نظرسنجی رعد و برق نخست وزیر مودی در کارناتاکا امروز؛ نمایش جاده، جلسات عمومی روی کارت | اخبار هند

بنگالورو: نخست وزیر نارندرا مودی روز شنبه در سه جلسه عمومی سخنرانی خواهد کرد و یک نمایش جاده ای در کارناتاکا برگزار خواهد کرد که سفری دو روزه از این ایالت را آغاز می کند. از فوریه امسال، این نهمین سفر مودی به کارناتاکا است، جایی که انتخابات مجلس برای 224 کرسی در 10 مه برگزار می شود.

مودی بر اساس برنامه سفر خود، روز شنبه ساعت 8:20 صبح با هواپیمای ویژه از دهلی پرواز می کند و ساعت 10:20 صبح به فرودگاه بیدار می رسد و از آنجا با هلیکوپتر به همن آباد در منطقه بیدار می رود تا در یک جلسه عمومی در ساعت 11 صبح سخنرانی کند.

پس از این جلسه، او به ویجایاپورا پرواز خواهد کرد و در یک گردهمایی عمومی دیگر در ساعت 1 بعد از ظهر سخنرانی خواهد کرد. او سپس به کوداچی در منطقه بلگاوی پرواز خواهد کرد و حدود ساعت 2:45 بعد از ظهر به مردم سخنرانی خواهد کرد. بعداً، مودی در شب به بنگالورو پرواز کرد تا یک نمایش جاده ای در بنگالور شمالی برگزار کند.

نخست‌وزیر روز شنبه در بنگالورو می‌ماند و صبح یکشنبه از راج بهوان برای برگزاری جلسات عمومی در شهر کولار، چاناپاتنا در منطقه راماناگارا و بلور در منطقه حسن برگزار می‌شود. او همچنین پیش از پرواز به دهلی در روز یکشنبه یک نمایش جاده ای در میسورو برگزار خواهد کرد.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما