تعداد کیف‌پول‌های دارای حداقل یک واحد بیت کوین به‌زودی به یک میلیون عدد می‌رسد

سرمایه‌گذاران و سرمایه‌گذاران معمولی با دید منفی به بازارهای نزولی بیت کوین نگاه می‌کنند. در چنین شرایطی ارزش خالص بازار کاهش می‌یابد و سرمایه‌های افراد روی بزرگ‌ترین رمزارزجهان ارزش بازار، ضرر می‌کند.

به‌نطر می‌رسد بازار نزولی سال ۲۰۲۲ برای گروهی از سرمایه‌گذاران سوددهی است. افرادی که به آینده‌ای رمزارزها اعتقاد دارند و هدف آن‌ها در حق داشتن یک واحد بیت کوین است.

داده‌های شرکت تحلیل رمزنگاری GlassNode، زمانی‌که بیت کوین در نوامبر ۲۰۲۱ به رکوردی ۶۹ هزار دلار رسید، تعداد کل کیف پول‌هایی که یک واحد بیت کوین موجودی کمی بیش از ۸۰۰ هزار دلار بود.

با کاهش شدید قیمت رمزارزها در ۱۵ ماه گذشته، تعداد کیف پول‌های حاوی حداقل یک بیت کوین، به بیش از ۹۸۰ هزار افزایش یافته است. بزرگی از این جهش پس‌از از فروپاشی نابه‌هنگام یکی از صرافی‌های رمزارز جهان، یعنی FTX رخ داد که بزرگ‌تر از دست دادن به کاربران به بیشترین رمزهای فروپاشی آن‌ها به‌ارزش میلیاردها دلار تبدیل می‌شوند.

سقوط FTX ضربه شدیدی به اعتماد سرمایه‌گذاران رمزارز وارد کرد و به‌همین دلیل افراد دارای رمزارزهای خود را در کیف پول‌های شخصی نگه می‌دارند. تعداد بیت کوین‌های موجود در صرافی‌ها در حال‌حاضر حدود ۲.۲۷۵ میلیون واحد است که از زمان توقف برداشت‌ها در FTX حدود ۲.۵۳ میلیون واحد کاهش یافته است.

Noe Gilbert

علاقه مندان به شبکه های اجتماعی. طرفدار الکل علاقه مند به فرهنگ پاپ مادام العمر. یک آدم فداکار قهوه

تماس با ما