مقاله بی طرفانه نه چیز جدید در مورد قانون جذب را نشان می دهد که هیچ کس درباره آن صحبت نمی کند

در اینجا فقط چند نقل قول از آموزه های آنها آورده شده است. و "ما اینجا چه کار می کنیم؟ و این چیزی است که من اینجا هستم تا به شما کمک کنم! تجربیات و مثال‌های قانون جذب این افراد مشهور، مثال‌های آنها می‌تواند به شما کمک کند تا بفهمید قانون جذب، مانند هر قانون طبیعی دیگری، وجود دارد و عمل می‌کند، فرقی نمی‌کند به آن اعتقاد داشته باشید یا خیر. اگر هنوز آن را باور ندارید، تا زمانی که خودتان آن را امتحان نکنید، آن را باور نکنید. سپس انتظارات و نقطه جذب خود را تغییر می دهیم.

بزرگترین هدیه ای که می توانید به دیگری بدهید، این است که انتظار موفقیت شما را داشته باشید. ما قرار است برای خودمان زندگی سرشار از شادی و سعادت ایجاد کنیم تا بتوانیم به دیگران کمک کنیم. در عوض به این موضوع فکر کنید: از این لحظه اکنون، که تمام قدرت شما در آن است، شما انتخاب می کنید که ارتعاش راحتی، شادی و رفاه کامل را دوباره فعال کنید. من فقط می توانستم مردانی را جذب کنم که با ارتعاشی که من منتشر می کردم مطابقت داشتند. مطمئنم این ضرب المثل را شنیده اید که "شما مجموع پنج نفری هستید که بیشتر دور و بر آنها می چرخید." خب این کاملا درسته اگر حواس‌پرتی‌های زیادی در اطرافتان اتفاق می‌افتد، ممکن است انجام آن سخت باشد. اما اگر بتوانید اغلب اوقات خود را خوشحال کنید، می توانید ارتعاش خود را با غذاهای خام سالم و زنده و آب سبزیجات تازه تقویت کنید، و به طور منظم و برای چند ماه به جملات تاکیدی مثبت گوش دهید، هر کسی که هستید باید شروع به دیدن نتایج کنید. بسیاری از عملکرد ذهن ما ناخودآگاه است. چیزی که من دریافتم این است که اگر به ایگو نقشه و نقشی خاص در سفر بدهیم، در حالی که به روح اجازه می‌دهیم، تقریباً هر چیزی را آشکار کنیم.

Law Of Attraction

اما لرد تاتیسیگی احتمالاً قصد نداشت به بانوی جوان اجازه دهد از میراث آتاگینی خود ناراضی شود. همه چیز را به پروردگار بسپار. به جای درخواست یک شخص خاص، از روح عالی بخواهید عشقی را برای شما بیاورد که برای هر دو نفر مفید باشد. اگر می خواهید جفت روح خود را جذب کنید، بهتر است چند عکس از یک زوج خوشبخت و خانه ای که در آن زندگی می کردید قرار دهید. بله، حرکتی به گذشته وجود دارد، و بله، همه ما آنچه را که می خواهیم با شناسایی آنچه نمی خواهیم، ​​یاد می گیریم. بله، قدردانی کلیدی است که توانایی شما را برای ایجاد آینده ایده آل باز می کند. برای ایجاد آینده ایده آل خود، نیازی به صلح با چیزی که قبلاً زندگی کرده اید ندارید. و به این ترتیب، با یادگیری نحوه رهاسازی گذشته به منظور ایجاد آینده ایده آل تر، به خودمان بسیار خدمت می کنیم. و اگر در آن روز تصمیم نمی گرفتید وارد کافه شوید، آنگاه با همسر یا همسر آینده خود ملاقات نمی کردید.

اگر می خواهید اتفاقی برای شما بیفتد، باید آن را طوری بنویسید که انگار قبلاً اتفاق افتاده است. سپس خود را در یک تراز ارتعاش بسیار بسیار بالا قرار می دهید. او ارتعاش خود را تغییر داد تا او را به عنوان کسی که دوستش دارد ببیند تا کسی که او را آزار می دهد. اگر احساس خوبی ندارید، این توانایی را دارید که ارتعاشی را که در آن هستید تغییر دهید. هر واقعیت کمتر از ایده آلی که تا به حال زندگی کرده اید، نقطه آغازینی است برای جایی که در آینده به آن می روید. امروزه این یکی از اصلی‌ترین مفاهیم خودیاری است و مانند بسیاری از مفاهیم رایج، کم کم به حدی کاهش یافته است که به ندرت کسی معنی آن را می‌داند. اگرچه این واژه برای اولین بار در اواسط قرن نوزدهم ظاهر شد، اما در زمان‌های اخیر توسط کتاب‌هایی مانند کتاب خودیاری که در سال 2006 منتشر شد، روندا برن، راز، رایج شده است.

