در بیگ سور، زندگی با زیبایی و خشم طبیعت

در اواسط ژانویه، یکی از همسایگان متوجه شد که ساکنین 70 ساله اش در خانه اش فرو ریخته است. آمبولانس فقط تا بسته جنوبی می توانست بیاید.

مایک هندی، 31 ساله، پسر جان هندی و یک آتش‌نشان داوطلب، به یاد می‌آورد که چهار عضو آتش‌نشانی داوطلب محلی، پیاده‌روی در سرسره ستاره قطبی را با مرد روی برانکارد در نظر گرفتند، اما باران شدید این گزینه را ناامن کرد.

او گفت که ساعاتی بعد، پس از شب، با تمام گزینه های دیگر، این مرد با هلیکوپتر گارد ملی به بیمارستانی در سن لوئیس اوبیسپو منتقل شد.

چند روز بعد، زمانی که باران متوقف شد، آقای هندی مسن‌تر، طراح اسباب‌بازی که اکنون هتل Treebones Resort را اداره می‌کند، برخلاف دستورات سخت‌گیرانه‌ی محلی، خطر پیاده‌روی در سرسره را با پای پیاده بررسی کرد. و مقامات دولتی

نوه او، سیچی، به زودی 2 ساله می شد و او می خواست دوباره نوه تازه متولد شده اش، لو را ببیند. آنها در جنوب قطب ستاره اسلاید در خلیج مورو زندگی می کردند.

خطر مهار شده به نظر می رسید، و او فکر می کرد که راه رفتن از 100 یارد یا بیشتر به دنیای بیرون برایش بی خطر است.

اما او در نهایت بر خلاف آن تصمیم گرفت. او گفت در عوض، بعداً توانست با کارگران جاده‌ها صحبت کند تا او را از یک بسته در شمال عبور دهند – و مسیر طولانی را دو ساعت به سمت شمال و سپس دو ساعت به سمت جنوب در جاده‌های داخلی طی کرد تا به خلیج مورو برسد. او لباس زرافه پوشید و همسرش برای جشن تولد با تم حیوانات لباس کانگورو پوشید.

او گفت: «این روز خاص او بود. “شما نمی توانید آن را از دست بدهید.”

Markus Saunders

درونگرا. نینجا دارای گواهی فرهنگ پاپ. نویسنده. مدافع غذا عاشق موسیقی پرشور.

تماس با ما