مجازات گیرندگان مالیات اورگان


عکس:

کریگ میچلدیر/آسوشیتدپرس

به نظر می رسد پورتلندیا با مالیات دهندگان حتی کمتر دوستانه می شود، به خصوص اگر آنها متوجه نباشند که مالیات جدیدی بدهکار هستند. شین دیکسون کاوانا برای The Oregonian گزارش می دهد:

به گفته مقامات دولتی محلی، دو برنامه منطقه پورتلند که توسط رأی دهندگان تأیید شده و عمدتاً یا به طور انحصاری توسط خانواده های پردرآمد تأمین می شود، هنوز میلیون ها دلار مالیات معوق دریافت نکرده اند.

نرخ های بزهکاری نزدیک به 25 درصد برای مالیات جدید منطقه شهری پورتلند برای تأمین بودجه برنامه های بی خانمان ها و صورتحساب های مالیاتی پرداخت نشده نیز در حال انباشته شدن برای مالیات جدید شهرستان Multnomah برای تأمین بودجه پیش دبستانی جهانی است. اما بزهکاری های سر به فلک کشیده لزوماً به این دلیل نیست که ساکنان ثروتمند منطقه به طور ناگهانی بی قانونی مرسوم شهر را پذیرفته اند. آقای کاوانو گزارش می دهد:

نه مترو و نه شهرستان مولتنوما به افراد یا خانوارهایی که مالیات بدهکار بودند اطلاع ندادند و در عوض گفتند که شهر پورتلند، که هر دو مالیات را اداره می کند، ارتباط گسترده ای با کارفرمایان منطقه، سازمان های تجاری و تهیه کنندگان مالیات، از جمله انجمن CPA اورگان و اورگان انجام داده است. انجمن کارآفرینان اقلیت.

مقامات مترو و شهرستان گفتند که اداره درآمد و خدمات مالی پورتلند شروع به ارسال نامه به حداقل 12000 خانوار منطقه کرد که در هفته های اخیر یک یا هر دو مالیات را پرداخت نکرده بودند. . .

جو ایچتر که خانواده‌اش هفته گذشته یکی از نامه‌ها را دریافت کردند، گفت که او و شریک زندگی‌اش از هر دو مالیات حمایت می‌کنند، اما کاملاً بی‌اطلاع بودند که صورت‌حساب‌هایشان برای هر یک از آنها دیر شده بود.

خواننده مجله جان باکر از شهرستان مولتنوما می نویسد:

من تا زمانی که نامه ای در اواسط ژانویه به من اطلاع داد که در پرداخت این مالیات ها برای سال 2021 معوق هستم، چیزی از شهرستان نشنیدم. بلافاصله آنها را پرداخت کردم. امروز دو نامه دریافت کردم که جریمه و سود معادل 1/3 اصل مالیات بدهی را به من اعلام کرد. . .

چیزی که من نمی توانم از پس آن بر بیایم – و مطمئنم شما می توانید بهتر از من بیان کنید – این است که تصور کنید چگونه دولت یک شرکت خصوصی را از بین می برد. [adopting] یک عمل مشابه آنها آن را غارتگر می نامند، و این دقیقاً مورد است، فقط در صورت عدم توسل یا پاسخگویی.

در واقع، این ستون نمی تواند آن را بهتر بیان کند. خوب گفته آقای پشتیبان.

***

Annals of Socialized Medicine
NHS بریتانیا زمانی بت بود. اکنون بدترین بحران آن به رونق مراقبت های بهداشتی خصوصی دامن می زند. حنا زیادی از این شبکه از لندن گزارش می دهد:

ده‌ها هزار پرستار و نزدیک به 12000 کارمند آمبولانس روز دوشنبه به دلیل حقوق و شرایط کار دست به اعتصاب زدند که بزرگترین اعتصاب در تاریخ 75 ساله خدمات بهداشت ملی بریتانیا (NHS) است.

تشدید اقدامات صنعتی پس از سال‌ها کاهش دستمزدها، بودجه‌های طولانی و کمبود کارکنان صورت می‌گیرد که NHS را در وضعیت بحرانی قرار داده است و زمان انتظار برای درمان به بالاترین حد خود رسیده است. در عین حال، جمعیت سالخورده بیش از هر زمان دیگری به خدمات آن نیاز دارد.

