توییتر: اکنون برای تیک آبی پرداخت کنید. چقدر پول در ماه مورد نیاز خواهد بود؟ اینجا را بررسی کنید | اخبار فناوری

واشنگتن: ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، روز سه‌شنبه نسخه جدیدی از توییتر بلو را معرفی کرد که در آن قصد داشت ماهانه 8 دلار برای سرویس اشتراک توییتر با اولویت در پاسخ‌ها، اشاره‌ها و جستجوها دریافت کند. ماسک در توییتر خود گفت: “سیستم اربابان و دهقانان فعلی توییتر برای کسانی که علامت آبی دارند یا ندارند مزخرف است. قدرت برای مردم! آبی برای 8 دلار در ماه.”

این اعلامیه پس از آن منتشر شد که گزارش‌های رسانه‌های مختلف فاش کردند که توییتر قصد دارد برای اشتراک آبی توییتر جدید که ویژگی‌های اضافی مانند ویرایش و لغو توییت‌ها را به همراه دارد، 19.99 دلار آمریکا (بیش از 1600 روپیه) از کاربران دریافت کند. کاربران “اولویت در پاسخ ها، ذکرها و جستجو، که برای شکست هرزنامه/کلاهبرداری ضروری است – امکان ارسال ویدیو و صدا طولانی – نصف تعداد تبلیغات.”

وی در توییتی نوشت: «قیمت توسط کشور متناسب با برابری قدرت خرید تعدیل شد. ماسک همچنین گفت که این سرویس جدید به توییتر جریان درآمدی برای پاداش به سازندگان محتوا می دهد. به گزارش CNN، همه اینها با توییت نویسنده نویسنده، استیون کینگ آغاز شد. روز دوشنبه، کینگ توییت کرد: “20 دلار در ماه برای نگه داشتن چک آبی من؟” به دنبال آن یک رکیک آنها باید به من پول بدهند. بعداً در پاسخی، کینگ نوشت:[i]پول نیست، اصل کار است.”

ماسک در اوایل صبح سه‌شنبه با پاسخ عجیب و غریب خود و نوعی پیشنهاد برای گرفتن هزینه برای تأیید حساب به کینگ پاسخ داد. “[W]من باید صورت حساب ها را به نحوی پرداخت کنم! توییتر نمی‌تواند کاملاً به تبلیغ‌کنندگان متکی باشد، طبق گفته CNN، «8 دلار چطور؟»

اشتراک آبی توییتر تقریباً یک سال پیش به‌عنوان راهی برای مشاهده مقالات بدون آگهی از برخی ناشران و ایجاد تغییرات دیگری در برنامه، مانند نماد صفحه اصلی با رنگ‌های متفاوت، به طور گسترده راه‌اندازی شد. در ماه آوریل، توییتر پیشنهاد ماسک برای خرید و خصوصی کردن سرویس رسانه های اجتماعی را پذیرفت. با این حال، ماسک به زودی شروع به ایجاد شک و تردید در مورد اهداف خود برای پیروی از توافق کرد و ادعا کرد که این شرکت به اندازه کافی تعداد اکانت های هرزنامه و جعلی را در این سرویس افشا نکرده است.

در ماه جولای، در یک چرخش شگفت‌انگیز، ایلان ماسک که مدت‌ها علاقه خود را برای خرید توییتر نشان داده بود، این معامله را فسخ کرد. مدیرعامل تسلا این کار را با این ادعا انجام داد که توییتر با ارائه نادرست تعداد اکانت‌های هرزنامه و ربات جعلی در پلتفرم خود، قرارداد خرید دوجانبه آنها را نقض کرده است. پس از اینکه ماسک اعلامیه فسخ معامله را منتشر کرد، بازار شاهد کاهش شدید بود.

بعدها، توییتر از ماسک شکایت کرد و او را متهم کرد که از ربات ها به عنوان بهانه ای برای خروج از یک معامله استفاده می کند. هفته گذشته مجدداً ماسک تأیید کرد که خرید توییتر را با قیمت توافق شده اولیه 54.20 دلار برای هر سهم ادامه خواهد داد.

Nylah Rasmussen

قادر به تایپ با دستکش بوکس نیست. گیک الکل. دانشجوی بی عذرخواهی ایجاد کننده. کاوشگر بسیار جذاب تلویزیون نینجا. علاقه مند به وب معمولی معتاد آبجو

تماس با ما