مقاله درخواست دانشگاه خود را درباره پول، کار یا کلاس اجتماعی برای ما ارسال کنید

تبریک می گویم! تاریخ واریز اول ماه مه برای دانش‌آموزان دبیرستانی که امسال برای کالج درخواست داده‌اند، آمده و رفته است، و اگر یک مقاله کاربردی می‌نوشتید، ممکن است قبلاً آن را در یک پوشه در رایانه خود جمع کرده باشید و آن را فراموش کرده باشید.

اما آیا در مورد شغل خود یا کاری که یکی از اعضای خانواده برای کار انجام می دهد نوشتید؟ در مورد طبقه اجتماعی یا معنای – یا به معنای – داشتن بسیار بیشتر یا کمتر از آنچه نیاز دارید چطور؟ آیا خانواده شما از صحبت در مورد پول اجتناب می کنند یا می ترسید آن را در جایی به جز مقاله ای مانند این مطرح کنید؟

بخشی از دستور کار من به عنوان یک مقاله نویس این است که مردم را بیشتر در مورد پول صحبت کنند – و حتی شاید چیزهایی را که نمی توانند با صدای بلند بیان کنند، یادداشت کنند. بنابراین، هر سال، تا جایی که می‌توانم مقاله‌های درخواستی دانشگاه در مورد این موضوع جمع‌آوری می‌کنم و سپس چندین مورد از آنها را در نیویورک تایمز منتشر می‌کنیم. مجموعه سال گذشته شامل داستان هایی در مورد دست های فرسوده، نقشه ها، مینیمالیسم، رانندگی و، باور کنید یا نه، ظروف تخت بود.

تقریباً هر چیزی پیش می‌رود، تا زمانی که به نوعی، شکل یا شکلی با پول ارتباط داشته باشد. اما چند قانون وجود دارد.

1) شما باید مقاله را حداقل به یک کالج به عنوان درخواست پذیرش در مقطع کارشناسی ارسال کرده باشید. اگر مقاله را به کالجی فرستاده باشید که شما را نپذیرفته یا دانشگاهی که در آن وارد شده اید، اما قرار نیست ثبت نام کند، خوب است.

2) شما باید در طول سال تحصیلی 2022-23 درخواست داده باشید. اگر قبل از ثبت نام از کلاس درس فاصله بگیرید، خوب است، اما اگر قبلاً در دانشگاه هستید، نمی‌توانیم مقاله شما را منتشر کنیم.

3) ما نام کالج شما را منتشر نمی کنیم، اما باید بدانیم که چیست – و همچنین نام دبیرستان شما – تا بتوانیم مطمئن شویم که شما و مقاله واقعی هستند.

4) ما نمی توانیم مقالات ناشناس منتشر کنیم یا از نام مستعار استفاده کنیم.

لطفاً تا جمعه 7 جولای مقاله را با استفاده از فرم زیر ارسال کنید. اگر می خواهید بیش از یک مقاله را به اشتراک بگذارید، لطفاً آنها را جداگانه ارسال کنید. ما قصد داریم مقالات منتخب را در اواخر تابستان یا اوایل پاییز منتشر کنیم و نرخ آزاد کار معمولی خود را به نویسندگان پرداخت خواهیم کرد.

خواندن این مقالات یکی از بهترین بخش های کار من است. پیشاپیش از به اشتراک گذاری کارتان متشکریم.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.