بچه اسب آبی باغ وحش سینسیناتی یک نام دارد

(سی ان ان) – آرا وارد شده است. بچه اسب آبی جهنده باغ وحش سینسیناتی فریتز نام دارد.

انتخاب نام برادر کوچک فیونا، متولد 3 آگوست، یک تلاش گروهی بود.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی باغ وحش، این باغ وحش بیش از 90000 پیشنهاد نام را از اعضای عمومی در هر ایالت ایالات متحده و بیش از 60 کشور دریافت کرد.

دو نام فینالیست توسط باغ وحش قبل از باز کردن آن برای رأی گیری انتخاب شدند. فینالیست ها فریتز و فرگوسن بودند. باغ وحش گفت که فریتز 56 درصد از بیش از 223000 رای را به دست آورد.

وندی رایس، نگهبان اسب آبی باغ وحش سینسیناتی، گفت: «ما با هر یک از این نام‌ها راضی بودیم، اما واقعاً فکر می‌کنیم که نام فریتز با شخصیت این پسر کوچولوی بدجنس می‌آید.» ما همچنین فکر می‌کردیم که پیشنهاد آن خنده‌دار است، زیرا «فریتز» به دلیل «روی فریتز» بودن کنترل بارداری بی‌بی در اینجا آمده است.»

این باغ وحش هنگام اعلام بارداری اعلام کرد دوز ضد بارداری که قبلا برای بی بی موثر بود، از این بارداری جلوگیری نکرد.

کریستینا گورسوچ، مدیر مراقبت از حیوانات باغ وحش سینسیناتی، می گوید: «بیشتر انواع پیشگیری از بارداری، در اسب آبی یا انسان، (100 درصد) قابل اعتماد نیستند.

بی بی اسب آبی در 3 آگوست گوساله خود را به دنیا آورد که خواهر و برادر کوچک فیونا است، که پس از شش هفته زودتر از موعد در سال 2017 به یک شهرت بین المللی تبدیل شد. چندین روز پس از تولد تازه وارد، باغ وحش اعلام کرد که پسر است.

“ما فقط خوشحالیم که گوساله سالم است. جنسیت برای تیم اسب آبی اهمیت چندانی نداشت، اما مشاهده و مقایسه تفاوت های رفتاری بین یک دختر با دست بزرگ شده و یک پسر مادر بزرگ شده جالب خواهد بود.” گورسوچ در بیانیه ای گفت.

“آیا این گوساله به اندازه فیونا با انسان راحت خواهد بود؟ آیا او کمتر مستقل خواهد بود؟ آیا او عاشق دوربین خواهد بود؟”

وزن فیونا یک رکورد کم وزن برای اسب آبی بود، اما او با کمک های انسانی بسیاری از تیم مراقبت از باغ وحش توانست زنده بماند. فیونا اکنون حدود 1300 پوند وزن دارد.

گورسوچ گفت: “این گوساله برای ما بزرگ به نظر می رسد زیرا فیونا، اولین نوزاد بی بی، زمانی که شش هفته زودتر به دنیا آمد تنها 29 پوند وزن داشت و نمی توانست به تنهایی بایستد.” چند روز پس از تولد گوساله جدید، باغ وحش گفت: وزن این گوساله جدید حداقل دو برابر فیونا است و در حال راه رفتن است.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

تماس با ما