این چیزی است به همان زیبایی و به همین سادگی، پرورش این آگاهی و انتخاب، دنبال کردن آن با عمد، درست است؟ اما مهم این است که ذهن خود را حفظ کنید و در مسیر درست قرار بگیرید تا قانون تکنیک های تجلی بهترین عملکرد را داشته باشد. ده‌ها سال است که همه ابزارهای ذهنی را مطالعه کرده‌ام، و مشتاقانه تلاش می‌کنم قانون جذب (drgilaki.com) را به‌طور مداوم اجرا کنم. قانون جذب ساده است، اما آسان نیست. اصل اولیه قانون جذب شبیه ایده اصلی دین است. باور.

دوره قانون جذب تا 150 ساعت طول می کشد تا کار از خانه را کامل کنید. چگونه به رشد شخصی که تا این حد برای آن تلاش کرده اید دست یابید؟ در واقع، بسیاری از افراد حتی زمانی که به طور فعال با قانون جذب کار نمی کنند، از آنها استفاده می کنند. حتی اگر درست نباشید، راهی برای داشتن پول کافی برای صورتحساب ها جذب خواهید کرد. حالا فرض کنید شما هم در همین مخمصه هستید و می دانید و ایمان دارید که پول کافی برای قبوض خواهید داشت.

یعنی بیا "نژاد کامل" او حتی شامل خودش هم نمی شد!

من اکنون در نتیجه تجربه این تجربه چه حکمتی دارم؟ پیش نمایش های سریع تر تجربه شخصی اگر بتوانید یک فکر ترسناک را به یاد بیاورید و ترس را احساس کنید، می توانید یک تجربه زیبا را نیز به یاد بیاورید و احساس خوبی داشته باشید. با این حال، همانطور که ارائه شد، "قوانین جذب" فقط برای یک "6" ضعیف خوب است، در درجه اول به دلیل جذابیت های پیرس برازنان. چهارمین و آخرین مجموعه قوانین معنوی جهانی «قوانین فرکانس بالاتر» هستند. حتی اگر بخواهید احساسی را از دوران قبلی زندگی خود به دست آورید، هرگز به عقب نخواهید رفت. یعنی بیا "نژاد کامل" او حتی شامل خودش هم نمی شد! ایده اصلی این است که آنچه روی آن تمرکز می کنید، چه خوب و چه بد، به سراغ شما می آید و قدرت در دستان شماست. قانون جذب چیزهایی را که روی آن تمرکز می کنیم بیشتر به ما می دهد، صرف نظر از اینکه روی چیزهایی که می خواهیم یا ناخواسته تمرکز می کنیم.

تابلوی دید قانون جذب یک تابلوی ساده است درست مانند سایر تابلوهای که باید رویاها/اهداف خود را روی آن به تصویر بکشید. خوب، حالا که آن را تصور کردید، دوباره چشمان خود را ببندید و وانمود کنید که قبلا آن را دارید. خانه ای که اکنون در آن زندگی می کنید؛ روابطی که دارید؛ شغلی که هر روز در آن کار می کنید… و چند بار در روز روی چیزهای منفی تمرکز می کنید، مانند: "من پول کافی ندارم، زمان کافی ندارم، یک شریک خوب، من چاق هستم، مردم دوست ندارند." من… برای جذب پول و ثروت، باید رابطه خوبی با پول داشته باشیم، یعنی اگر انرژی خود را روی نداشتن پول کافی برای پرداخت صورت حساب ها متمرکز می کنید، حدس بزنید چه چیزی ممکن است به عنوان خود پول یا به عنوان یک ایده ظاهر شود. در مورد چگونگی خلق پول وقتی در حالت قدردانی هستیم، دیگر در برابر آنچه هست مقاومت نمی کنیم و خواسته های ما بدون زحمت بیشتر آشکار می شوند.

