نظر | آنها نامرئی هستند. آنها خوب ساخته شده اند. آنها Ghost Guns هستند.

این را در تقویم آوریل خود علامت بزنید: جو بایدن کاری در مورد تفنگ ارواح انجام می دهد.

باشه، یه جورایی اما بیایید برای شروع شکرگزار باشیم.

ابتدا، یک پس‌زمینه تفنگ ارواح. تنها خبر واقعا خوب این است که آنها هیچ ارتباطی با ارواح شیطانی هفت تیرهای مرده ای که در نیمه های شب در اطراف خانه شما شناور هستند ندارند.

خبر بد این است که به‌دست آوردن آنها بسیار آسان است و بسیار محبوب هستند – شاید به این دلیل که اغلب شماره سریال ندارند. آنها فقط در 10 ایالت تنظیم می شوند.

آنهایی از ما که نگران تکثیر اسلحه هستند، در مورد «خط لوله آهنی»، با نام I-95، وسواس داشتیم، که در طول آن اسلحه از ایالت های جنوبی حمل می شد، جایی که به راحتی می شد آنها را به مقصدهای شمالی خریداری کرد، جایی که می توانست برای سود بسیار مناسب فروخته شود. .

اکنون حمل و نقل از طریق خط لوله آهنی شبیه این است که با تمام دوستان و خانواده خود با نوشتن نامه های دوست داشتنی روی لوازم التحریر شخصی خود و بردن آنها به اداره پست برای خرید تمبر و ارسال آنها در پست، در تماس باشید. بنابراین… قرن بیستم. امروز اگر می خواهید یک تفنگ غیرقابل ضبط داشته باشید، البته آنلاین می شوید. شما یک روح سفارش می دهید که به صورت تکه تکه به خانه شما می رسد و آماده مونتاژ می شود. حتی می توانید یک چاپگر سه بعدی سفارش دهید تا از ابتدا آن را بسازید.

جان فینبلات، رئیس سازمان ایمنی اسلحه، گفت: “این به اندازه هر چیزی که من دیده ام یک تهدید بزرگ است.” “آنها برای یک فرد ممنوعه – یک جنایتکار، رویایی هستند که به حقیقت می پیوندند. یا یک افراطی مسلح. آنها نامرئی هستند آنها خوب ساخته شده اند.»

اداره پلیس نیویورک که از کشف 47 اسلحه ارواح در سال 2019 و 375 اسلحه در سال گذشته خبر داد، گفت که تا اوایل این هفته، 106 اسلحه را در سال 2022 مصادره کرده است. درست است، این هنوز تنها بخش کوچکی از تعداد کل سلاح ها است. پلیس جمع آوری کرد، که احتمالاً بسیاری از آنها برای سال ها در اطراف خانه / باند / صندوق عقب ماشین آویزان بودند. اما به تفنگ های ارواح فکر کنید که در سال های آینده انباشته خواهند شد.

در همین حال، تیراندازی ها همچنان ادامه دارد. دو آخر هفته پیش، 29 نفر در شهر نیویورک مورد ضرب و شتم قرار گرفتند که یکی از آنها در جریان مشاجره در برانکس به مرگ مجروح شد. و نیویورک به سختی تنها است. لس آنجلس و سانفرانسیسکو در کابوس های مشابهی هستند. مقامات میامی بیچ پس از دو تیراندازی در تعطیلات آخر هفته بهاری وضعیت اضطراری اعلام کردند. ما دیگر نمی توانیم این را تحمل کنیم. ما به سادگی نمی توانیم،” شهردار Dan Gelber گفت.

او از هجوم جمعیت حزبی می گفت. اما شما می توانید همین احساس را در مورد تکثیر اسلحه نیز به کار ببرید.

به طور کلی زمان سختی برای ایمنی اسلحه است. دیوان عالی تصمیم گرفت تا نگاهی به مقررات نیویورک بیندازد که میله بسیار بالایی را در حق، مثلاً حمل هفت تیر در جیب خود در هنگام پیاده روی تعیین می کند. هیچ کس نمی داند قرار است چه اتفاقی بیفتد. دادگاه عالی مرا شب ها بیدار نگه می دارد. سناتور ریچارد بلومنتال از کنتیکت به من گفت به دلایل مختلف.

قانونگذاران کانکتیکات تمایل زیادی به این نوع مسائل دارند، وسواسی که به سال 2012 باز می گردد، زمانی که یک جوان 20 ساله اسلحه مادرش را دزدید و سپس 26 نفر را در مدرسه ابتدایی سندی هوک در نیوتاون کشت که 20 نفر از آنها کودک بودند. .

تیراندازی نیوتاون جهان را شوکه کرد، و بسیاری از ما – ساده لوح هایی که بودیم – تصور می کردیم این شروع یک نگرش کاملاً جدید آمریکایی ها نسبت به اسلحه است.

مطمئناً تصور نمی‌کردیم که در این ماه فعالانی را تماشا کنیم که بسیاری از آنها بازماندگان تیراندازی در دبیرستان پارکلند در سال 2018 هستند که 1100 کیسه جسد را در مرکز خرید ملی قرار می‌دهند. هر کیسه برای حدود 150 جان از دست رفته توسط اسلحه از پارکلند – از جمله قتل، مرگ تصادفی با اسلحه و خودکشی بود. سازمان دهندگان گفتند که راهی برای گنجاندن یک کیسه برای هر قربانی وجود ندارد زیرا این به معنای 170000 کیسه جسد است.

و بایدن، که آشکارا خود را قهرمان مقررات ایمنی اسلحه می‌داند، چگونه عمل می‌کند؟ بلومنتال با دقت گفت: «این بستگی به انتظارات شما دارد. در حالی که بسیاری از فعالان ضد اسلحه می گویند که ناامید شده اند، بلومنتال هنوز امید زیادی دارد. سناتور گفت: «او از هر رئیس‌جمهوری که به یاد دارم، پرشورتر و مصمم‌تر است.

قطعا بیشتر از آن مردی که قبلا آمده بود. مانند اکثر نیویورکی ها، دونالد ترامپ در بیشتر عمر خود با کنترل اسلحه همدردی کرد. سپس شروع به سخنرانی های سیاسی کرد و به مردم گفت که مات و مبهوت شده است – مات و مبهوت! – اگر شما برای حق حمل سلاح فریاد می زدید، جمعیت جمهوری خواه چقدر مشتاق می شدند. تعویض فوری

بایدن اگر نه همیشه موفق بوده است. اولین تلاش او برای نام بردن از یک مدیر دفتر الکل، تنباکو، اسلحه گرم و مواد منفجره زمانی که لابی متمم دوم قانون اساسی موفق شد نامزدی دیوید چیپمن، فعال کنترل اسلحه را در سال گذشته لغو کند، منفجر شد. چیپمن پس از آن گفت: «یا پیروزی در این امر غیرممکن بود یا استراتژی شکست خورد» – تحلیلی که می‌توان برای بسیاری از برخوردهای دولت با سنای ایالات متحده استفاده کرد.

اما بایدن، که هنوز یک مدیر دائمی ATF ندارد، به وزارت دادگستری دستور داد تا به جلوگیری از تکثیر تفنگ ارواح کمک کند. یک سال پیش بود. این بخش نسبتاً سریع عمل کرد و قوانین جدید را برای اظهار نظر در ماه مه گذشته باز کرد. نظر عمومی در ماه اوت بسته شد و سپس ….

خوب، ما اینجا هستیم. منتظر کلمه

بایدن همچنین در بودجه خود مبلغ زیادی برای ATF درخواست کرد – با فرض اینکه بودجه تصویب می شود و مدیر جدیدی وجود دارد که می داند چگونه آن را خرج کند.

پس رئیس جمهور چطور است؟ با خیال راحت رای دهید:

الف. تفنگ ارواح! هی، او شروع کرده است.

ب. تفنگ ارواح! غم و اندوه خوب، آیا این تمام کاری است که او انجام داده است؟

C. خوب، تا زمانی که او قبل از رول تخم مرغ عید پاک تحویل دهد.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما