حقیقت پنهان در خرید کارتن 5 لایه Exposured

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام چسب تبریز، این روز ها که استفاده از این نوار چسب برای پلمپ و بسته بندی بیشتر می شود پس دانستن نکات زیر در خرید نوار چسب پهن بسیار حائز اهمیت می باشد. کارتن اسباب کشی پنج لایه قطعا بیشترین استفاده از این نوع از کارتنها در فروشگاههای آنلاین و مصارف تجارت الکترونیکی است. ساخت جعبه بسته بندی عسل صادراتی نیز اصول و استانداردهای خاصی دارد؛ در ساخت جعبههای صادراتی باید از باکیفیتترین نوع چاپ، یعنی چاپ لمینتی استفاده شود تا رنگ و طراحی جعبه با وضوح بیشتری دیده شود. نتیجه این فرایند یک مقوای قهوه ای رنگ است. در نتیجه از این کاغذها می توان در امر تولید کارتن های پنج لایه بهره برد. امروزه با توجه به تقاضای افراد برای چاپ سه رنگ، دستگاههای فلکسو به تولید انبوه رسیده است. این شرکت در سال 1377 فعالیت خود را در بخش تبدیل آغاز نمود و پس ازمدت کوتاھی با نگاھی راھبردی نسبت به تامین نیازھای کارتن سازان محترم، وارد عرصه تولید کارتن گردید تا با عنایت به تجربیات به دست آمده از این صنف پیرامون تقاضای ایشان مبنی بر تامین ورق ھای کارتنی با کیفیت مطلوب، قیمت مناسب و تحویل بموقع سھم کوچکی را در پاسخگویی شایسته به این نیاز مھم ایفا نماید.

شرکت صفا پک همیشه برای جلب رضایت مشتریان وفادار خود سعی کرده تا طیف وسیعی از انواع مدل های کارتن صادراتی میوه با بسته بندی ساده و چاپی را مطابق میل و سلیقه مشتریان عزیز طراحی و تولید کند. کارتن میوه و صیفی جات نقش بسیار مهمی در افزایش فروش و جذب رضایت مشتری دارد که این امر به یکی از اصلی ترین دغدغه های تولیدکنندگان و صادرکنندگان میوه و صیفی جات کشورمان ایران و سایر کشورها تبدیل شده است. افکتهای مختلف چاپ برای زیبایی و تمایز محصول کاربرد فراوان دارد، مثل رنگهای پنتون مثل نقره ای و طلایی، انواع روکش سلفون ساده، انواع پوشش یووی موضعی براق اکلیل دار، یووی شن، نقره کوب و طلا کوب، برجسته امباس و سایر افکتهای چاپی را میتوان روی جعبهی بسته بندی لوازم آرایشی اجرا نمود. خرید کارتن 5 لایه به عنوان کارتن لوازم آرایشی مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید کارتن کیست؟

بنابراین خرید کارتن 5 لایه ای که از کیفیت و استحکام بالایی برخوردار باشد در امر تبلیغات و بازاریابی و محافظت از محصول بسیار حائز اهمیت است. زومیت یک سایت تخصصی در حوزهی فناوری است، خواهشمند است از بحثهای سیاسی در بخش دیدگاهها پرهیز کنید.5. ایران از جمله کشورهاییست که علاوه بر رفع نیاز داخلی به این میوه بسیار مفید، بخش قابل توجهی را به دیگر کشورهای جهان عرضه می کند. ولی صادرکنندگان متوجه این شده اند که بدون توجه به این بخش توفیقی در بازار جهانی نخواهند داشت.و همگان می دانیم که به خاطر همین بسته بندی بود که بازار زغفران را به اسپانیا واگذار کردیم و پسته را به کشوری دیگر اگر تولید کننده ای گوشه چشمی به بسته بندی نشان می دهد.

مرحله تولید کارتن پنج لایه: در مرحله تولید کارتن پنج لایه دستگاه برش جزئیات ظریفی مثل ایجاد باله ها و یا دستگیره ها را ایجاد می کند. روشی که اخیراً از آن برای تولید این نوع از کاغذها مورد استفاده قرار داده می شود، روش “R” نام دارد که سبب کاهش ضخامت و افزایش فضا در کارتن سه لایه می گردد و باعث بهبود 30% در چاپ و کاهش میزان گاز CO2 در فرآیند تولید می شود.

کارخونه چاپ و بسته بندی

کارتن کاربردهای زیادی در صنعت بستهبندی دارد و متناسب با نیاز، هزینههای پیشبینی شده و نوع کالای مورد نظر، باید از انواع مختلف کارتن با مقاومتهای متفاوت استفاده کرد. این محصول علاوه بر اینکه به عنوان یک تشک صندلی عقب خودرو شناخته میشود، یک تشک بادی مسافرتی راحت و بینظیر نیز میباشد که میتوان در طول سفر از آن به عنوان یک تشک بادی جهت استفاده در طبیعت یا خوابیدن در چادر استفاده کرد. به نام فلوت همه کاره ساخته شناخته می شود و به همین دلیل پرکاربردترین فلوت در کارتن سازی می باشد. ابعاد متفاوت، جنس های مختلف لایه های تشکیل دهنده، وزن سبک و عایق بودن دربرابر تغییرات دمایی در زمان بسته بندی و جابجایی از جمله مزیت های ساختاری انواع ورق کارتن 5 لایه هستند. از مزایای خرید کارتن های بسته بندی 5 لایه می توان به تغییر طرح اصلی اشاره نمود.

خرید عمده ورق کارتن پنج لایه به عنوان کارتن اسباب کشی منزل مورد استفاده قرار می گیرند. سلفون به مشما نازکی گفته میشود که برای بسته بندی غذا، وسایل و اسباب منزل و بسته بندی مبل استفاده میشود. نایلون اسباب کشی یا مشمای حبابدار به نوعی از مشما گفته میشود که به دانه های حباب روی آن وجود دارد. به نایلون اسباب کشی، بابل رپ یا ضربه گیر هم گفته میشود. مقاومت بالا در برابر فشار یا ضربه در زمان جابجایی و همچنین عایق بودن انواع کارتن های 5 لایه در برابر رطوبت و یا تغییرات دمایی محیط می تواند یک انتقال امن و راحت را با کمترین احتمال خسارت به کالاها را به وجود بیاورد. خرید کارتن اسباب کشی در بازار کارتن با بهترین نوع کارتن انجام میشود .اسباب کشی فرایندی است که طی آن طیف گسترده ای از محصولات در ابعاد و وزن های مختلف بسته بندی شده و آماده جابجایی است.

بحث بر سر خرید کارتن 3 لایه

اگر شما این مقاله آموزنده را دوست داشتید و می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد خرید کارتن بسته بندی عسل لطفا از سایت خرید کارتن 3 لایه ارزان ما دیدن کنید.

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما