نحوه حل جدول کلمات متقاطع سخت

در روزهای جمعه و شنبه، ما معمولاً با نوع دیگری از پازل مواجه می شویم: نوع بدون موضوع. نام خود توضیحی است: این یک شبکه بدون پاسخ موضوع است. ویل شورتز، سردبیر جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز، در ایمیلی گفت که «تقاطع‌های بی‌موضوع ذاتاً سخت‌تر از جدول‌های مضمون نیستند». اما او افزود که آنها «تمایل سخت‌تر از پاسخ‌های مضمونی باشند، زیرا پاسخ‌های طولانی‌تری دارند، به‌ویژه پاسخ‌هایی که قبلاً به ندرت یا هرگز در جدول‌های متقاطع ظاهر نشده‌اند.»

طول پاسخ اضافه شده است، زیرا تایمز محدودیت کلمه کمتری برای پازل‌های بدون موضوع دارد – 72 در مقایسه با 78 برای پازل‌های مضمون – و دیدن پازل‌ها حتی پایین‌تر هم اصلا غیرعادی نیست. به دلیل فضای اضافی، پازل‌های بدون موضوع فضای بیشتری برای پاسخ‌های تازه‌تر دارند، که سوزن را به سمت سخت‌تر بودن حل آن‌ها حرکت می‌دهد. چقدر سخت می شوند؟ سام ازرسکی، ویرایشگر پازل های دیجیتال، گفت: “اگر بخواهید، آتش بازی های خود را برای جمعه و شنبه ذخیره می کنیم.”

عامل دیگر این است که در پازل های موضوعی، ساخت و ساز توسط خود موضوع محدود می شود. این لزوماً چیز بدی نیست – گاهی اوقات یک تم عالی یک پازل را از خوب به عالی تبدیل می‌کند – اما به این معنی است که سازندگان اغلب از پاسخ‌های پرشده یا بدون مضمون در یک جدول متقاطع مضمون استفاده می‌کنند. بعد از اینکه بسیاری از معماها را حل کردید، مطمئناً شروع به شناسایی آنها خواهید کرد، و آنها به همان روشی که پاسخی مانند GAY PORN یا COINKYDINK ممکن است شما را غافلگیر نکنند.

زیاد نگران نباشید اگر این کار باعث می شود که سرتان بچرخد. می‌توانید از مهارت‌هایی که قبلاً از پازل‌هایی که در اوایل هفته حل کرده‌اید یاد گرفته‌اید، استفاده کنید تا به شما در حل یک موضوع بدون موضوع کمک کند. ابتدا چیزی را که می دانید پیدا کنید و از آنجا بسازید. هنوز تعداد زیادی پاسخ سه تا پنج حرفی در هر پازل جمعه یا شنبه وجود دارد، و شانس این است که شما از قبل پاسخ حداقل یک یا دو مورد از آنها را بدانید. دوم، در پایان هفته هیچ نوع سرنخ جدیدی وجود ندارد، اما آنها تمایل دارند حتی بیشتر به سمت اشتباه تکیه کنند.

ویل یک سرنخ ساده مانند “نور” را مثال زد که می تواند یک اسم، یک فعل یا یک صفت باشد. اگر پاسخ متقاطع نداشته باشید، پاسخ دادن به چنین سرنخ هایی دشوار است. به گفته XWordInfo.com، پایگاه آنلاین جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز، «نور» از سال 1993 22 بار در جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز ظاهر شده است. در 18 آوریل 2006، یک روز سه شنبه، پاسخ AIRY بود. در 30 آوریل 2004، یک روز جمعه، پاسخ لامپ بود. در 30 آوریل 2016، یک شنبه، پاسخ SET BLAZE بود. بنابراین باید از مهارت‌های حل خود استفاده کنید تا بفهمید معما از شما چه معنایی می‌خواهد، اما این چیزی نیست که قبلاً انجام نداده‌اید.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما