وزیر اطلاعات: انگلیس بودجه سازی برای ناامن ایران را خواهد داد/ عوامل اینترنشنال تحت تعقیب قرار خواهند گرفت.

حجت‌الاسلام سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات در گفت‌وگو با رسانه KHAMENEI.IR، گفت: بی‌شک بزرگترین «عملیات تأثیر» روی کشور در جهان برای بی‌ثبات‌سازی و اغتشاش، با استفاده از روش‌های ترکیبی، همان بود که در حول و حوش و در دوره پسا اغتشاشات از سوی دیگر. آمریکا و انگلیس و رژیم رژیمی و سعودی صورت گرفت.

وی: در حوادث بعدی، رژیم غذایی افزوده در اجراتر بود؛ در تبلیغات دسته بریتانیا و در هزینه‌های رژیم سعودی واضح‌تر بود؛ کل حمایت مالی نمایش منحط برلین در حوزه تبلیغات، فضاسازی، اجاره تجهیزات برای تصویربرداری و ارائه خدمات برای حضور خبرنگاران و غذاهای توزیع شده و… با هزینه سعودی صورت گرفت.

وزیر اطلاعات تصریح کرد: ما هرگز مثل انگلیس، پشتیبان تهدید تروریستی و ناامن‌سازی سایر کشورهای اروپایی نخواهیم بود، ولی همیشه برای مامان از بروز ناامنی در این کشور هم نخواستم، دیگر کشور انگلیس باید خود را برای ناامن‌سازی کشور بزرگ ایران بپردازد. .

حجت‌الاسلام خطیب کرد: شبکه اینترنشنال از سوی دستگاه‌های امنیتی ایران به عنوان سازمان تروریستی تشکیل شده و عوامل آن تحت تعقیب وزارت اطلاعات قرار خواهد گرفت و من بعد، هر ارتباطی با این سازمان تروریستی به عنوان ورود به حوزه تروریستی و امنیت ملی تلقی است. خواهد شد.


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم