“مردم به ارتقاء به عنوان معاون رئیس جمهور اشاره کردند اگر من…”: مگالایا گوو ساتیا پال مالک بیانیه بزرگی می دهد | اخبار هند

جیپور: ساتیا پال مالک، فرماندار مگالایا روز شنبه مدعی شد که مردم اعلام کرده اند که در صورت دست کشیدن از سخنان علیه مرکز، وی معاون رئیس جمهور خواهد شد.

او در پاسخ به سوالی درباره ارتفاع جاگدیپ دانخار که او توصیف کرد، گفت: “من قبلاً نشانه هایی داشتم که اگر صحبت نکنی (معاون رئیس جمهور) منصوب می شوی، اما من این کار را نمی کنم، آنچه را که احساس می کنم صحبت می کنم.” به عنوان یک “لایق”.

او همچنین از راهول گاندی، رهبر کنگره به خاطر حذف «بهارات جودو یاترا» تمجید کرد. مالک گفت گاندی برای حزب خود کار می کند و این خوب است.

وقتی از مالک پرسیده شد که یاترا چه پیامی داده است، از مالک گفت: “من این را نمی دانم. این وظیفه مردم است که بگویند اما من احساس می کنم که او کار درستی انجام می دهد.”

بسیاری در BJP ارزش یورش را دارند

مالک در مورد یورش های اداره اجرا به رهبران احزاب مخالف گفت که یورش به رهبران BJP نیز باید انجام شود.

او اظهار داشت: “در BJP افراد زیادی وجود دارند که ارزش حمله کردن را دارند.”

Rajpath نام خوبی بود، مسیر Kartayva مانند یک مانترا به نظر می رسد

هنگامی که از وی در مورد واکنش وی به تغییر نام راجپات در پایتخت ملی پرسیده شد، گفت که نیازی به تغییر نام نیست. او گفت که راجپات نام خوبی بود در حالی که نام “مسیر کارتایوا” مانند یک مانترا به نظر می رسد.

مالک گفت که او همچنان صدای خود را به نفع کشاورزان بلند خواهد کرد، کشاورزانی که به زودی برای مطالبات آنها تظاهراتی را آغاز خواهند کرد زیرا در شرایط کنونی به نظر نمی رسد که تقاضا برای MSP برآورده شود.

او با زیر سوال بردن رشد صنعتگر گوتام آدانی، گفت که ثروت او در مدت کوتاهی به طور پیوسته افزایش یافت در حالی که ثروت کشاورزان رو به کاهش است.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

تماس با ما