حقایق اساسی لوازم یدکی سراتو

[arpw limit=”10″]

لوازم یدکی کیا سراتو

با ﺍین حال، ورشکستگی شرکت کیا در سال ۱۹۹۷؛ که در جریان بحرﺍن مالی ﺁسیا رخ دﺍد، موجب گردید که ﺍین شرکت توسط دیگر شرکت خودروساز کرهﺍی، هیوندای موتور در سال ۱۹۹۸ ﺍز طریق خرید سهام شرکت فورد، که در سال ۱۹۸۶ بخشی ﺍز سهام ﺍین شرکت رﺍ خریدﺍری نموده بود، تصاحب گردد. نمایندگیهای فروش در سال ۱۹۹۴ مدل کیا سفیا ﺍین شرکت رﺍ به فروش رساندند و بعد ﺍز مدتی، ﺍندک خط تولید محصول ﺍین شرکت، ﺍز طریق مدل کیا اسپورتیج، شرکت گسترش یافت. نسل سوم این خودروی پر فروش که فوریه سال آینده در بازار استرالیا عرضه میشود، با طراحی جدید خود که توسط پیتر شریر (Peter Schreyer)، طراح ارشد کمپانی کیا، انجام شده است، پیشتاز خط تولید محصولات این کمپانی میباشد.

طراحی داخلی آن نیز، در مقایسه با فولکسواگن Multivan و مرسدس بنز Vito، هم از نظر تکنولوژی و هم فضای حمل بار بهبود یافته است. خودرو کیا کارنز خودرویی با ظاهری متوسط اما بسیار جادار و فضای بار عالی می باشد که به همین جهت آن را یک ماشین خانوادگی و مسافرتی می دانند. به همین دلیل پیشنهاد می شود که از هر نوع روغن موتور حداکثر ۵۰۰۰ کیلومتر استفاده شود و در هر بار سرویس صافی بنزین سراتو تعویض گردد. همچنین توصیه می گردد با توجه به بنزین موجود در جایگاه های سوخت در هربار تعویض روغن ، صافی بنزین سراتو نیز تعویض گردد. سیستم سوخت رسانی موتور در سراتو 1600 از نوع انژکتوری پاشش چند نقطه ای و در سراتو 2000 از نوع انژکتوی تزریق مستقیم است.

کمک فنرهای جلو و عقب از نوع گازی به همراه سیستم تنظیم ارتفاع می باشد که همین قابلیت، قدرت کمکی هیدرولیکی را در سیستم فرمان افزایش داده است. سیستم ترمز این خودروها از نوع روغنی با بوستر خلائی و همچنین دارای دیسک خنک شونده در ترمز جلو و عقب است. سنسور میل سوپاپ- سنسور روغن -سنسور اکسیژن- سنسورocv- گلگیر چپ و راست- درب موتور- لولا درب موتور – درب جلو چپ و راست- درب عقب چپ وراست – درب صندوق – جک صندوق- جک کاپوت – شیشه جلو – شیشه عقب- شیشه درب ها کامل – اینه کامل- راهنما اینه- شیشه اینه- دستگیره بیرونی- قفل درب- موتر شیشه بالابر- ریل شیشه بالابر.رودری- کلید شیشه بالا بر – شیشه سانروف ثابت- متحرک- نمدی سقف- کف پوش موکتی- کف پوش ۳D- موتور دریچه بخاری چپ – موتور دریچه بخاری راست- پنل بخاری- کلید ترمز دستی – سیم ترمز دستی- سیم ترمز دستی چب- سیم ترمز دستی راست – پوسته داشبورد- دریچه بخاری- کیلومتر- – کمربندها- پمپ بنزین – مغزی پمپ بنزین – باک کامل- خطر عقب- شبرنگ سپر- . پمپ بنزین یکی از مهمترین قطعاتی است که اگر از جنس اصلی آن استفاده نشود، علاوه بر اینکه عمر ماشین را کاهش میدهد، ممکن است ایمنی راننده و سرنشینان را نیز به خطر بیاندازید.

کیا کارنیوال 2015 علاوه بر طراحی اروپایی جدید، ایمنی بیشتر و طراحی داخلی زیباتر، تمام نقاط قوت نسل قبلی خود را به میدان آورده است. پرژکتور یا به اصطلاح دیگر چراغ های مه شکن برای آب و هوای نامساعد که معمولا مربوط به مه می شود طراحی شده اند. خودروی عقبی متوجه هشدار ترمز شما نشده است و متاسفانه باعث تصادف و برخورد به ماشین شما می شود. در اکثر مواقع استفاده از کد های فنی مشابه باعث اختلال در عملکرد سیستم های دیگر خودرو می شود . هر چه قطعات با کیفیت تری خریداری کنید مدت زمات طولانی تری می توانید از آن استفاده کرده و همچنین اطمینان دارید که قطعه خریداری شده به سایر قطعات آسیبی وارد نمی کند. مجموعه سراتو يدک از سال 1390 قطعات و لوازم يدکی سراتو را به طور مستقيم وارد ميکند.سراتو يدک علاوه بر لوازم اصلی سراتو که با نام جنيون پارت شناخته مي شوند برای بالا بردن قدرت خريد مشتريان خود بعضي از قطعات را با ساير برند های معتبر کره ای و همچنين چيني وارد کرده و حق انتخاب وسيع تری برای شما مصرف کنندگان عزيز ايجاد ميکند.

نسل دوم خطوط بدنی نرم تری پیدا کرد. طبق گزارشی که اعلام شده، در سال 2011 تقریباً 18 درصد از کل فروش کیا به نسل دوم سراتو تعلق دارد. ٧٥ درصد سالم میباشند! پیشنهاد میشود قبل از جایگزین کردن تقویتی و ضربه گیر از سالم بودن براکتها و متعلقات آن اطمینان حاصل پیدا کنید. توصیه میشود در خرید قطعات و لوازم یدکی سراتو، به ویژه قطعات سیستم فرمان را جدی بگیریم. دﺍمنه مدلهای قابل فروش در ﺍروپا بتدریج فرﺍختر شد، بگونهﺍی که همﺍکنون در هر یک ﺍز بخشهای بازﺍر، به غیر ﺍز بازﺍر خودروهای لوکس و ﺍسپورت، به رقیبی جدی برﺍی شرکتهای دیگر تبدیل شده ﺍست.

سگدست های جلوی سراتو از نوع کره ای، در هر سمت چپ یا راست، بین ۲ میلیون و ۳۰۰ تا ۲ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان قیمت گذاری می شوند. در این سایت ما نکاتی را برای نگهداری قطعه جدید شما ارائه می دهیم، از جمله راه های تمیز کردن یا بازرسی قطعات و فواصل مناسب برای این کار را در اختیارتان قرار دادیه ایم. مناسب ترین قیمت لوازم یدکی را با توجه به کیفیت بالای محصولاتی که ارائه می دهیم را از ما بخواهید. با وجود این که در سال های اخیر، خطوط تولید خودروسازان ایرانی با محصولات چینی اشباع شده است، اما در این میان، گاه پای خودروهایی از برندهای مطرح جهانی نیز به این خطوط باز شده است و برای مدتی، هر چند کوتاه، ایرانیان توانسته اند محصولاتی باکیفیت را در میان سبد خودروهای مونتاژی خود داشته باشند. استپ ترمز در واقع یکی از مهمترین قطعات یدکی سراتو است که بر اثر فشار پای راننده بر پدال ترمز پالس های الکتریکی را به سمت حسگر ارسال میکند.

لوازم یدکی سراتو ژله ای

کیا سراتوهای مونتاژی فقط در محورهای جلو مجهز به ترمز دیسکی هستند. مونتاژ اتومبیل در زمان های مختلف در کره جنوبی، چین، مالزی، ایران، قزاقستان، اکوادور، روسیه، مکزیک و الجزایر انجام شد. کیا موتورز دارای سه سایت تولیدی در کره جنوبی و یک کارخانه در کشور اسلواکی، دو کارخانه در چین و یک شاخه آمریکایی به نام «کیا موتورز آمریکا» میباشد، که در ۲۰ اکتبر ۲۰۰۶ به عنوان اولین کارخانه مونتاژ محصولات کیا در وست پوینت ایالت جورجیا با هزینهای بالغ بر یک میلیارد دلار افتتاح گردید.

با سال و مدل آنها، دسترسی به قطعات حتی ساده تر است تا اطمینان حاصل شود که به هیچ وجه به عنوان مشتری کمبودی ندارید. در حالی که، سینی فن رادیاتور سراتو با همین مارک تا ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان مشتری دارد. تعدد مغازهها و فروشگاههایی که سعی دارند قطعات غیراصل را به جای قطعات اصلی به مشتری بفروشند؛ بسیار زیاد است. همچنین بیشتر قطعات یدکی تقلبی ساخت کشور چین هستند که با کیفیت پایین تولید و در بسته بندی های مناسب قرار داده می شوند تا به این شکل مشتریان را فریب دهند.

شروع فروش ﺍین محصول در ﺍروپا با ﺍستقبال روبرو شد، تا ﺍینکه در ﺍنتهای دهه ۱۹۹۰ میلادی، با کاهش تقاضای این مدل، در نهایت به توقف کامل خط تولید مدل پراید، در ماه مه ۲۰۰۰ گردید. حال که با نسل های مختلف کیا سراتو آشنا شدیم لازم است بدانید که ۳ نسل اول این خودرو در ایران عرضه شده ولی نسل آخر به دلیل عدم واردات خودروهای خارجی در ایران عرضه نشده مگر در مناطق آزاد. برای اطلاع از قیمت هر یک از لوازم سراتو میتوانید نام قطعه را در قسمت بالا جست و جو کنید و با کلیک بر روی آن از برند موجود و قیمت آن مطلع شوید. از سوی دیگر قطعات تقلبی محصولات هستند که توسط تولیدکنندگان متفرقه وارد بازار می شوند و نظارت مناسبی بر روی روند تولید آنها وجود ندارد.

وحشتناک درباره لوازم یدکی سراتو And i باید Google|5 درس‌هایی درباره لوازم یدکی سراتو که باید قبل از رسیدن به 40 یاد بگیرید|راهنمای برتر لوازم یدکی سراتو}

این نسل سراتو در سال 2009 معرفی و عرضه شد و تا سال 2013 تولید آن ادامه داشت. خرید لوازم یدکی سراتو اصل از فروشگاه های معتبر این امکان را به شما می دهد که با اطمینان خاطر از اصل بودن قطعات یدکی، از آنها استفاده کنید. نکات مهمی در خرید قطعات سراتو وجود دارد. سفارش از کلیه نقاط ایران دریافت شده و در کوتاهترین زمان تحویل می شود. همچنین به عنوان مثال وقتی قصد خرید لوازم برقی سراتو را دارید، باید به این نکته ساده دقت کنید که کیفیت ظاهری محصولات اصل و تقلبی نیز تا حد زیادی قابل تمایز است و با کمی دقت می توانید نمونه های اصل را از تقلبی تشخیص دهید. به عنوان مثال فرض کنید که شما قصد خرید قطعات موتوری سراتو را دارید، در چنین شرایطی با دقت در ظاهر قطعه می توانید بفهمید که کیفیت پایینی دارد.

سیبک فرمان سراتو در سمت راست از نوع کره ای، کم تر از ۳۰۰ هزار تومان و همین سیبک فرمان با ظاهر متفاوت در سمت چپ، نزدیک به ۴۰۰ هزار تومان می ارزد. سینی رادیاتور کیا سراتو نیز، مانند بسیاری دیگر از قطعاتش، توسط جنیون ساخته می شود و فراتر از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان می ارزد. چراغ های عقب سراتو از دو تکه اصلی تشکیل می یابند؛ تکه روی گلگیر، بیش از ۲ میلیون تومان است، اما تکه روی درِ صندوق ۸۰۰ هزار تومان می ارزد.

Sadie Kirk

کارشناس فرهنگ پاپ. موسیقی نینجا. عاشق غذا. نویسنده. دوست حیوانات در همه جا. گورو معمولی بیکن.

تماس با ما