سردار رحیمی: یک مامور پلیس در بازگشت از ماموریت زندان اوین به شهادت رسید

فرماندهی تهران بزرگ از شهادت یکی از ماموران پلیس در حین بازگشت از ماموریت اطراف زندان اوین خبر داد و تاکید کرد که ماموران پلیس در دفاع از کیان و امنیت جامعه لحظه‌ای درنگ نخواهند کرد.

به گزارش ایسنا، سردار حسین رحیمی در مراسم تشییع پیکر شهید استواریکم، جمعی یگان امداد فرماندهی مدیریت تهران بزرگ که در بازگشت از ماموریت در اطراف زندان اوین به درجه شهادت با تبریک و تسلیت این حادثه، گفت: درضرر این شهید بزرگوار بار. دیگر عهد می‌بندیم که در دفاع از کیان و امنیت و آرامش زندگی و اطاعت از رهبر عزیزمان لحظه‌ای درنگ نخواهیم کرد و با اقتدار در مقابل دشمنان و مزدوران و ایادی می‌بینند.

وی ادامه داد: در قاموس ایثار و مجاهدت، شهادت پاداشی است که خداوند به بندگان مخلص و برگزیده خود می دهد که در راه دفاع از امنیت و آرامش مردم تا پای جان تلاش می کنند، عنایت می کنند.

رحیمی با اشاره به شهادت این مامور پلیس نیز گفت: این شهید در حفظ ماموریت نظم و انضباط و آرامش در زندان اوین به همراه گردانشان اعزام شده بود. پس از انجام این ماموریت در حین بازگشت و اعزام به ماموریت دیگری بود که در مسیر رسیدن به محل ماموریت به دلیل لغزندگی مسیری که اغتشاشگران با ریختن روغن سوخته ایجاد شده بودند، دچار حادثه شدند.

به گزارش مدیریت تهران بزرگ در این حادثه فرمانده از همکاران ما مجروح و استواریکم لطفی به دلیل صدمات وارده به شهادت رسیده و جان خود را تقدیم امنیت و آرامش جامعه کرد.

رحیمی با تأکید بر اینکه شهادت عزیزان و همکاران ما خللی در ماموریت‌های ما ایجاد نمی‌کنند، گفت: این موارد اتفاقا عزم و اراده ما را بیشتر می‌کند و ما را در محضر این شهید بزرگوار دیگر می‌بندیم که از کیان و امنیت برخوردار است. آرامش روح و اطاعت از رهبر عزیزمان لحظه‌ای درنگ نخواهیم کرد و با اقتدار در مقابل دشمنان و دوران و ایادی آنها می‌بینند.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما