نظر | جنایتکاران ناامید به علاوه پلیس های تضعیف شده برابر با جنایت بیشتر است

در واقع، قتل در شیکاگو کاهش یافته است، اما در برخی از بالاترین نرخ‌ها از دهه 1990 باقی مانده است و جنایت کلی بین سال‌های 2021 تا 2022 41 درصد افزایش یافته است. 26 نفر در تیراندازی در سطح شهر زخمی شدند.

شاید درسی در این باشد، هر چند ساده و قدیمی به نظر برسد. وقتی افراد بد آزاد راه می‌روند و پلیس‌های شجاع باید برای شغل‌شان بترسند برای انجام وظایف خود، جرم و جنایت در حال افزایش است. و وقتی گفتگوی ملی در مورد فاجعه آدام تولدو حول تصمیم افسر در کسری از ثانیه زندگی یا مرگ می چرخد ​​به جای این سوال که «یک بچه 13 ساله با یک تبهکار 21 ساله که با تفنگ شلیک می کند چه می کند. ساعت 2:30 بامداد؟” سپس ما عمیقاً در مورد ماهیت مشکلات خود گیج شده ایم، تا چیزی در مورد راه حل نگوییم.

پویایی مشابهی در شهرهای بزرگ دیگر نیز در حال انجام است. روحیه پلیس افتضاحه یکی از راه های ثبت این واقعیت در سطوح بالای استعفای داوطلبانه و بازنشستگی پیش از موعد است که منجر به کمبود بحرانی کارکنان می شود. از اواسط ماه مارس، نیواورلئان 944 افسر پلیس داشت که در مقایسه با 1200 پلیس تنها سه سال پیش، علیرغم افزایش تلاش‌ها برای استخدام، کاهش یافته است. سال گذشته شهر نسبت به سال 2019 100 درصد افزایش تیراندازی را ثبت کرد. آنها این را می دانند!» دلورس مونتگومری، یک راننده اشتراکی، اخیراً به NPR گفت. پلیس کمتر؛ جنایت بیشتر: چه کسی فکرش را می کرد؟

نیواورلئان تنها نیست. یک تحلیل آکادمیک اخیر نشان داد که 11 شهر از 14 شهر مورد مطالعه پس از اعتراضات جورج فلوید در سال 2020 متحمل تلفات بیش از حد انتظار به پلیس خود شدند و سیاتل بیشترین نسبت نیروی خود را از دست داد. این مطالعه نشان می‌دهد که یکی از نتایج ناگوار احتمالی این است که با خروج پلیس‌های خوب، کیفیت استخدام‌های جدیدتر نیز کاهش می‌یابد. این ممکن است به توضیح خشونت وحشتناک پلیس در قتل تایر نیکولز در ممفیس در ژانویه کمک کند.

سپس طرف دیگر وجود دارد: احساس فزاینده معافیت از مجازات در میان افراد متمایل به جنایت.

بر اساس تحلیلی که در سال گذشته توسط The Chicago Sun-Times انجام شد، در شیکاگو، نسبت جنایات گزارش شده منجر به دستگیری، که در سال 2005 نزدیک به 31 درصد بود، در سال 2021 به 12.3 درصد کاهش یافت. حتی این ممکن است کم شمار باشد، زیرا جرایم کمتری در شهر هم به پلیس و هم توسط پلیس گزارش می شود.

Nigel Riley

تمرین کننده موسیقی دوستانه. گیک هاردکور توییتر. بیکن پژوه. متخصص زامبی برنده جایزه.