با رسانه KHAMENEI.IR، گفت: بی‌شک بزرگترین «عملیات تأثیر» روی کشور در جهان برای بی‌ثبات‌سازی و اغتشاش، با استفاده از روش‌های ترکیبی، همان بود که در حول و حوش و در دوره پسا اغتشاشات از سوی دیگر. آمریکا و انگلیس و رژیم رژیمی و سعودی صورت گرفت.

وی: در حوادث بعدی، رژیم غذایی افزوده در اجراتر بود؛ در تبلیغات دسته بریتانیا و در هزینه‌های رژیم سعودی واضح‌تر بود؛ کل حمایت مالی نمایش منحط برلین در حوزه تبلیغات، فضاسازی، اجاره تجهیزات برای تصویربرداری و ارائه خدمات برای حضور خبرنگاران و غذاهای توزیع شده و… با هزینه سعودی صورت گرفت.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: ما هرگز مثل انگلیس، پشتیبان تهدید تروریستی و ناامن‌سازی سایر کشورهای اروپایی نخواهیم بود، ولی همیشه برای مامان از بروز ناامنی در این کشور هم نخواستم، دیگر کشور انگلیس باید خود را برای ناامن‌سازی کشور بزرگ ایران بپردازد. .

حجت‌الاسلام خطیب کرد: شبکه اینترنشنال از سوی دستگاه‌های امنیتی ایران به عنوان سازمان تروریستی تشکیل شده و عوامل آن تحت تعقیب وزارت اطلاعات قرار خواهد گرفت و من بعد، هر ارتباطی با این سازمان تروریستی به عنوان ورود به حوزه تروریستی و امنیت ملی تلقی است. خواهد شد.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما