نظر | جایگزین عالی تاکر کارلسون

اگر واقعاً کارلسون تا حدودی به دلیل زن ستیزی در محل کار اخراج شده باشد، در یک سنت ارجمند فاکس قرار خواهد گرفت. این شبکه سابقه تحمل آزار زنان را دارد تا زمانی که افشاگری‌ها بیش از حد ناخوشایند شوند، در این مرحله حتی چهره‌هایی که غیرقابل جایگزین به نظر می‌رسیدند، مانند راجر ایلز و بیل اوریلی، به زیر آب می‌روند. تحقیر زنان بخشی از برند کارلسون در فاکس نیوز بود. ویژه بدنام “پایان مردان” او مردان را ترغیب کرد که بیضه های خود را برنزه کنند تا ظاهراً تستوسترون را افزایش دهند و در نتیجه جامعه را از فروپاشی نجات دهند. اگر تحقیر زنان در نهایت او را از مسیر خارج کرد، مناسب است.

اما کارلسون خیلی ها را تحقیر می کرد. او ترامپ ترین مجری برنامه فاکس نیوز بود، اگرچه اکنون به لطف کشف پرونده Dominion، می دانیم که او از دونالد ترامپ “شوراً” متنفر بود. مانند ترامپ، او و تهیه کنندگانش اینترنت ملی گرایان سفیدپوست را برای روایت استخراج کردند، تئوری های توطئه وحشیانه را گسترش دادند و به نیاز به خشونت برای پس گرفتن آمریکا اشاره کردند. پس از متهم شدن ترامپ در ماه گذشته، کارلسون گفت: “احتمالا بهترین زمان برای دست کشیدن از AR-15 نیست.” همانطور که نیک کانفسور در نیویورک تایمز نوشت، او “نژادپرستانه ترین نمایش در تاریخ اخبار کابلی – و همچنین، بر اساس برخی معیارها، موفق ترین نمایش” را خلق کرد.

شباهت حساسیت های کارلسون و ترامپ ممکن است از شباهت رنجش آنها ناشی شود. هر دو از فرزندان ممتاز بودند – کارلسون از یک مدرسه شبانه روزی سوئیس اخراج شد – که به دنبال احترام نهاد بودند اما هرگز به آن نرسیدند. شایان ذکر است، با توجه به نفرت او از وضعیت عمیق فرضی، که کارلسون سعی کرد به سیا بپیوندد اما رد شد. او جاه‌طلبی‌های خود را به اخبار کابلی تغییر داد، اما قبل از ورود به فاکس‌نیوز، برای جا افتادن به سختی تلاش کرد. و مجبور به فروش خانه اش شد. او در مورد صنعت تلویزیون گفت: “من در آن دنیا زندگی می کردم و موفق نمی شدم.”

مانند ترامپ، او با پذیرایی از افرادی که دنیایی را که او را طرد کرده بودند، تحقیر می کردند، به موفقیت دست یافت. او انتقام را به یک حرفه تبدیل کرد.

اکنون که کارلسون به موفقیت نادر اخبار کابلی در CNN، MSNBC دست یافته است، غیرممکن است که بدانیم چه اتفاقی برای آن حرفه می افتد. و روباه او به شدت طرفداران وفادار دارد و می تواند به راحتی سرمایه گذاری خود را شروع کند یا به یک رقیب احتمالی فاکس مانند Newsmax یا OAN بپیوندد. اگر فاکس نیوز، که دروغ هایی در مورد Dominion پخش می کرد، به دلیل ترس از اینکه توسط Newsmax در سمت راست قرار بگیرد، اکنون به لطف عواقب شکایت Dominion، خود را در برابر Newsmax باخت ببیند، طنز بزرگی خواهد بود.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل