عرضه خشک کن لباس هوشمند شیائومی با قابلیت کنترل از راه دور

فرارو- شیائومی اخیرا یک خشک کن لباس جدید را به مجموعه محصولات خود اضافه کرده است. این محصول که Smart Clothes Dryer Pro نام دارد، قادر است تا 35 بار را حمل کند و در واقع همان خشک کن لباس هوشمند میجیا ارتقاء یافته است.

به گزارش فرارو به نقل از rahnamato، این گجت بسیار نازک، می توانم طوری طراحی کنم که می توانم آن را با خیال راحت انجام دهم، زیرا می توانم به راحتی آن را جمع کنم و در سقف پنهان کنم. ضخامت میله این خشک کن در هنگام تا شدن به ۹.۸ سانتی متر می‌رسد. Smart Clothes Dryer Pro میجیا دارای یک صفحه نمایش LED منحنی بزرگ است که روشنایی آن را می‌توان از طریق برنامه میجیا شیائومی تنظیم کرد.

خشک کن لباس هوشمند شیائومی

کاربران می‌توانند با استفاده از این نمایشگر روشنایی را بر اساس نیاز خود تنظیم کنند. این گجت هوشمند به ۱۶ گیره، میله خشک کن، ۴ میله افقی و ۴۲ سوراخ آویز شده است.

خشک کن لباس جدید شیائومی می‌تواند به طور یکپارچه با اکوسیستم هوشمند شیائومی ادغام شود. کاربران می‌توانند این گجت را از طریق Xiao AI Voice، برنامه میجیا، یک کنترل از راه دور و یک کنترل کننده نمایشگر کنترل کنند.

این خشک کن جدید دارای چندین مکانیسم محافظ داخلی برای ایمنی بیشتر و یک موتور DC می‌باشد. حالت‌های موجود برای نصب این خشک کن وجود دارد.

کاربران می‌توانند آن را بر روی انواع سقف‌های چوبی، بتنی، گچی و سقف کاذب کنند. کمپین تامین مالی جمعی این خشک کن، از ۷ سپتامبر با قیمت راه اندازی ۱۱۹۹ یوان آغاز شد.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما