لینک سازی خارجی خود را با این نکات ساده-peasy متحول کنید

وب­سایتی که بتواند لینک­های برگشتی باکیفیتی برای خود ایجاد کند می­تواند در رتبه بندی­های موتورهای جستجوگر نتایج خوبی کسب کند. در ادامه قصد داریم پاسخی کامل به پرسش لینک خروجی چیست بدهیم. انجمن به یکسری از سایت هایی گفته میشود که اصولا کاربران به صورت پرسش و پاسخ به سوال های هم پاسخ می دهند و یا در مورد موضوعی به بحث می پردازند. لینک در واقع حاوی یک کلمه و یا چندین کلمات است که در کنار هم قرار گرفته اند و با کلیک کردن بر روی آن ها میتوانید به صفحه ای دیگر از وب سایت منتقل شوید. شما هم اگر وب سایتهایی با این مشخصات میشناسید لطفاً برای ما در قسمت نظرات معرفی نمایید تا در صورت استقبال مخاطبان به معرفی و روش کار با آنها نیز بپردازیم. هنگامی که شما در قسمت کامنت ها نظری را وارد می کنید و سپس در قسمت آدرس سایت از URL خود استفاده می کنید در این صورت نام شما در کامنت به آدرسی که وارد کرده اید لینک میشود. Th​is c᠎ontent has  been  done ​with G᠎SA Content Gen᠎er​ator DE MO!

همانطور که از نامش پیداست، یک ارتباط و پیوندی را بین صفحه ها ایجاد می کند. ریپورتاژ آگهی به معنای آن است که شما در یک سایت معتبر خبری و یا مربوط به حوزه کاری خود با استفاده از محتوای متنی و کلمات کلیدی خود، محصول و یا یک خبر واقعی در مورد کسب و کار خود را با لینک دادن به سایت خود منتشر کنید. بهترین بک لینک آنست که در خود مطالب قرار داشته باشد.به این ترتیب محدودیتی برای استفاده از کلمات و استفاده از متون انکرتکست و کلمات کلیدی نخواهید داشت. بدین ترتیب که مخاطبان با خواندن محتوا به ارزشمندی آن پی برده و درصدد دریافت بک لینک از سایت مذکور به سایت خود شوند. ابزاری است که روی مرورگر شما نصب میشود و میتوانید از طریق آن اسپم بودن سایت و یا دامین اتوریتی یک صفحه را مشاهده کنید. در این مقاله سعی شد برای شما عزیزان مطالب مهم پیوند سازی خارجی را مورد بررسی قرار بدهیم تا شما بتوانید به بهترین نحو ممکن از آن استفاده کنید . گرفتن بک لینک از وبلاگ های معتبر یکی از مهم ترین اهداف هر کسب و کار برقرار در پلتفرم وب سایت را برآورده می کند. پست میهمان به این معنا است که یک سایت به عنوان میزبان یک متن و یا محتوا را در سایت خود قرار میدهد تا بین سایت خود و سایت دیگر ارتباط برقرار کند.

این نوع سایت ها به هیچ عنوان برای لینک گذاری خارجی مناسب نیستند زیرا ارزش و اعتبار لینک شما را کاهش میدهند. لینک های dofollow: اگر لینک های ساخته شده دارای attribute فالو باشند یعنی که گوگل می تواند آن ها را شناسایی و دنبال کند و وارد صفحه مقصد شود . یکی دیگر از مزایای استفاده از پیوند های خارجی این است که بدون واسطه می توانید نام خودتان و یا برندتان را معرفی کنید. لینک سازی یکی از اولین و مهم ترین تکنیک ها و اصول سئو است که برای شروع یادگیری سئو، حتما باید آن را فرا بگیرید. شما در قسمت نظرات و کامنت ها می توانید به صورت طبیعی به محتوای خود لینک بدهید. در سایت ایکس سئو : پکیج لینک سازی خارجی در لینک گذاری به صورت کامنتی باید به صورت طبیعی و با پروفایل حقیقی خود این کار انجام بدهید . این لینک سازی به صورت کاملا غیر اصولی و با کلمات و موضوعاتی انجام میشود که باعث حساسیت گوگل نسبت به شما شود. Google Webmaster : با استفاده از این ابزار جایگاه کلمات کلیدی خود در نتایج گوگل را رصد کنید.

اگر دچار این مشکل شدید با استفاده از ابزار Disavow به گوگل ثابت کنید که این لینک ها توسط شما استفاده و یا ساخته نشده است. این نکته را در نظر داشته باشید که در انجمن ها باید فعالیت مداوم داشته باشید و در انجمن هایی عضو شوید که ارزش لینک گذاری شما را داشته باشند و ترافیک خوبی را بتوانید بدست بیاورید. برای مثال اگر شما در صبح فرآیند لینک سازی را انجام داده اید دفعه بعدی این کار را در شب انجام بدهید و در روز های بعدی ساعت های آن را تغییر دهید. بی شک اگر شما روی لینک سازی خارجی سایت خود کار نکنید، نمی توانید ترافیک ارگانیک و در نتیجه رتبه گوگل خود را ارتقا دهید. سئو بازدید سایت شما را بالا میبرد بدون اینکه نیاز باشد هزینه تبلیغات بدهید. اگر به دنبال کسب رتبه های برتر در سال ۲۰۲۰ هستید، قطعاً نمی توانید از تأثیر لینک سازی در سئو و اهمیت آن چشم بپوشید. آیا از این موضوع که محل قرار دادن لینکهای داخلی در محتوای صفحه در بهبود سئوی سایت موثر است، اطلاع داشتید؟

Miriam Ware

الکل نینجا. متفکر شیطانی. محقق سفر. فرهنگ پاپ مادام العمر. علاقه مند به موسیقی.

تماس با ما