بوریس بکر: بزرگ تنیس از زندان بریتانیا آزاد شد و پس از گزارش هایی مبنی بر اخراج به آلمان رفتCNN

بوریس بکر، تنیسور مرد شماره 1 سابق جهان وکیل وی روز پنجشنبه پس از آنکه رسانه های بریتانیایی گزارش دادند که وی از بازداشت آزاد شده و قرار است اخراج شود، گفت: وی پس از گذراندن تنها هشت ماه از دوران محکومیت خود در انگلیس، عازم آلمان شده است.

کریستین الیور موزر، وکیل وی، در بیانیه ای گفت: بکر “حکم خود را سپری کرده است و در آلمان مشمول هیچ گونه محدودیت کیفری نیست.” موزر جزئیات بیشتری در مورد محل اقامت بکر در آلمان ارائه نکرد و گفت که به هر درخواستی برای مصاحبه “پاسخ داده نخواهد شد.”

PA Media روز پنجشنبه گزارش داد که بکر پس از گذراندن تنها هشت ماه از دوران محکومیت خود از زندانی در بریتانیا آزاد شد و قرار بود از بریتانیا اخراج شود.

به گزارش رویترز، وزارت کشور در بیانیه‌ای گفت: «هر تبعه خارجی که به ارتکاب جرمی محکوم شود و به زندان محکوم شود، در اولین فرصت برای اخراج در نظر گرفته می‌شود.

بوریس بکر، اصالتا آلمانی، از سال 2012 در لندن زندگی می کند اما تابعیت بریتانیا را ندارد.

در ماه آوریل، بکر به چهار اتهام مربوط به پرونده ورشکستگی خود در سال 2017 بر اساس قانون ورشکستگی مجرم شناخته شد و توسط قاضی دبورا تیلور در دادگاه کرون ساوتوارک به دو سال و نیم محکوم شد. او ابتدا قرار بود نیمی از دوران محکومیت خود را در زندان بگذراند.

تیلور قهرمان شش دوره گرند اسلم را متهم کرد که از طریق مخفی کردن و انتقال دارایی ها “با نیت بد سیستم بازی می کند” و طلبکاران را از بیش از 2 میلیون پوند (2.51 میلیون دلار) دارایی محروم کرده است.

به گزارش رویترز، بکر پیش از این همه اتهامات را رد کرد و گفت که با روند ورشکستگی همکاری داشته است.

CNN برای بیانیه ای با وزارت دادگستری بریتانیا تماس گرفته است.

بکر با قهرمانی در ویمبلدون در سن 17 سالگی در سال 1985 تاریخ تنیس را ثبت کرد و در طی 11 سال آینده پنج عنوان گرند اسلم دیگر را به دست آورد.

او از زمان بازنشستگی از این ورزش، به ویژه به عنوان مربی نواک جوکوویچ و از طریق حضور مکرر در رسانه ها به عنوان مفسر و کارشناس، فعال در دنیای تنیس باقی مانده است.

Elyse Blake

کاوشگر هیپستر پسند. گورو بیکن دوستانه. زامبی متعصب حرفه ای. نویسنده.

Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزخبرdigital currency channelدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial
تماس با ما