جانی دپ، آمبر هرد، محاکمه هتک هتک حرمت، برای تبدیل شدن به فیلم «Hot Take»! | اخبار فیلم

واشنگتن: محاکمه جنی دپ و امبر هرد در مورد افترا در حال تبدیل شدن به یک فیلم است. این فیلم با عنوان «Hot Take: The Depp/Heard Trial» قرار است به طور انحصاری در سرویس پخش رایگان Tubi عرضه شود. به گزارش ورایتی، در این فیلم، مارک هاپکا («موازی‌ها»، «روزهای زندگی ما») در نقش دپ و مگان دیویس (تنها در تاریکی) در نقش «هرد» بازی می‌کنند. ملیسا مارتی (“ایستگاه 19”) به هاپکا و دیویس در نقش وکیل دپ، کامیل واسکوئز و مری کریگ (“جنایت واقعی قانون و نظم”) در نقش وکیل هرد، الین بردهافت، به تصویر می‌کشند.

«Hot Take» رابطه پر سر و صدای دپ و هرد – در داخل و خارج از دادگاه – را دنبال می‌کند و دادگاه دو ماهه افترا را که در اول ژوئن به پایان رسید، نمایش می‌دهد و هیئت منصفه دریافتند که هرد با اشاره به اتهامات خشونت خانگی علیه دپ را بدنام کرده است. او در یک قطعه تصحیح شده در دسامبر 2018.

هیئت منصفه همچنین دپ را به خاطر اظهارات توهین آمیز وکیلش در مورد هرد مسئول دانست. آدام لوینسون، فیلم به سرعت توسط توبی و مارویستا تولید شد “تا برداشتی به موقع از داستانی را که بخشی از ذات فرهنگی بود، ترسیم کند و تصویری منحصر به فرد از آنچه میلیون ها نفر در سرفصل های تابستانی تماشا کردند، به تصویر بکشد.” مدیر ارشد محتوای توبی در بیانیه‌ای گفت: «تصویر داغ: محاکمه دپ/شنیده یکی از بسیاری از فیلم‌های اصلی به‌موقع و مرتبط با فرهنگی است که از مشارکت در حال گسترش ما و مجموعه فیلم‌هایی که با همکاری توبی تولید می‌شوند، آمده است.» هانا پیلمر، EVP مبتکر امور MarVista.

“ارتباط بینندگان با داستان هایی با این نوع ارز اجتماعی و موضوعیت، تماشای آنها را برای هر طرفدار فرهنگ پاپ یا درام سلبریتی ضروری می کند.” دپ و هرد هنوز در مورد این فیلم اظهار نظری نکرده اند.

Mckenzie Elliott

عاشق عمومی قهوه. مزاحم خشمگینانه فروتن. Wannabe tv متعصب. حرفه ای موسیقی آزاد. بت نوجوان آینده.

تماس با ما