نظر | ترامپ در مورد اف بی آی از حزب جمهوری خواه می گوید

واشنگتن – این اجتناب ناپذیر بود که Scofflaw و قانون با هم برخورد کنند.

با این حال، این یکی از عجیب‌ترین حلقه‌ها در سلطنت تاریک و دیوانه‌وار دونالد ترامپ بر جمهوری‌خواهان است که او حزبی را که طرفدار قانون و نظم و ضد امپراتوری شیطانی بود به حزبی تبدیل کرد که اف‌بی‌آی را به زباله‌دانی می‌برد و ولادیمیر پوتین را در آغوش می‌گیرد.

این بزرگترین کلاهبردار بزرگ ترین شیاد قرن است: ربودن حزب خودش.

تام نیکولز، نویسنده آتلانتیک، جمعه در برنامه «مورنینگ جو» خاطرنشان کرد که جمهوری‌خواهان «چپ‌های بی‌هدف سال 1968» را تکرار می‌کنند. “اف بی آی دشمن است. اف بی آی گشتاپو است. FBI دشمن درون است.»

پرزیدنت جورج اچ دبلیو بوش از عضویت مادام العمر خود در NRA استعفا داد، زمانی که NRA، درست قبل از بمب‌گذاری سال 1995 اوکلاهاما سیتی، نامه‌ای برای جمع‌آوری سرمایه ارسال کرد و مأموران فدرال را «اراذل و اوباش جک‌بوک» نامید.

بوش نوشت: «حضور گسترده شما علیه مأموران فدرال، عمیقاً حس نجابت و شرافت من را آزار می دهد. و این مفهوم من از خدمت به کشور را توهین می کند.»

اکنون، این ایده که ماموران فدرال “اراذل و اوباش جک بوت شده” هستند، یک شعار حزب جمهوری خواه است.

در یک کنفرانس خبری جنون آمیز جمهوری خواه در روز جمعه در هیل، الیز استفانیک نماینده به رهبری FBI “که از هیلاری کلینتون، جیمز کومی محافظت می کند و همچنان از هانتر بایدن محافظت می کند” و “که سال ها حقه روسیه دروغین را مرتکب شده است” انتقاد کرد.

ترامپ انتظار چنین تعظیمی را دارد. پیتر بیکر و سوزان گلاسر در کتاب جدید خود با عنوان «تقسیم‌کننده: ترامپ در کاخ سفید، 2017-2021» گزارش می‌دهند که ترامپ به جان کلی رئیس ستاد کارکنان خود گفته که کاش ژنرال‌هایش به اندازه ژنرال‌های هیتلر وفادار بودند.

اکنون پاولوی است. جمهوری خواهان حتی در حمایت از ترامپ تردید نمی کنند، حتی اگر او به دلیل نقض احتمالی قانون جاسوسی تحت بازجویی قرار دارد.

نگرش معمولی او نسبت به مطالب طبقه بندی شده چیز جدیدی نیست. مارک مازتی، روزنامه‌نگار تایمز، نوشت که «مقاماتی که به او گزارش‌های طبقه‌بندی شده می‌دادند، گهگاه برخی از جزئیات حساس را از او پنهان می‌کردند» زیرا او را یک خطر امنیتی می‌دانستند.

ارباب مار-آ-لاگو فرض می‌کند که چه در دفتر باشد و چه خارج از آن، همه اسناد فوق محرمانه متعلق به او هستند، برای ارسال توییت، تکان دادن، از حالت طبقه‌بندی یا استفاده به عنوان سلاح سیاسی. او فکر نمی کرد زمانی که مطالب طبقه بندی شده را در فلوریدا زانادوی خود با 58 اتاق خواب و 33 حمام مخفی می کرد، به عنوان یک خائن ظاهر شود – کلمه ای که برای توصیف ادوارد اسنودن به کار می برد.

به عنوان یک مستبد در قلب، ترامپ به سادگی خود را با جمهوری ترکیب می کند. به همین دلیل است که او احتمالاً هرگز فکر نمی کرد که در 6 ژانویه دست به فتنه بزند، زمانی که برای سرنگونی حکومتی که اداره می کرد، به اوباش حمله کرد. بخشی از آن اوباش ریکی شیفر بود که روز پنجشنبه پس از حمله به دفتر اف‌بی‌آی اوهایو پس از اینکه ترامپ حمله این آژانس را محکوم کرد، توسط پلیس کشته شد.

ترامپ در فرافکنی نیز متخصص است. همانطور که پیتر بیکر در روزنامه تایمز نوشت: «آقای ترامپ در طول چهار سال حضور خود در کاخ سفید تلاش کرد دستگاه مجری قانون کشور را به ابزار قدرت سیاسی برای اجرای خواسته‌هایش تبدیل کند.» اکنون او اف بی آی را به عنوان یک سلاح سیاسی برای جانشین خود متهم می کند.

این خود شیفته دموکراسی ما را هتک حرمت می کند، کشور را به نفع خودش از هم می پاشد. ایمیل‌های جمع‌آوری سرمایه که درباره جست‌وجوی FBI در مار-آ-لاگو سروصدا می‌کنند باید با عنوان: «بیایید آمریکا را خراب کنیم تا بتوانیم از آن پول دربیاوریم!» (در واقع، روپرت مرداک می تواند از آن به عنوان یک شیرون استفاده کند.)

پسر کاملاً خراب خیابان پنجم که عادت به زندگی در قصرهای طلایی و تقلب در راه موفقیت دارد، خود را به عنوان بزرگترین قربانی جهان نشان می دهد. با تحقیر اجرای قانون و تضعیف دولت، او دیدگاه تاریک خود را که هیچ کس قانونی نیست و همه برای دستگیری او تلاش می کنند، تداوم می بخشد و به او اجازه می دهد به راحتی دروغ بگوید و تقلب کند.

یکی از جنبه‌های خوشمزه‌تر این است که مریک گارلند، مردی که میچ مک‌کانل از دادگاه عالی دور نگه داشت، اکنون کسی است که می‌تواند ترامپ را به دادگاه بکشاند.

ترامپ همیشه غر می زند که شخص دیگری باید در مشکل باشد نه او. او روز جمعه ادعای بی‌پایه‌ای را مطرح کرد: «رئیس‌جمهور باراک حسین اوباما 33 میلیون صفحه از اسناد را نگهداری می‌کرد که بسیاری از آنها محرمانه بودند. چه تعداد از آنها مربوط به هسته ای بود؟ کلمه بسیار است!»

حسین؟؟ کلمه است؟؟؟

حتی پس از گذشت سال‌ها از این حماقت زهرآگین، من در شگفتم که جمهوری‌خواهانی که در مسیر صعود ترامپ به شدت توسط ترامپ لکه‌دار شده‌اند، مانند مارکو روبیو، تد کروز و لیندسی گراهام، اکنون از لکه‌گیری‌های او حمایت می‌کنند.

من از اینکه کسی باشم که آن را به او بشکنم متنفرم. اما، دونالد، تو هستی نه جمهوری. شما یکی هستید تخریب کردن جمهوری. شما برای آمریکا بد هستید. کلمه است، بسیاری!

Braylon Mccoy

محقق حرفه ای وب. پیشگام الکل متعصب تلویزیون دوست حیوانات در همه جا.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما