شایعه Buzz در سفارش بک لینک Exposured

برای کسب اطلاعات بیشتر با آژانس ترا تماس بگیرید. اگر برای این کار نیاز به مشاوره دارید میتوانید با آژانس سئو ترا تماس بگیرید. اگر می خواهید از محتوای متنی سایت های دیگر استفاده کنید به طور خلاصه به کار ببرید که بیشتر مورد توجه قرار بگیرد و بازدید خوبی داشته باشد، همچنین اگر عمده ی محتوا خود را با کپی از سایت های دیگر تامین کنید از دید گوگل به عنوان متخلف به دلیل سرقت ادبی شناخته خواهید شد. فراموش نکنید که هر چه یک وبسایت قدرتمند و قدیمیتر باشد، هم با سرعت بیشتر و هم آسانتر، در درجات و رتبههای بالا قرار میگیرد. حال با این تصور که گوگل هم این را میداند فکر می کنید لینک ساختن در سایت هایی که این خصوصیت را ندارند چه نتیجه ای را برای شما به همراه می آورد؟ حالت اکتساب : اولین نکته ای که در موضوع خرید بک لینک و امکان حذف سایت از نتایج گوگل باید در نظر بگیرید اینست که بک لینک ها باید به گونه ای ایجاد شوند که به طور خودساخته و طبیعی جلوه کنند.برای مثال اگر شما یک شبه چندین پکیج بک لینک خریداری کنید و به یکباره صدها لینک بدست آورید ، گوگل براحتی متوجه خرید بک لینک توسط شما خواهد شد و ممکن است سایت شما را از فهرست نتایج خود حذف کند.

لینک سازی یا بک لینک از آنجا اهمیت فوق العاده ای پیدا می کند که در بهینه سازی موتورهای جستجو به خصوص گوگل، بک لینک سازی به عنوان یک ارزش افزوده برای وب سایت شما در نظر گرفته می شود. گوگل با مشاهده بک لینک های سایت و بررسی اعتبار آنها به دامنهی شما ارزش بیشتری میدهد. همچنین با تمام شدن مدت بک لینک، رتبهی سایت شما به مرور افت میکند. بنابراین به مرور زمان باید بک لینک خریداری کنید و در زمان خرید بک لینک از یک سایت توجه کنید که تعداد سایت ها از حد معقول و طبیعی زیاد تر نباشد. بنابراین اگر شما برای کسب جایگاه مناسب در نتایج گوگل برنامهریزی کردهاید، خرید بک لینک برای سایت، روش مناسبی نیست، زیرا ممکن است شما را با مشکلات جدی مانند جریمه وبسایت روبهرو کند. بنابراین توصیه می کنیم هرگز از روش کلاه سیاه استفاده نکنید. وقتی طراحی سایت دیگری به وبسایت شما لینک می زند، بک لینک ایجاد می شود. بک لینک یکی از عوامل بسیار مهم در سئو سایت است که استفاده از آن میتواند به شدت در کاهش هزینههای سئو و کوتاهتر کردن سرعت رتبهگیری سلایت اثر بگذارد.

شما میتوانید به کسانی که سوال پرسیدند و شما مطلبی در سایتتان دارید که می تواند جواب او را بدهد در پاسخ آن شخص کمی صحبت کنید و در نهایت بگویید که میتواند از سایت شما کمک بگیرد. زمانی که شما به سایتهای دیگر سفارش بک لینک میدهید، تاثیر قدرت دامنه در سئو برای شما مشهود میشود. این پیوندها از دامنه های خارجی به صفحات دامنه شما اشاره می کنند. کیفیت منبع : یک عامل دیگر که توجه به آن بسیار مهم است ، کیفیت منبعیست که قرار است به وبسایت شما بک لینک ایجاد کند.اگر این منبع دارای بازدیدکنندگام کم ، رتبه پایین در نتایج جست و جو و یا یک دامنه ی تازه ایجاد شده باشد،به احتمال زیاد سایت شما را با دردسر مواجه خواهد کرد.بهترین منبع برای ایجاد بک لینک ،وبسایتی است که مشخصاتی خلاف موارد گفته شده داشته باشد.یعنی دارای رتبه خوبی در گوگل بوده،بازدیدکنندگان زیادی داشته باشد و عمر دامنه آن حداقل بیشتر از یکسال باشد. گفته میشود که راحتترین راه برای جلوگیری از جریمه گوگل7 دوری از لینکهای مشکوک است. یکی از بهترین راه ها برای شناسایی نحوه رتبه بندی بک لینک ها استفاده از Ahrefs Keyword Explorer است. البته ناگفته نماند لینک ها هم در دو دسته فالو و نوفالو تقسیم بندی میشوند.

᠎Art​icle has  been gener at​ed by GSA Con᠎te nt Gene᠎ra᠎tor DEMO.

البته این موضوع هم همیشگی نیست و گاهی بک لینکهای مخربی که رقبا با هدف سئو منفی برای ما ایجاد میکنند، میتوانند ناخواسته باعث رشد ما هم بشوند. دقت کنید که هزینه صرفا به معنی خرج کردن پول نیست! اما توجه کنید که لینک خارجی از تمام سایت ها یکسان نیست. پیشنهاد می کنیم قبل از مطالعه این مقاله حتما مقاله بک لینک چیست را برای آشنایی بیستر با بک لینک در سئو سایت مطالعه کنید. اگر لینکی که خریداری می کنید در یک سایدبار که مملو از هزاران بک لینک است قرار گیرد، به احتمال زیاد سایت شما از فهرست نتایج گوگل حذف خواهد شد. http://xseo.ir/link-building/ بک لینک سازی وبلاگی لینک سایت شما با استفاده از مطالب مختلف در وبلاگ های مختلف ایرانی و خارجی قرار میگیرد و به مرور زمان و با شروع ایندکس آن ها توسط گوگل ، رتبه سایت شما افزایش می یابد. وقتی که یک وبسایت با بک لینک های با کیفیت و قوی تغذیه شود به مرور صفحات آن از نظر گوگل ارزش و قدرت می گیرند، به عنوان مثال شاخص های سایت MOZ که نشان دهنده میزان دامین آتوریتی DA و پیج آتوریتی PA هستند کمک می کنند بهتر بتوانیم درباره یک سایت قضاوت کنیم.

Todd Holland

متفکر. معتاد رسانه های اجتماعی متعصب الکل استاد وب. مبشر قهوه معمولی.

تماس با ما