رانویر سینگ در حین گفتگو با اسطوره های آرسنال، سسک فابرگاس، پاتریک ویرا، اینترنت را طوفانی می کند | اخبار مردم

دهلی نو: رانویر سینگ، سوپراستار و علاقه‌مند به ورزش، شب گذشته با اشتراک‌گذاری فضای صفحه نمایش با اسطوره‌های آرسنال، سسک فابرگاس و پاتریک ویرا برای Sky Sports، طوفان اینترنت را به خود اختصاص داد. نماد فرهنگ پاپ قبل از درگیری توپچی ها مقابل چلسی در امارات در کنار زمین حضور داشت.

سینگ در مورد تأثیر فوتبال در هند گفت که چگونه علیرغم اینکه کریکت یک ورزش غالب است، فوتبال در این کشور بسیار محبوب است.

یکی از کاربران توییتر با دریافت عشق بی‌شمار طرفداران در سراسر شبکه‌های اجتماعی، او را «اصیل و برجسته» نامید. یکی دیگر از طرفداران که آن را یکی از بالاترین افتخارات نامید، نوشت: “بهترین مصاحبه ای که تا به حال انجام شده، این هر طرفدار است”. علاوه بر موارد مشابه، کاربران بیشتری نوشتند: “با وجود اینکه او آرسنال است، دوست دارم که چقدر به فوتبال علاقه دارد”، “چه مردی است.” او از اسکای به خاطر احترام زیادی ستایش کرد. او سعی می کند از طریق شهرتش فوتبال را در هند ارتقا دهد، که خوب است.

جالب اینجاست که به اینجا ختم نشد و واکنش‌های طرفداران بیشتری از جمله “زیبا زیبا زیبا”. ساعت زیبایی بود. ، ‘با کیفیت بود، دیدنش عالی بود. او کاملاً آن را دوست داشت.»، «چه مرد خوبی است»، «او خیلی خوشحال و واقعی به نظر می رسد.»، «آیا می توانیم او را در اسکای اسپورتز نگه داریم؟»، «تحویل افکار او فوق العاده است»، «خیلی سالم» و بیشتر.

سینگ همچنین در حال چت کردن با جیمی فلوید هاسلبینک برای بازی آرسنال و چلسی در استادیوم امارات واقعاً تاریخ ساز شد. او در این مصاحبه اظهار داشت: «مفتخرم که در اینجا هستم، مفتخرم که در این برنامه در چنین شرکتی محترم حضور داشته باشم. ”

سینگ با صحبت در مورد اینکه چگونه عاشق این ورزش شد، افزود: “لیگ برتر انگلیس (در هند) در ابتدای قرن، در حدود سال 2000 آغاز شد. یک نسل کامل به این فوتبال با کیفیت بالا علاقه مند شدند. آن موقع بود که من بازی فوتبال Invincibles را تماشا می کردم. و این چیزی است که باعث شد من عاشق این ورزش و آرسنال شوم.”

او در ادامه افزود: “ما به عنوان هواداران آرسنال، هواداران فوتبال و هواداران لیگ برتر و برای کمک شما (هاسلباینک) به ورزش و بشریت بسیار محبت داریم.”

برای ناآگاهان، او تنها بازیگری است که تا به حال به عنوان سفیر برند Star Sports در هند معرفی شده است تا هواداران ورزش را در این کشور تقویت کند. در حال حاضر، Ranveer با توجه به دانش گسترده‌اش، در راس بازی‌های حمایتی‌اش، نیروی قدرتمندی به نظر می‌رسد.

Kaia Lambert

گیمر. طرفدار رسانه های اجتماعی متخصص وب Wannabe. متعصب آبجو ارتباط دهنده. کارآفرین. گیک زامبی شیطانی. طرفدار پرشور تلویزیون عاشق بیکن غیرقابل درمان.

تماس با ما