راه های جلب توجه برای یادگیری زبان انگلیسی

با استفاده از طیف وسیعی از ویدئوها، فایل‌های صوتی، مقاله‌ها و آزمون‌ها، می‌توانید از ابتدایی‌ترین مهارت‌های زبان انگلیسی به آمادگی برای امتحانات پیشرفته ارتقا پیدا کنید. به همین دلیل است که یادگیری زبان انگلیسی با استفاده از فیلم یکی از بهترین ایده ها است زیرا می توانید صداها را بشنوید و موقعیت ها را تماشا کنید.

9 مسائل همه دارای Learning English هستند – دریابیم که چگونه حل آنها

برای مورخان و طرفداران نمایشنامه‌های بارد، اولین برگه بهترین بازنمایی از نوشته‌های شکسپیر است، بدون تحریف ویراستاران یا ترجمه‌های مدرن. آثار او در سراسر جهان اجرا و خوانده شده است و تقریباً 400 سال پس از مرگ او در سال 1616 مورد احترام قرار می گیرند. اولین برگه کتابی قابل توجه است زیرا اولین مجموعه معتبر از نمایشنامه های شکسپیر است که تا کنون منتشر شده است.

سه راه برای اختراع مجدد Learning English خود

جان جیمز اودوبون طبیعت‌گرا و نقاش بود که عشق به جهان طبیعت نام او را تقریباً مترادف با مشاهده و یادگیری در مورد حیات وحش کرده است. البته، یکی از ساده ترین راه ها برای یادگیری عبارات و تلفظ طبیعی یک زبان، گذراندن وقت در آن کشور است. دیگر نیازی به حمل کتاب‌ها و پوشه‌های سنگین، اتلاف وقت از محل کار به آکادمی‌های انگلیسی نیست، فقط با یک کلیک ساده از رایانه خود در خانه و voila.

به عبارت دیگر، ممکن است نسخه‌ای از این اثر کمیاب روی قفسه‌ای گرد و خاکی با تابلویی که روی آن نوشته شده است، «همه کتاب‌ها 1 دلار» نشسته و منتظر است تا کسی آن را پیدا زبان نیو (کلیک ماوس برای منبع) کند. لازم نیست یادگیری زبان اشاره سخت باشد، اما اگر به آن عادت ندارید، کمی تمرین و تفکر جدیدی نیاز دارد.

این غیر قابل انکار است که هیچ راهی بهتر از گذراندن وقت یا زندگی در یک کشور انگلیسی زبان برای یادگیری زبان انگلیسی وجود ندارد. می تواند به شما کمک کند شغل بهتری پیدا کنید، ارتباط موثرتری با دیگران برقرار کنید و حتی به کشورهای دیگر سفر کنید. هیچ نویسنده ای به اندازه ویلیام شکسپیر بر ادبیات غرب تأثیر نداشته است. روی جلد، نویسنده به سادگی به عنوان «یک بوستونیایی» فهرست شده است. «این امکان را فراهم می‌کند که شخصی نسخه‌ای که قبلاً ناشناخته است از یکی از بستگان خود بدون اینکه بداند چیست، به دست آورده یا آن را به یک کتابفروشی دست دوم بفروشد که همچنین ارزش آن را تشخیص نداده است.

فقط آنجا ننشین! شروع به دریافت بیشتر Learning English

در حالی که ممکن است یک موستانگ در اسارت به دنیا آمده باشد و از دوران جوانی برای حمل سوار آموزش دیده باشد، راه رفتن صاف و قابلیت کشش ذاتی اسبی که از نسل اسب های اهلی است را نداشته باشد. اگر متوجه وجود یک ربات روی اسب خود شدید، مهم است که آنها را بردارید تا اسب شما ناراحت نشود.

learning english

Izaiah Harrison

سازمان دهنده کل مبشر موسیقی شیطانی. گیک قهوه. خالق برنده جایزه متعصب الکل مزاحم عمومی