10 راه‌ها می‌توانید دریافت کنید بیشتر Law Of Attraction در حالی که خرج کردن خیلی کمتر

وقتی دائماً روی بدی ها تمرکز می کنیم، چگونه می توانیم انتظار داشته باشیم که زندگی خوبی را جذب کنیم؟ همه ما موجوداتی پر انرژی هستیم در واقع، همه این چیزها باعث می شود که انرژی گذشته را به حال و آینده بکشانید. این باورها هستند که شما را از جذب هر چیزی که در زندگی خود می خواهید باز می دارند. فکر کردن به خواسته هایتان حس خوبی دارد و فکر کردن به آنچه نمی خواهید احساس بدی به شما دست می دهد. اعتقاد به قانون جذب، یا تجلی خواسته های خود در وجود، شما را به این باور می رساند که خدای خود هستید.

جدی، همین الان یک لحظه وقت بگذارید و ببینید چه حسی دارد.

اگر همین الان به اطراف زندگی خود نگاه کنید، هر چیزی که به شکل محسوس و قابل مشاهده متجلی می شود، زمانی تنها خواسته های آشکار نبوده است. آنها متعهد هستند که به کارفرمایان، سازمان ها و فراگیران کمک کنند تا مهارت های مربوط به یادگیری، مهارت های شغلی و مهارت های زندگی را پرورش دهند. آنها از طریق سازمان های اعطاکننده خود به دلیل ارائه مدارک و ارزیابی های با کیفیت بالا برای بخش آموزش و مهارت ها شهرت یافته اند. طرح مجوز کیفیت بخشی از گروه مهارت‌ها و آموزش است، یک سازمان خیریه که آموزش و سازمان‌های مهارت‌محور را که ارزش‌ها و اهداف مشابهی دارند، متحد می‌کند. گروه مهارت‌ها و آموزش همچنین شامل دو سازمان اعطای جایزه در سطح ملی است. جوایز گروه مهارت و آموزش و دسترسی به گروه مهارت و آموزش. با بیش از 100 سال تجربه جمعی، مشارکت های استراتژیک گروه مهارت ها و آموزش فرصت هایی را برای اطلاع رسانی، تأثیرگذاری و نمایندگی در بخش آموزش و مهارت های گسترده تر ایجاد می کند. 3: روی چیزهایی که به تجربه خود اضافه می کنید تمرکز کنید، نه روی چیزهایی که می خواهید حذف کنید. جدی، همین الان یک لحظه وقت بگذارید و ببینید چه حسی دارد. برای من بسیار مهم است که مردم واقعاً یاد بگیرند که قدرت خود را پس بگیرند و از معنویت خود آنگونه که ما در نظر داریم استفاده کنند.

به طور خلاصه، این باور است که افکار مثبت یا منفی تجربیات مثبت یا منفی را وارد زندگی فرد می کنند. و کیهان حول آن افکار و احساسات می چرخد. قانون جذب بسته به سیگنالی که به کیهان می فرستیم، هم خواسته ها و هم ناخواسته ها را ارائه می دهد. سخت ترین بخش در مورد قانون جذب این است که بدانید چگونه خود را در چارچوب ذهنی قرار دهید که باید در آن باشید تا نتایج مثبت را به زندگی خود جذب کنید. نشانه های تجلی قانون جذب همیشه در زندگی شما در کار است. من همچنین با مشتریان یک به یک کار می کنم و برنامه های مربیگری گروهی را نیز ارائه می دهم. یکی از مشتریانم یک روز با لبخند بزرگی به جلسه ما آمد و گفت: «من یک شوهر جدید دارم!

وقتی می گوییم "نمی خواهم این اتفاق بیفتد"، ناخودآگاه روی اتفاقی تمرکز می کنیم که در زندگی خود نمی خواهیم. ممنون، لورنا. می دانم که خوانندگان ما بیشتر می خواهند. از ویژگی‌هایی که فقط در دیجیتال ممکن است لذت ببرید – فوراً شروع به خواندن کنید، کتابخانه خود را با خود حمل کنید، فونت را تنظیم کنید، یادداشت‌ها و نکات برجسته را به اشتراک بگذارید، و موارد دیگر. بنابراین، اگر آزادی و شادی را در زندگی خود می خواهید، باید احساس کنید که در حال حاضر احساس آزادی و شادی در زندگی خود دارید.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.

تماس با ما