مربی مشهور سپاهان: چرا در تبریز بازی نشد

کد خبر : 1923156 |
04 اردیبهشت 1402 ساعت 23:04 |
47.3K بازدید |

8
دیدگاه

خود جواب این سئوالات را می‌دانید

مربی تیم فوتبال سپاهان معقتد است که موقعیت‌های بسیار زیادی را در طول بازی برابر ملوان ایجاد کرده‌اند و اسیر یک ضربه را ایجاد کرده‌اند.

مربی مشهور سپاهان: چرا در تبریز بازی نشد

به گزارش «ورزش‌سه»، هوگو آلمیدا مربی تیم فوتبال سپاهان در شبی که مورایس پس از تساوی تلخ تیمش مقابل ملوان در نشست خبری حاضر نشد، به کنفرانس رفت و حرف‌هایش را درباره نتیجه یک بر یک شاگردان مازیار زارع اینطور آغاز کرد: وله اول خسته نباشید می‌گویم به شما دوستان عزیز. شب ناراحت کننده های را داشتیم برای تیم. از همان ابتدای مسابقه کنترل بازی را به دست گرفتیم. خلق موقعیت برای گلزنی هم داشتیم. ملوان از یک سوم دفاعی خودش بیرون نمی‌آمد. این موقعیت‌ها را در فوتبال زیاد می‌بینیم. یک گل زدیم و می توانم چند گل دیگر هم بزنیم. چند موقعیت خوب داشتیم، اما خب سه بازی دیگر مانده است. تا انتهای مسابقات به خودمان باور داریم، برای اینکه بتوانیم شانس قهرمانی را داشته باشیم. مطمئن هستیم. جستجوی بازیکنان را انجام داد، شانس گلزنی ایجاد کرد، ولی خب شب شب ما برای گلزنی نبود.
سوال اول از آلمیدا درباره برخورد امید نورافکن در دقیقه 5 مسابقه بود که داور به او دلیل تمارض کارت زرد داد. مربی پرتغالی سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا پشیمان در هفته‌های قبل می‌گفتند فقط روی بازی است و داوری کاری ندارد؟ آلمیدا به این سوال اینطور پاسخ داد: در مورد این سوال جوابی ندارم که بگویم. به هر حال مرتبط جوابش را می‌دادید و حرفی برای گفتن نمی‌ماند. ما همان سبک فوتبال را بازی کردیم و احتمالا خودتان هم در تلویزیون صحنه را دیده‌اید. چیزی که مشخص بود که ملوان برای ساختن بازی آمده بود. جایی را همیشه بیندازند و زمان بازی را بکشند. یک هم به خاطر لیزر بازی متوقف شد که باید بگویم بدتر از این اتفاقات را در ورزشگاه یادگار امام تبریز در مقابل تراکتور مرتب تجربه کردند، اما هیچ حرف و حدیثی گفته نشد و توقفی انجام نشد. در این مورد نمی‌توانم حرفی بزنم و جوابش را می‌دانم.
هوگو آلمیدا سپس در واکنش به سوالی درباره دلیل عدم وجود ژوزه مورایس در نشست خبری گفت: به خاطر اینکه باید زودتر ورزشگاه را ترک می‌کرد.

1856719

سوال بعدی از هوگو آلمیدا درباره هواداران نامیدی در سه بازی آینده سپاهان بود و او در پاسخ به این سوال گفت: من این نامیدی را نمی‌بینم و فقط می‌خواهم از آن‌ها تشکر کنم، زیر آن‌ها بسیار خوبی کردند. بازی قبلی و این بازی. خیلی برای ما و تیم ما آنها هستند. پس تنها چیزی که می‌توانم بگویم از آنها تشکر می‌کنم و اینکه زمانی که به خودمان باور داریم، تا لحظه آخر ادامه می‌دهیم. ما نیاز داریم به هواداران و در واقع می‌خواهم بگویم که بهتر است با این مسیر را طی کنیم.
سوال بعدی از آلمیدا درباره صحبت‌های مازیار زارع در نشست خبری بود که دلیل غافلگیر شدن سپاهان را دست کم گرفتن ملوانی‌ها عنوان کرده بود و اینکه چرا بازیکنان سپاهان گروه‌های زیادی را از دست دادند. آلمیدا در پاسخ به این سوال که آیا از دست دادن موقعیت‌ها به دلیل دست گرفتن کم مل بود یا عدم بیان کرد: هدف اول صحبت‌هایم بود که ما بازی خوبی ارائه کردیم و خلق موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم. نه یکی، نه دوتا، نه سه تا.. موقعیت‌های زیادی داشتیم. به هر فوتبال همین است و نتیجه آن نتیجه به تساوی یک بر یک شد.
مربی سپاهان در پاسخ به سوال آخر که نمایش دقایق پایانی این تیم را بی‌برنامه توصیف کرد، اینطور پاسخ داد: با احترام به این عقیده شما، ولی عقیده من نیست. چیزی که ما دیدیم کنترل بازی بعد از گل بود و فقط یک ضربه ضربه زدن به یک نتیجه می رسد.
او در پایان در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا عملکرد سپاهان درآینده بهبود خواهد یافت، گفت: من اینجا هستم تا فقط درباره بازی ملوان و سپاهان صحبت کنم.

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما