هند در 3 کشور اول از دست دادن بیشترین تعداد میلیونرها | اخبار اقتصاد

دهلی نو: همه گیری کووید-19 در حال حاضر مهاجرت را کند کرده بود، اما افراد با ارزش خالص دوباره در حال حرکت هستند. افراد با ارزش خالص به عنوان دارایی یک میلیون دلار یا بیشتر تعریف می شوند. تا کنون در سال 2022، روسیه، چین و هند سه کشوری هستند که بیشترین تعداد میلیونرها را از دست داده اند. بر اساس گزارش مشاور جهانی Henley and Partners، این کشورها به ترتیب 15000، 10000 و 8000 نفر را از دست دادند.

در مورد هند، این گزارش می‌گوید که این خروجی‌ها چندان نگران‌کننده نیستند، زیرا هند میلیونرهای جدید بسیار بیشتری تولید می‌کند که در اثر مهاجرت از دست می‌دهد. در این بیانیه آمده است: «همچنین روند بازگشت افراد مرفه به هند وجود دارد و هنگامی که استاندارد زندگی در این کشور بهبود یافت، انتظار داریم افراد ثروتمند به تعداد فزاینده‌ای به عقب برگردند.» (همچنین بخوانید: توجه! 3 تغییر بزرگ در دسامبر 2022 که تأثیر مستقیمی بر امور مالی شما دارد)

این سازمان انتظار دارد که تا سال 2031، جمعیت افراد با ارزش خالص بالا 80 درصد افزایش یابد، که آن را به یکی از سریع ترین بازارهای ثروت در جهان در این دوره تبدیل خواهد کرد. برای چین، ممنوعیت هواوی 5G توسط چندین بازار بزرگ مانند استرالیا، بریتانیا و ایالات متحده آمریکا یک شکست بزرگ برای این کشور بود.

در این بیانیه آمده است: “Huawei تاج جواهر بخش فناوری پیشرفته چین بود و شاید اگر مداخله جهانی نبود، به عنوان بزرگترین شرکت فناوری جهان ظاهر می شد. روابط رو به وخامت چین با استرالیا و ایالات متحده نیز یک نگرانی بزرگ دراز مدت است.” .

این گزارش نشان می دهد که هنگ کنگ، اوکراین، برزیل، مکزیک، بریتانیا، عربستان سعودی و اندونزی از دیگر کشورهایی هستند که در سال 2022 شاهد خروج خالص میلیونرها بودند. ارقام مهاجرت فردی با ارزش خالص بالا یک فشارسنج عالی برای سلامت یک اقتصاد است.

افراد مرفه بسیار متحرک هستند و حرکات آنها می تواند یک سیگنال هشدار اولیه در مورد روند آینده کشور باشد. کشورهایی که افراد و خانواده های مرفه را به مهاجرت به سواحل خود می کشانند، با نرخ جرم پایین، نرخ های مالیات رقابتی و فرصت های تجاری جذاب، قوی هستند.

مهاجرت میلیونرها در دهه گذشته روند رو به رشدی داشته است، اما در سال 2020 به دلیل همه‌گیری کووید-19 به طور قابل‌توجهی کاهش یافته است و هیچ ارقام خاصی برای سال‌های 2020 و 2021 در دسترس نیست زیرا شیوع ویروس کرونا ردیابی حرکت را به دلیل قرنطینه‌ها دشوار کرده است. و محدودیت های سفر

انتظار می‌رود تا پایان سال 2022، 42 درصد از افراد با ارزش خالص اوکراین کشور را ترک کنند. این ممکن است تا حد زیادی به دلیل تهاجم روسیه باشد. در این دوره از سال 2022، امارات، اسرائیل، ایالات متحده، پرتغال، کانادا، سنگاپور، استرالیا، نیوزلند، یونان و سوئیس، از سوی دیگر، بیشترین ورود میلیونرها را به خود اختصاص دادند.

قابل ذکر است که در طول دو دهه گذشته نزدیک به 80000 میلیونر به استرالیا نقل مکان کرده اند. در سال 2022، 3500 نفر در کشور فرود آمدند. علاوه بر این، در این گزارش آمده است که انتظار می‌رود تعداد زیادی از میلیونرها به «سه خانم» نقل مکان کنند: مالت، موریس و موناکو.

انتظار می‌رود که امارات متحده عربی بیشترین جریان خالص ورودی افراد با ارزش خالص بالا را در سال 2022 به خود جلب کند. انتظار می‌رود که تقریباً 4000 میلیونر در سال جاری به این کشور نقل مکان کنند – یکی از بزرگترین ورودی‌های امارات متحده عربی در ثبت شده است. بیشترین تگرگ از روسیه و هند است. ، آفریقا و خاورمیانه.

قبل از همه‌گیری، امارات متحده عربی به طور سنتی حدود 1000 میلیونر در سال جذب می‌کرد. در سال 2022

نکته قابل توجه این است که سنگاپور در حال ظهور به عنوان برترین مرکز مدیریت ثروت آسیا است که باید به جذب افراد مرفه بیشتر برای نقل مکان در آینده به آنجا کمک کند.

Sam Mcknight

دانشجوی آماتور. مجموع ماون سفر. کارشناس مواد غذایی بیکن نرد. کارآفرین. فن آبجو. عاشق فرهنگ پاپ

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency channeldigital currency tutorialبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesدانشگاه