فیلم “Oh My Ghost” ساخته سانی لئون در این تاریخ در کرالا و کارناتاکا اکران می شود! | اخبار منطقه ای

دهلی نو: بازیگر زن سانی لئون در اینستاگرام اعلام کرد که فیلم جدید او “Oh My Ghost” در 6 ژانویه 2023 در ایالت های کرالا و کارناتاکا اکران می شود. او با اشتراک‌گذاری پوستر فیلم، نوشت: «بسیار هیجان‌زده اعلام می‌کنم که #OhMyGhost فردا (۶ ژانویه) در سینماهای کرالا و کارناتاکا اکران می‌شود.»

طرفداران این بازیگر به محض دیدن پوستر نتوانستند آرامش خود را حفظ کنند و در قسمت نظرات شروع به باریدن عشق خود کردند. یکی از طرفداران با ایموجی های قلبی گفت: “عاشقت هستم سانی”. کاربر دیگری با ایموجی های آتش اضافه کرد: “مطمئنم که شما با بازی فوق العاده و درجه یک خود، هر نقشی را به این راحتی انجام خواهید داد.”

پوستر به اشتراک گذاشته شده توسط سانی لئون را ببینید

«اوه روح من» با هدایت آر یووان، یک کمدی ترسناک است که حول محور یک فیلمساز مشتاق بزرگسال و دوست دخترش می‌چرخد که به یک خانه ییلاقی خالی از سکنه می‌رسند و متوجه نمی‌شوند که او گذشته‌ای دارد که او را به سمت روحی سوق داده است. ملکه قدرتمند Sunny Leone نقش شخصیت اصلی Mayasena (سانی لئون) را بازی می کند، ملکه قدرتمندی که قرن ها پیش می زیست. این فیلم همچنین دارای تعدادی بازیگر با استعداد از جمله ساتیش، یوگی بابو، دارشا گوپتا، موتای راجندران، راوی ماریا، رامش تیلاک، آرجونان و تانگا دورای است.

سانی لئونه در حال حاضر در کنار آرجون بیجلانی بازیگر تلویزیونی، میزبان «Splitsvilla» X4 است. این بازیگر اولین بازی خود در بالیوود را با تریلر وابسته به عشق شهوانی “جیسم 2” در سال 2012 انجام داد و در چندین فیلم بالیوودی مانند “جک پات”، “راگینی ام ام اس 2″، “اک پاهلی لیلا”، “ترا انتظار” بازی کرد.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکورGuide to buying household appliancesدانشگاهdigital currency tutorialdigital currency channelبهترین سالن زیبایی اصفهان
تماس با ما