نظر | تنسی و مسابقه ضد درگ

همانطور که کامرون وید، یک مجری درگ در نشویل که تحت نام جاستین ون دی بلر اجرا می‌کند، به من گفت که ابهام برای سوءاستفاده آماده است و پیامی که این لایحه می‌فرستد این است که «بقای LGBTQ مهم نیست و ما اینجا از ما استقبال نمی‌کنیم. ”

در حالی که تنسی در این مسابقه نفرت انگیز ضد کشش پیشتاز است، تنها ایالتی نیست که در آن شرکت دارد. اواخر ماه گذشته، سارا هاکبی سندرز، فرماندار آرکانزاس، یک جمهوری‌خواه، لایحه‌ای را امضا کرد که «عملکرد بزرگسالان» را محدود می‌کند، اقدامی که در ابتدا صراحتاً اجراکنندگان درگ را هدف قرار می‌داد تا اینکه در مواجهه با مخالفت‌ها ضعیف شود.

بر اساس شاخص برابری ایالتی کمپین حقوق بشر، 29 لایحه از 315 لایحه ضد دگرباشان جنسی در سال 2022 به تصویب رسید و این گروه اکنون در حال پیگیری حدود 750 لایحه LGBTQ است که در مجالس ایالتی در سراسر کشور ارائه شده است. همانطور که HRC اشاره می کند، “بیش از نیمی از صورتحساب هایی هستند که آسیب واقعی به جامعه LGBTQ+ وارد می کنند.”

و به نظر می رسد که تنسی تمام نشده است. در حالی که روز دوشنبه داشتم این ستون را می نوشتم، قانونگذاران ایالتی مشغول کار بر روی الزام اجراکنندگان «بزرگسال محور» پولی در حوزه های قضایی خاص برای دریافت مجوز بودند و مکان ها را از اجازه دادن به کودکان برای دیدن آن اجراها منع می کردند.

بر اساس گزارش کمپین حقوق بشر، با این لایحه که هفته گذشته امضا شد، تنسی اکنون از سال 2015 14 قانون ضد دگرباشان جنسی را تصویب کرده است، «بیش از هر ایالت دیگر در کشور».

میکل آنژ سیگنوریل، مجری رادیویی و نویسنده کتاب پیش‌بینی ۲۰۱۵ «تمام نشد: فراتر از تحمل، شکست هموفوبیا و برنده شدن در برابری واقعی»، به من گفت که سیاستمداران محافظه‌کار «این را به عنوان موضوعی می‌بینند که باید کاملاً از یکدیگر پیشی بگیرند. در جنگ فرهنگی» زیرا آنها فکر می کنند این چیزی است که پایگاه آنها می خواهد.

Signorile اشاره می کند که لوایح ضد کشش، رشته های سیاسی موجود در سمت راست را بیشتر به هم می پیوندد و تلقین و سوء استفاده از کودکان را با هر چیزی که به LGBTQ بودن مرتبط است برای کاشت بی اعتمادی و تعصب به هم می پیوندد. این تلاش‌ها به ترس «آرایش‌گر»، که با تصویب قانون به‌اصطلاح «نگو همجنس‌باز» فلوریدا همراه شد، بازی می‌کند.

Giovanna Yu

گیک بیکن. ماون قهوه. ارتباط ظریف جذاب. متخصص مواد غذایی به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما