دویدن اندی موری در ویمبلدون کوتاه و تلخ است

موری که هنوز در تلاش برای به دست آوردن فرم مستمر نخبه خود بود، به شماره 5 تسیسیپاس، 7-6 (3)، 6-7 (2)، 4-6، 7-6 (3)، 6-4، سقوط کرد. در دیداری به قدری نزدیک که موری در امتیازات کلی 176-169 از حریف یونانی خود پیش افتاد.

او در یک کنفرانس خبری حدود 25 دقیقه پس از پایان بازی گفت: “من در حال حاضر بسیار ناامید هستم.” شما هرگز نمی دانید که چند فرصت برای بازی در اینجا به دست خواهید آورد.

خلق و خوی غم انگیز موری در یک روز سخت برای بازیکنان بریتانیایی و هواداران آنها در روز جمعه در سراسر زمین منعکس شد. کامرون نوری نفر دوازدهم، بازیکن شماره 1 کنونی بریتانیا، به کریس یوبانکس آمریکایی با نتایج 6-3، 3-6، 6-2، 7-6 (3) در زمین شماره 1 و لیام برودی شکست خورد. ، شماره 2 بریتانیا به دنیس شاپوالوف کانادایی سقوط کرد که با نتایج 4-6، 6-2، 7-5، 7-5 پیروز شد.

اما با موری، قضیه متفاوت است. به مدت دو دهه، طرفداران تنیس بریتانیایی زمانی را تماشا می‌کردند که او وعده دوران نوجوانی خود را به افتخار تبدیل کرد، زمانی که تحت فشار شدید در سال 2013، اولین مرد بریتانیایی در 77 سال بود که برنده ویمبلدون، تورنمنت خانگی بریتانیا و رویداد برتر در مسابقات جهانی شد. تور سه سال بعد، او این کار را دوباره انجام داد، تا به عنوان اوپن آمریکا و مدال طلای المپیک که در سال 2012 کسب کرده بود، اضافه کرد، دومی نیز در مرکز کورت.

Howard Gaines

مزاحم عمومی کافه قهوه. موسیقی نینجا. طرفدار فرهنگ پاپ

تماس با ما