در سیستم‌های پزشکی اجتماعی‌شده مانند سیستمی که مدت‌هاست با بریتانیایی‌ها بدرفتاری می‌کند، به نظر می‌رسد که «انتخابی» در چشم بیننده است. خانم زیاد گزارش می دهد:

در پایان نوامبر، رکورد 7.2 میلیون بیمار در انگلستان در انتظار درمان غیر فوری پزشکی در NHS بودند که به عنوان مراقبت انتخابی شناخته می شود. این شامل تست‌ها و اسکن‌های تشخیصی، روش‌هایی مانند تعویض مفصل ران و زانو و همچنین جراحی قلب، درمان سرطان و جراحی مغز و اعصاب است.

بر اساس داده‌های NHS انگلستان، بیش از نیمی از افرادی که در لیست بودند تا 18 هفته و حدود 400000 بیمار بیش از یک سال منتظر بودند.

برای جلوگیری از پیوستن به لیست انتظار، افراد بیشتری هزینه مراقبت های پزشکی خصوصی خود را می پردازند یا بیمه درمانی می گیرند.

پس از رنج‌های فراوان بیماران، به نظر می‌رسد که پزشکی بریتانیا بالاخره آماده پیشرفت است. و شاید سی ان ان نیز همینطور.

***

در اینجا به تقریباً برندگان
نه، این تیتر عنوان پیش نویس اصلی آهنگی نبود که توسط فرانک سیناترا معروف شد. به نظر می رسد این یک اصطلاح جدید در قاموس سیاسی برای نامزدهایی است که تقریباً بیشترین آرا را دریافت می کنند. الکسی مک کموند برای Axios گزارش می دهد:

آکسیوس آموخته است که ماندلا بارنز، برنده تقریباً برنده سنا در سال 2022، یک PAC را برای کمک به نامزدهایی که توسط حامیان نهادی حذف شده اند راه اندازی می کند.

«تقریباً برنده» شاید روشی خوشایند برای توصیف کسی باشد که شکست خورده است، اما آقای بارنز می‌گوید که واکنش ناخوشایندی از سوی برخی از اعضای حزبش به نامزدی او وجود داشته است. گزارش Axios ادامه می دهد:

دموکرات ویسکانسین، مانند فرماندار تازه منتخب مریلند، وس مور، با تردید برخی از گوشه های حزب دموکرات در مورد انتخاب شدن او مواجه شد، زیرا هر دو برای کرسی هایی که همیشه در اختیار قانونگذاران سفیدپوست بوده رقابت می کردند. . .

بارنز به Axios گفت که PAC درازمدت امیدوار است از زنان، رنگین پوستان، LGBTQ و نامزدهای طبقه کارگر در سراسر کشور حمایت کند، زیرا آنها به احتمال زیاد با “فرض های منفی” در مورد نامزدی خود مواجه خواهند شد زیرا “مناسب” نیستند. قالبی که دموکرات‌ها فکر می‌کنند می‌تواند در رقابت‌های رقابتی سراسر ایالت پیروز شود.

بسته به نحوه خواندن پاراگراف‌های قبل، می‌توان نتیجه گرفت که آقای بارنز فکر می‌کند دموکرات‌ها متعصب هستند، یا حداقل فکر می‌کند که دموکرات‌ها تمایل دارند که رای‌دهندگان در ایالت‌های نوسانی را متعصب فرض کنند، که هنوز هم خوب‌ترین چیزی نیست که او می‌تواند درباره آن بگوید. همکاران حزبی او

اما سپس گزارش آکسیوس نشان می دهد که او واقعاً فکر می کند که برخی از دموکرات ها متعصب هستند. خانم مک کموند گزارش می دهد:

اغلب اوقات، منصفانه یا غیرمنصفانه، سؤالات “آیا این شخص می تواند برنده شود؟” و “آیا این شخص آنچه لازم است را دارد؟” بارنز در یک مصاحبه تلفنی گفت.

او افزود: “گاهی اوقات این سوالات همیشه با حسن نیت پرسیده نمی شوند.”

این یک تفسیر غم انگیز در مورد حزب دموکرات مدرن است.

همچنین باید توجه داشت که از جمله دلایلی که آقای بارنز به جای یک سناتور تقریباً برنده شد، تأیید او از سوی رادیکال‌هایی مانند سناتور سوسیالیست ورمونت برنی سندرز و تاریخچه آقای بارنز در مواضع جنجالی در مورد پلیس و مالیات بود.

***

جیمز فریمن یکی از نویسندگان کتاب «هزینه: ترامپ، چین و احیای آمریکایی» است.

***

جیمز فریمن را دنبال کنید توییتر.

در ایمیل بهترین های وب مشترک شوید.

برای پیشنهاد موارد، لطفا به [email protected] ایمیل بزنید.

(لیزا روسی به جمع آوری بهترین های وب کمک می کند. با تشکر از مارک زولر.)

***

حق نشر © 2022 Dow Jones & Company, Inc. کلیه حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما