خانه های 1.8 میلیون دلاری در فلوریدا، نیویورک و تنسی

رالف توئیچل، یکی از اعضای موسس مدرسه معماری ساراسوتا، سبک منطقه ای مدرنیسم پس از جنگ، و مربی پل رودولف و دیگر معماران قرن میانه، این خانه و چندین همسایه آن را نسبتاً در اوایل کار خود طراحی کرد. از موزه هنر جان و مابل رینگلینگ حدود پنج دقیقه با ماشین و تا مرکز شهر ساراسوتا حدود 15 دقیقه فاصله دارد. خلیج ساراسوتا چند بلوک دورتر است و این خانه با یک برگه قایق دارای سند ارائه می‌شود.

اندازه: 2365 فوت مربع

قیمت هر فوت مربع: 740 دلار

در داخل خانه: یک مسیر آجری از طریق یک چمنزار عریض به سمت در می‌پیچد، که به سرسری با کاشی‌هایی به سبک اسپانیایی و پلکانی به طبقه دوم باز می‌شود.

کف کاشی ها از طریق یک درگاه قوسی به یک اتاق نشیمن با یک شومینه اصلی و دو مجموعه از درهای فرانسوی که به یک پاسیو باز می شوند ادامه می یابد. از طریق درگاه قوسی شکل دیگری، اتاق غذاخوری به آشپزخانه به روز شده با کابینت های گردویی، پیشخوان های مرمری و لوازم فولادی ضد زنگ باز می شود. خارج از این فضا، یک اتاق خانوادگی با یک مرکز سرگرمی داخلی و سقف‌های تیره‌دار و دیوارهای پانل‌شده با رنگ سفید است. یک اتاق پودر نیز در این قسمت از خانه وجود دارد.

سوئیت اولیه، خارج از طبقه دوم، شامل دو اتاق خواب است، یکی با شومینه گچی و دیگری به عنوان اتاق نشیمن استفاده می شود. حمام اختصاصی با دوش. و یک بالکن بزرگ که مشرف به حیاط خلوت است و منظره ای از خلیج ساراسوتا دارد.

اتاق مهمان همسایه فضای کافی برای یک تخت کوئین سایز دارد. حمام اختصاصی با وان و دوش ترکیبی دارد.

این مهمانسرا به عنوان یک آپارتمان یک خوابه با یک اتاق خواب و نشیمن مجزا، یک حمام کامل، یک آشپزخانه و یک پاسیو خصوصی پیکربندی شده است.

فضای بیرونی: پاسیو اصلی پشت خانه سرپوشیده است، با یک ناهار خوری و فضایی برای باربیکیو در یک طرف و یک قسمت استراحت که توسط یک پنکه سقفی خنک می شود. حیاط خلوت شامل یک چمن و یک استخر کوکتل با کاشی کاری تزئینی است. گاراژ جدا دو ماشین را در خود جای می دهد.

مالیات: 14,350 دلار (تخمینی)

مخاطب: تام آپوسپوروس، املاک دانکن، 941-704-4250; sales.teamduncan.com

این خانه کمتر از یک مایل از مرکز شهر فاصله دارد و با ماشین پنج دقیقه یا 20 دقیقه پیاده روی تا کتابخانه عمومی، کافی شاپ، بار و رستورانی که آبجوی محلی سرو می‌کند، فاصله دارد. حتی به گورستانی که رئیس جمهور مارتین ون بورن در آن دفن شده است و به خانه او که اکنون یک مکان تاریخی است که توسط خدمات پارک ملی اداره می شود، نزدیک تر است.

آلبانی حدود نیم ساعت راه است. رانندگی از طریق خط ایالتی ماساچوست به پیتسفیلد یا گریت بارینگتون، در برکشایرز، کمتر از یک ساعت طول می کشد. شهر نیویورک حدود سه ساعت با ماشین فاصله دارد.

اندازه: 4500 فوت مربع

قیمت هر فوت مربع: 400 دلار

در داخل خانه: خانه از خیابان عقب افتاده، پشت یک مسیر طولانی و حیاطی که درختان بالغ بر آن سایه افکنده است.

درب ورودی به یک سالن مرکزی با فضاهای رسمی در دو طرف باز می شود که پلان طبقه رایج در خانه های این دوره است. در سمت راست یک اتاق نشیمن با دیوارهای سبز خزه‌ای، یک شومینه اصلی و شش روی شش پنجره با شیشه‌های دستی وجود دارد. در سمت چپ یک اتاق ناهار خوری با دیوارهای سبز بیشتر، پنجره های شش به شش بیشتر، یک شومینه اصلی دیگر و یک لوستر مدرنیست وجود دارد. یک اتاق پودر نیز خارج از سرسرا است.

آشپزخانه، خارج از اتاق ناهارخوری، دارای کف‌پوش‌های کاشی بلژیکی، رنگ مشکی براق آگا با رنگ پشتی با کاشی سبز، چراغ آویز دیگر مدرنیستی و فضای کافی برای یک میز و صندلی کوچک است. پشت آشپزخانه یک اتاق خانوادگی آفتابگیر است که به یک ایوان سرپوشیده دسترسی دارد که برای غذاخوری در ماه های گرم استفاده می شود.

یک راه پله با نرده های چوبی ساده از سرسرا به هر پنج اتاق خواب در طبقه دوم منتهی می شود. اتاق خواب اصلی، در بالای پله ها، مشرف به ملک و باغ میوه است. این اتاق خواب و دو اتاق دیگر خارج از راهرو همگی حمام اختصاصی دارند. یک راهرو از سالن تا یک بال مهمان با دو اتاق خواب دیگر و حمام کامل دیگر امتداد دارد.

فضای بیرونی: علاوه بر ایوان سرپوشیده، خانه دارای یک پاسیو است که رو به حیاط خلوت و استخر است که توسط چمن محصور شده و با حصار محصور شده است. حیاط با درختان بالغ احاطه شده است. گاراژ مستقل دارای دو پارکینگ می باشد.

مالیات: 15,553 دلار (تخمینی)

مخاطب: آنابل تیلور، چهار فصل املاک بین المللی ساتبی، 518-763-5020; sothebysrealty.com


این خانه در سال 2018 به طور گسترده بازسازی شد، پروژه ای که شاهد اضافه شدن چندین اتاق خواب، یک ایوان سرپوشیده و یک سطح پایین تر بود. نیم مایل از محله شلوغ 12 South و 12th Avenue South، مسیر اصلی که مملو از رستوران‌ها و بوتیک‌ها است، فاصله دارد. پارک Sevier که دارای یک زمین بازی، یک بازار کشاورزان و یک مرکز اجتماعی است، کمتر از پنج دقیقه با ماشین فاصله دارد. رانندگی به سمت Music Row یا دانشگاه Vanderbilt حدود 10 دقیقه طول می کشد.

اندازه: 4664 فوت مربع

قیمت هر فوت مربع: 375 دلار

در داخل خانه: یک مسیر آسفالته به ورودی سرپوشیده منتهی می شود. درب ورودی مستقیماً به یک اتاق نشیمن روشن با شومینه و کف‌های چوبی سخت باز می‌شود که تا قسمت ناهارخوری ادامه می‌یابد.

فراتر از فضای ناهار خوری آشپزخانه ای با کابینت های سفید، پیشخوان های سنگی، یک جزیره مرکزی، لوازم استیل ضد زنگ و دسترسی به انباری بزرگ وجود دارد. آشپزخانه به یک اتاق خانوادگی گسترده با فضای کافی برای فضاهای جداگانه نشستن و غذاخوری باز است. نیم حمام و ایوان سرپوشیده نیز در این قسمت از خانه وجود دارد.

دو اتاق خواب، یکی به عنوان دفتر خانه استفاده می شود، در این سطح، خارج از یک راهرو که از اتاق نشیمن امتداد یافته است. آنها یک حمام کامل با دوش دستشویی مشترک دارند.

سه اتاق خواب دیگر در طبقه دوم قرار دارند که از طریق راهروی راهرو به آن می رسید. سوئیت اصلی شامل یک اتاق خواب است که دارای سقف های طاقدار است و به اندازه کافی بزرگ است که یک تخت کینگ را در خود جای دهد. یک کمد دیواری بزرگ؛ و حمام با دوش و وان خیساندن مجزا. دو اتاق خواب دیگر نیز دارای سقف های طاقدار هستند. آنها یک حمام با وان و دوش ترکیبی مشترک دارند.

سطح زیرزمین که دارای کف های بتنی صیقلی است توسط فروشندگان به عنوان سالن بدنسازی و سالن بازی خانگی استفاده می شود. یک حمام کامل دیگر و یک ایستگاه شستشوی سگ نیز در این سطح قرار دارند.

فضای بیرونی: ایوان سرپوش دار دارای دو پنکه سقفی و کف چوبی است و به عنوان فضای بیرونی نشیمن و غذاخوری با محافظت در برابر عوامل محیطی عمل می کند. به یک عرشه دسترسی دارد که به یک پاسیو و حیاط خلوت آن طرف، جایی که یک قفس مرغ کوچک وجود دارد، دسترسی دارد.

مالیات: 10,644 دلار (تخمینی)

مخاطب: سارا اورز، قطب نما، 615-517-1821; compass.com

برای به روز رسانی ایمیل هفتگی در مورد اخبار املاک و مستغلات مسکونی، اینجا ثبت نام کنید.

Adrienne Daniel

قهوه‌کار بسیار جذاب. دانشجو. محقق سفر. بت نوجوان آینده.

تماس با ما