ورود بخش ویژه به ضرب و عرضه سکه بهار آزادی

رئیس کل بانک مرکزی گفت: باتوجه به حباب موجود و استفاده از فعالان بخش خصوصی از بانک مرکزی، تبدیل به طلای آب ارائه شده و سپس به صورت تبدیل و در بازار عرضه می شود. با توجه به درخواست ویژه فعالان بخش خصوصی در این زمینه در حال حاضر کارکنان در بانک مرکزی تشکیل شده و تحت نظارت این بانک و توسط بخش ویژه انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا، علی صالح آبادی از ارائه گواهی بانک مرکزی از هفته آینده خبر داد و گفت: این اسناد از حساب سررسید شش ماهه بوده است، در بورس منتشر خواهد شد. قیمت تسویه بازار سکه بهار آزادی، قیمت روز سکه و ثانویه آن در بورس امکان پذیر است؛ بنابراین این ابزار است که می‌توان به حقوقی دست یافت و به بازار کمک کرد.

بانک مرکزی مرکزی در بازار ارز را می‌خواهد خواند و گفت: برای این منظور باید در سامانه نیما ارائه‌ها در زمینه‌هایی که مورد اقبال بخش خصوصی است و بیشتر مصرف می‌کند، بیشتر تداوم دارد و می‌خواهد که برای نیازهای واقعی مردم وجود داشته باشد. پوشش داده شود.

وی تاکید کرد: مطمئناً در حال حاضر، در نیما ارائه‌ها به مراتب بیشتر از مصرف می‌شوند. برای نمونه ای از سال تا دیروز حدود 26.5 میلیارد دلار در سامانه نیما کارت انجام شده و نسبت به مدت مشابه سال گذشته 67 درصد در سامانه یاد شده در ابتدای ابتدایی و رشد رشد داشته ایم.

وی ادامه داد: همچنین کل هر زمانی ارز برای واردات کشور در بازه یاد شده معادل 38.5 میلیارد دلار بوده است که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 22 درصد رشد داشته است. در حوزه اسکناس نیز 1.5 میلیارد دلار حجم اسکناس بوده است که نسبت به دوره مشابه سال گذشته 40 درصد رشد اسکناس بوده است. بنابراین از نظر پیشنهاد وضعیت مطلوبی داریم و مشکلی در زمینه پیشنهاد وجود ندارد.

صالح آبادیان گفت: در هر حال قرار است آرزوهای پرطرفدار باتوجه به ذخایر بسیار خوب عرضه شود و در بازار قابل استفاده باشد.

بر اساس اعلام بانک مرکزی، رئیس کل این بانک با بیان اینکه صادرکنندگان از بازار متشکل ارزی بسیار خوب است، افزود: در حاضرین صادرکننده به توافقی برسند که بسیاری از آنها در بازار عرضه می‌شوند و هیچ مشکلی در اسکناس و حوالی آرزوی وجود ندارد. .

به گفته صالح آبادی، بانک مرکزی بر سامانه نیما و نیز بر سامانه برخط صرافی‌ها نظارت کامل و رصد دقیق دارد.

وی با بیان اینکه از هفته آینده، سامانه برخط صرافی ها، با هدف ارائه خدمات به درخواستان عملیاتی خواهد شد، مشخص کرد: افرادی که درصد آنها آرزو دارند را خریداری کنند به جای مراجعه حضوری به صرافی ها از سامانه برطی که راه اندازی شده است. ، می‌توانند درخواست‌های خود را به صورت برخط به صرافی مدنظر خود ارسال کنند و پس از احراز هویت، به صورت حضوری مراجعه کرده و ارز خود را دریافت می‌کنند و اینگونه سهولت دسترسی که یکی از محور‌های مدنظر ماست نیز میسر می‌شود.

لایحه دولت در خصوص مالیات بر سود اشخاص حقوقی ارائه می‌شود

وی در ادامه، به موضوع مالیات بر اشخاص حقوقی در بانک‌ها اشاره کرد و گفت: در جلسات روز گذشته با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر اقتصاد و رئیس سازمان برنامه و بودجه، با توجه به این که در مورد افزایش هزینه‌ها تصمیم‌گیری شود، انجام شد. منابع تجهیز و ویژه سرمایه‌گذاری‌ها در شبکه بانکی، لایحه پیشنهادی دولت مبنی بر اصلاح این قانون با همکاری مجلس به منظور پیگیری انجام می‌شود.

صالح آباد درباره جزئیات لایحه یک وجهه آن می گوید: باتوجه به لایحه این مجلس شورای اسلامی ارسال شده است، باید با جدیت این مهم را پیگیری کنیم و با مساعدت از مالیات بر درآمدهای شخصی از بودجه ۱۴۰۱ حذف شود. چراکه این لایحه اثری نیز بر درآمدهای دولت نیست و این نگرانی است که فعالان حقوقی نمی توانند برطرف شوند.

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما