جنگ و دستگیری گرینر مردان آمریکایی را از بسکتبال روسیه منصرف نمی کند

عشق چند هفته ای است که در نیژنی نووگورود، شهری بزرگ در غرب روسیه بوده و انتظار دارد تا پایان فصل در ماه می در این کشور بماند. همسرش تالیا لاو و دو فرزند خردسالشان قصد دارند در ماه دسامبر به او بپیوندند.

لاو گفت: “من می خواهم بتوانم از خانواده ام مراقبت کنم.” “این شغل شماره 1 من است.”

برخی ناراحتی های جزئی وجود دارد. او تلفن و خدمات اینترنتی ضعیفی دارد، بنابراین اغلب برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده در خانه به ارسال یادداشت های صوتی متکی است. عشق گفت که او نیز بر ایمان خود تکیه کرده است.

او گفت: “من تحت خون خدا هستم.” من می دانم که اگر او آماده نبود که من آنها را دنبال کنم، چیزها به من نمی رسید. من می خواستم با ذهن باز وارد این موقعیت شوم و این کاری بود که کردم. همه چیز تا اینجا عالی است.»

در ماه جولای، یکی از مشتریان بیل نف، ایجنت قدیمی NBA، از او خواست تا میزان علاقه تیم های روسی را بسنجد. نف گفت که مکالمه با یک عامل روسی که قبلاً با او کار کرده بود، به سرعت به باور عامل دیگر مبنی بر اینکه ایالات متحده مقصر حمله روسیه به اوکراین است، منتهی شد.

نف گفت: «من یک دوراهی اخلاقی داشتم که چه کار کنم. “با خودم فکر کردم، “من پسرها را به چنین موقعیتی می فرستم؟” بنابراین، تصمیم گرفتم اگر دوباره از من بخواهند، این کار را انجام دهم، اما غیر از این، من واقعاً با آن مشکل داشتم، در حالی که سایر عوامل این کار را نکرده‌اند، و جالب است.»

او افزود: «وقتی می‌بینید چه اتفاقی برای بریتنی گرینر می‌افتد، طرفی از من می‌گوید: چگونه می‌توانم با وجدان خوب، بازیکنی را به آنجا بفرستم؟ و اگر مشکلی پیش بیاید، چه اتفاقی می‌افتد؟»

مشتری دوباره درخواست کرد، بنابراین نف سعی کرد با او معامله کند، اما هیچ تیم روسی پیشنهاد قرارداد نداد. نف اکنون امیدوار است به راه حلی برسد که به او اجازه دهد با ارسال دوباره مشتریان به کشور احساس امنیت کند.

Dale Mckee

سازمان دهنده Wannabe. معتاد اینترنت متعصب زامبی. علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. دانش پژوه مواد غذایی

تماس با ما